DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #996977  autor: fidel29
 03 cze 2018, 09:44
Panowie,

Może ktoś podpowie jaka oferta będzie najkorzystniejsza. "Przerzucam" oferty bezpośrednio na stronach operatorów i łączna cena wychodzi mi strasznie drogo.
Obecnie cała moja rodzina czyli 3 osoby korzysta z Plusha na kartę (25zł za osobę co daje łącznie 75zł). Dodatkowo 5 zł za smsy aktywujące Facetime po każdej aktualizacji IOSa. Czy jest jakaś oferta na rynku dla 2 lub 3 numerów telefonów, gdzie max opłata za jeden numer wyniesie 20zł a jednocześnie operator zapewnia wsparcie dla Iphonów?
Czego szukam:
-oferta karta lub abo umowa bezterminowa
-z usługą wifi calling
-pakiet danych, minut i smsów w roamingu
-wsparcie dla Iphonów
-oparator mający aplikację na smartphona
Z góry dziękuję za podpowiedz.
Pozdrawiam
 #996982  autor: Ruben
 03 cze 2018, 09:59
@fidel29,
rozumiem, że potrzebujesz oferty typu "no limit" tak jak masz obecnie w Plush? Opłata 20pln za numer, to dość niski próg i może być problem przy tych wymaganiach.
W Plushu przy tej ilości numerów można uzyskać 20pln/numer. Warunkiem jest jednak, że muszą być zarejestrowane na jedną osobę. Nie wiem jaki jest koszt cesji i czy akceptujesz takie rozwiązanie.
Virgin Mobile jest możliwość konfiguracji różnych abonamentów. Co do reszty wymagań, to niech wypowiedzą się bardziej obeznani w temacie.
 #996984  autor: fidel29
 03 cze 2018, 10:07
Dzięki za odpowiedz.
W Plushu mam obecnie po 10GB,minuty, sms/MMS bez limitu na każdym numerze. Numery nie są ze sobą powiązane. Plus właśnie ze względu na brak wsparcia dla Appla odpada i chcę zmienić sieć.
Zależy mi, aby najlepiej mieć to samo z paczką w roamingu przy jednoczesnym wifi calling.
W RBM znalazłem ofertę za 29zł na pojedynczy numer.
 #997055  autor: mungo
 03 cze 2018, 17:37
Pod kątem współpracy z iPhone’ami należało by rozpatrywać Orange, Nju i Play. To jak to współpracuje w Plusie już wiesz. T-Mobile ma wifi calling tylko w ofertach na abonament. Nie znajdziesz abonamentu na czas nieokreślony w T-Mobile, tym bardziej za 25zł. Nju nie ma aplikacji do zarządzania kontem, ale za to ma dobre abonamenty na czas nieokreślony, na dwie karty. W Orange i Play raczej nie znajdziesz abonamentu na czas nieokreślony - tylko karty. Za to zarówno Orange jak i Play mają dobre aplikacje. Orange, Nju i Play nie naliczają opłat za SMSy aktywujące facetime/imessage. Niuanse takie jak te pare złotych różnicy pomiędzy ofertami, paczki danych oraz pakiety (dopłaty) w roamingu, musisz sobie porównać sam. Za 25zł masz standardowe oferty no-limit w ofertach na kartę. Wiele poniżej 25zł nie zejdziesz.
 #997128  autor: Archi334
 03 cze 2018, 23:45
mungo pisze:Pod kątem współpracy z iPhone’ami należało by rozpatrywać Orange, Nju i Play. To jak to współpracuje w Plusie już wiesz. T-Mobile ma wifi calling tylko w ofertach na abonament. Nie znajdziesz abonamentu na czas nieokreślony w T-Mobile, tym bardziej za 25zł. Nju nie ma aplikacji do zarządzania kontem, ale za to ma dobre abonamenty na czas nieokreślony, na dwie karty. W Orange i Play raczej nie znajdziesz abonamentu na czas nieokreślony - tylko karty. Za to zarówno Orange jak i Play mają dobre aplikacje. Orange, Nju i Play nie naliczają opłat za SMSy aktywujące facetime/imessage. Niuanse takie jak te pare złotych różnicy pomiędzy ofertami, paczki danych oraz pakiety (dopłaty) w roamingu, musisz sobie porównać sam. Za 25zł masz standardowe oferty no-limit w ofertach na kartę. Wiele poniżej 25zł nie zejdziesz.
W nju jest aplikacja do zarządzania kontem. Poza tym minimalny znany mi no limit startuje jutro w plushu ok 11zl/miesiąc przy wykorzystaniu promocji doładowań. Niestety jak sam wiesz nie jest zbyt przyjazny Apple (brak wifi calling + smsy aktywacyjne).
 #997243  autor: f0ku5
 04 cze 2018, 16:50
Archi334 pisze:W nju jest aplikacja do zarządzania kontem
Chodzilo o iOS’a ;)
 #997459  autor: SACZI
 05 cze 2018, 17:37
W TM podpisujesz abo na 6 m-cy (tylko 2GB/m-c), po czym przez "utrzymaniówkę" podpisujesz aneks na 24 m-ce.
Masz wtedy 20GB netu na pełnej prędkości, a później lejek 1 MB/s i oczywiście nielimitowane usługi głosowe, VoLTE, VoWIFI.
Koszty:
- pierwsza umowa 30PLN/ mc
- druga umowa 40PLN/mc
- o ile nie akceptujesz, do każdego abonamentu doliczasz 5PLN za brak zgód marketingowych.

Jak widzisz, tanio nie jest. Docelowo 40-45 PLN/numer.
Masz jednak sieć najlepiej w Polsce dostosowaną do obsługi iPhonów.

Reasumując, nie chcesz płacić - zostań w Plushu i "męcz" się z ich "superjakością" (chociaż neta mają rewelacyjnego).
Chcesz mieć pełną "obsługę iPhone", przenoś się do TM i płać odpowiednio więcej.
Wybór należy do Ciebie :D

PS
Ja mam abo w Plusie i TM z iPhonem.