DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1008425  autor: velox
 19 sie 2018, 16:20
f0ku5 pisze:W czym Orange nie daje rady? W Yanosiku i Waze? Jakoś mi się nie chce w to wierzyć ;)
Byłem na Podkarpaciu z T-Mobile i żadnych problemów nie miałem.
Zapraszam do mojej miejscowosci - Lubomia pod Raciborzem. Mialem Orange i zasieg tragedia. Co trzecie slowo slyszalem. Orange - never again.

Teraz jestem w Plusie i mam pelen zasieg :D .
 #1009327  autor: sa
 25 sie 2018, 15:14
Ciekawe jak ostatnio byłam w Raciborzu zasięg orange było jak najbardziej ok ,a plusa identyczny.Może jakaś inna część miasta?A zaraz Luboń czyli nie sam Racibórz.To inna kwestia.Widać miejscowość obok i już zasięg jest ....inny
 #1009333  autor: sa
 25 sie 2018, 16:19
Nic nowego mam tak z zasięgiem....plusa takie dziury że aż wyjść z podziwu nie mogę że ponoć plus ma taki dobry zasięg a takie dziury są.O playu powszechnie wiadomo że ma dziurawy zasięg ale inni wcale nie są dużo lepsi .
 #1009654  autor: Robert K
 27 sie 2018, 18:32
Mieszkam na Podkarpaciu i obecnie T-mobile/Orange ma najlepszy zasięg całościowo rzecz ujmując. Ale są miejsca gdzie lokalnie Plus ( Błażowa) ma anteny w dwóch lokalizacjach- w miasteczku i nieopodal miasteczka, a networks jest zaintalowany tylko na tym nieopodal miasteczka maszcie, przez co plus ma tam przewagę. Play ma natomiast taką przewagę w gminie Trzebownisko, gdzie z pięciu lokalizacji sieje i networks , czy plus mają trzy.