DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

Czy podobają Ci się organizowane przez nas konkursy?

1.TAK
10
67%
2.NIE
3
20%
3.NIE MAM ZDANIA
2
13%
4.INNE (zaproponuj zmiany)
Brak głosów
0%
 #989923  autor: Morvius
 20 kwie 2018, 22:47
Cześć forumowicze! :D

Jak już pewnie zauważyliście konkursów u nas coraz więcej ostatnimi czasy. To też Marian przygotował dla Was recenzję na temat głośnika Bluetooth firmy Platinet.
Oprócz samego artykułu mamy dla Was ciekawy konkurs, a nagrodą w nim jest właśnie wyżej testowany model. :)

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na poniższe pytanie:
Jaką piosenką i kogo chciałbyś/chciałabyś obudzić przy pomocy radiobudzika firmy Platinet i dlaczego?


Na zgłoszenia czekamy do 6 maja a już dnia następnego poznacie zwycięzcę!
Ważną rzeczą jest to, że udział w konkursie biorą tylko zarejestrowani użytkownicy. Każdy użytkownik może udzielić tylko jednej odpowiedzi! Na zachętę dodam, że to z pewnością nie ostatni taki konkurs i warto z nami zostać na dłużej, śledząc na bieżąco losy Forum oraz głównej Telepolis. ;) Szczegóły konkursu są pod tym >linkiem<

Życzymy udanej zabawy! :smt023

Klasyczny obserwator wątku.
 #989952  autor: forum_tg
 21 kwie 2018, 09:58
Dżem "sen o Viktorii" - chciałbym obudzić moją córkę którą ma przyjść na świat w przyszłym miesiącu. Zapewne nie raz mnie ona obudzi, więc chociaż raz ja też ja mógłbym obudzić tą piosenką
 #990000  autor: Morvius
 21 kwie 2018, 20:08
Świetnie! Wrzuć to na główną :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #990030  autor: msnet
 21 kwie 2018, 23:14
Gdyby ktoś nie wiedział - odpowiedzi udzielone tutaj (na forum) nie będą brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzcy.