DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #994182  autor: piotrzet
 18 maja 2018, 13:23
Obsługa to wszędzie jest "ciężka" jak to nazywasz zależy do jakiego konsultanta trafisz. Co do wzrostów abonamentów po zakończeniu umowy to nie w tej ofercie także nie wprowadzaj w błąd.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #994218  autor: Avenged90x
 18 maja 2018, 15:54
A więc umowa "podpisana" (bo telefonicznie) z T-Mobile, przeniesienie numeru z Play, wcześniej zrobiłem cesję z osoby prywatnej na firmę w Play, wszystko bardzo sprawnie poszło. No i przyjdzie kurier z 2 kartami sim i.... chyba ta obecna Magenta M w T-mobile dla firm to najlepsza oferta ever, jaką znalazłem :) za 60 zł, 2 karty sim i internet no-limit, bez lejka i pakietu danych, po prostu predkosc do 20mb nonstop (tyle mi wystarczy w zupelnosci, wiekszych w moim regionie i tak nie osiągnę). do tego standardowo rozmowy i smsy i mmsy no limit..

Tak więc jeszczze zobaczę jak w praniu, prędkości, jakość usług itp, itd ale póki co brzmi bardzo fajnie :). Umowa na 24 msc. Do tego mogę dodać 8 numerów, każdy tj. 30 zł więcej, i każdy taki numer ma to samo, czyli rozmowy, smsy i internet no-limit :) i można w każdej chwili zrezygnować z takiego dodatkowego numeru.. płacąc jedynie 1 zł za kartę sim.

Teraz pozostanie jeszcze tylko kwestia telefonu na raty, ale to już odrębna kwestia :).
 #994562  autor: MikiQQ
 20 maja 2018, 17:58
Oferta fajna tylko z tą rezygnacją dodatkowych kart nie jest tak różowo. Dopiero od 7 miesiąca nie używania płacisz 1 zł. Tylko nie wiem czy to przedłuża umowę na tym numerze o czas jaki numer był za 1 zł czy po prostu umowa jest na 24 miesiące?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka