DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #991824  autor: Phenresin
 05 maja 2018, 11:25
Jestem a2 mobile, wcześniej lajt, doładowuje 2nr więc nie jestem przyzwyczajony do 40zł :D :lol: szukam jakiejś cebuli gdzie moge przenieść numery, mogą być jakies punkty payback itp.
 #991841  autor: sten46
 05 maja 2018, 13:13
Zgadzam się z Jankiem. Chyba że... Ofnk. Doładowujesz za 50zł i masz konto ważne 93dni+25GB. Za 14zł aktywujesz pakiet 200min+200smsów. Pakiet ważny 31 dni. 3x14=42 Zostaje ci 8zł. Po 3 m-cach od nowa ładujesz 50zł itd. Nie wiem czy ci to wystarczy? A2 daje Nolimit. Mi wystarcza.
 #991880  autor: perdos1
 05 maja 2018, 17:50
Mam rozumieć że chodzi o ofertę no limit? Jeśli tak to Plush na kartę, pierwsze 3 miejsce za free, potem 20 zł na miesiąc a jak doładujesz w promocji doładowań za większą kwotę to wychodzi poniżej 15 zł/miesiąc.
 #991930  autor: kpc211
 06 maja 2018, 02:40
Zależy, czego się chce, każdy operator ma trochę inną ofertę. U jednego będzie najtańszy no-limit na wszystko, u innego bonusy internetu przy doładowaniach, u innego tańsze połączenia. U jednego trzeba będzie wyrazić zgodę na marketing żeby obowiązywała cena z oferty, u innego będzie można obniżyć koszty kombinując z przedłużaniem pakietów innymi (tańszymi) pakietami, u innego będzie tanio, ale bez roamingu UE, u jeszcze innego będzie najtaniej, ale pojawią się skargi na jakość techniczną.

Określ swój profil korzystania z telefonu i pod to dobieraj sieć i ofertę.
 #992001  autor: adacomp
 06 maja 2018, 13:20
Limitu na net nie ma w A2 tylko są skokowe lejki.
Po przekroczeniu 5GB masz 3MBit/s.

W takim Play masz to w standardzie w roamingu krajowym nawet w LTE :)
 #992010  autor: Archi334
 06 maja 2018, 13:45
Phenresin pisze:No limit i minimum 10gb. Średnio idzie mi 6-7gb na miesiać w a2 i troche denerwuje ten limit po przekroczeniu 5gb.
Jeśli wybierasz a2 vs ofnk bierz Orange. Niby 5zl drożej a w praktyce to 2.5zl bo 10% wartości doładowania dostajesz do skarbonki z której prostym sms pzelewasz środki na konto główne. Różnica jest prosta wolisz 20zl za nolimit z obcietym netem vs 22.5zl za noloimt bez MMS z praktycznie nie limitowanym netem do telefonu(po ok 4mies mam ok 220GB plus co miesiąc ok 45GB, niewykorzystany limit danych przychodzi na kolejny miesiąc o ile masz usługę cykliczna)
 #992019  autor: kpc211
 06 maja 2018, 14:16
Multimedia Polska ma abonament za 19,99 zł spełniający twoje wymogi, tylko umowa jest na 24 miesiące i dodatkowe pakiety danych (jak wyczerpiesz to 10 GB) są w nieatrakcyjnych cenach.

W Lajt Mobile jest pre-paid za 19,99 zł (Pakiet Studencki) i pakiety sprawiają wrażenie nawet dosyć atrakcyjnych, ale nie jestem pewien, czy da się je dokupywać mając aktywny pakiet no-limit i internet z tego pakietu chyba nie działa w roamingu.

W Virgin Mobile jest abonament za 19 zł miesięcznie z no-limitem na rozmowy i SMS-y i 9 GB internetu (w tym 1,23 GB w UE), z tym, że umowa na 24 miesiące i trzeba wyrazić zgodę na marketing (inaczej płaci się 5 zł drożej).

A za 25 zł na miesiąc masz:
- Orange z najlepszą, chyba, ofertą, o której już ktoś napisał, więc nie będę się powtarzać
- Plush - no-limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y + 10 GB jako bonus za doładowanie, można jeszcze dokupić bardzo atrakcyjny pakiet 5 GB za 5 zł + dostajesz dodatkowo 10 GB na transfer do YouTube, darmowy transfer do Facebooka, Whatsappa, Instagrama, Facebook Messengera; internet z bonusu nie działa w roamingu
- Plus Elastyczna Na Kartę - w zasadzie to samo, tylko bez pakietu 5 GB za 5 zł, bez YouTube, a darmowy transfer jest do innych aplikacji: Ipli, Plus Music, Vibera, Facebooka, i Facebook Messengera; internet z bonusu nie działa w roamingu
- Play Formuła Solo - no-limit na rozmowy i SMS-y + pakiet danych 10 GB; w roamingu UE jest 500 MB
- T-Mobile - no-limit na rozmowy i SMS-y + pakiet danych 10 GB; w roamingu UE jest 1,61 GB
- Virgin Mobile GigaDaje - no-limit na rozmowy, SMS-y i MMS-y + pakiet danych 15 GB + darmowy transfer do Gadu-Gadu, Twittera, Facebook Messengera, Facebooka, Ask.FM; internet z pakietu nie działa w roamingu, chyba (nie jestem pewien) trzeba wyrazić zgodę na marketing
 #992297  autor: barttass
 07 maja 2018, 19:59
Jestem w virgin mobile z taryfą #bezlimitu 4gb z dokładką 6gb i zastanawiam się czy przejść na taryfę #gigadaje czy może zastanowić się nad ofertą Orange czy proponujecie inna opcje? Pozdrawiam :)