DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #993710  autor: dayvan
 16 maja 2018, 10:36
Witam,
Czy ktoś inny ma ten sam problem co ja w t-mobile? Czy może tak u nich to działa?
Mianowicie, jak wchodzę do Historii Konta to jedynie widzę połączenia wychodzące, a przychodzących nie ma!
Inni operatorzy też tak mają?
Dzięki.
 #993750  autor: dayvan
 16 maja 2018, 13:03
lordbyd pisze:Też tak mam w T-mobile, nju, Orange oraz Virgin (tu widać datę i długość rozmów przychodzących ale bez numerów).
Hmm, ciekawe czym to jest spowodowane? ochroną danych osobowych? Przecież oni maja to wszystk ozapisane, no I na telefonie też sie zapisuje.
 #993820  autor: ERA_GSM
 16 maja 2018, 19:36
pewnie tym,że połączenia przychodzące są bezpłatne więc zbędne w rozliczeniu (weryfikacji faktury) operator-klient a do tego ma służyć rachunek szczegółowy. natomiast na fakturze połączenia przychodzące w roamingu jak najbardziej są ukazane gdyż są płatne (nie wiem jak to jest teraz gdy w UE jest za free-nie widziałem jeszcze takiej faktury)