DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #975755  autor: gregmar
 03 lut 2018, 10:34
Witam,
obecnie w Plusie posiadam na koncie 3 numery abonamentowe, z czego na 2 umowy już się praktycznie skończyły, a na 3-cim umowa kończy się w ciągu roku.

Ze względu na zasięg w domu i brak WiFi Calling chcę przenieść numery do nju lub Orange lub T-Mobile (w tej kolejności, PLAY i inne odpadają).

Najbardziej przemawia do mnie nju gdyż córka ma tam już swój numer na kartę, a ja mam nju internetowy i wszystko działa ok i praktycznie mógłbym w sumie 4 numery głosowe połączyć w 2 konta + 1 internet, ale nie ukrywam, że upierdliwe jest wówczas rozliczanie 3 oddzielnych faktur.

W Orange jest oferta rodzinna, gdzie można mieć wszystkie numery na 1 koncie i 1 fakturę ale tam jest chyba tylko 5 GB na numer, a TM nie znam w ogóle.

Macie jakieś propozycje godne uwagi? Jak to wszystko sklecić w całość, czyli w sumie 4 numery + ew. 1 internet?
 #975758  autor: Remington
 03 lut 2018, 10:45
Ofertowo nju jest moim zdaniem najlepsze, bo bez cyrografu.
gregmar pisze:mógłbym w sumie 4 numery głosowe połączyć w 2 konta + 1 internet, ale nie ukrywam, że upierdliwe jest wówczas rozliczanie 3 oddzielnych faktur.
Będą dwa konta, więc dwie faktury:
1. dwa głosowe
2. dwa głosowe + internet

Aktywujesz polecenie zapłaty i zapominasz o "rozliczaniu faktur". Wystarczy, że raz na miesiąc spojrzysz, czy pobrali właściwą kwotę (na przestrzeni 15 lat opłacania tak rachunków zdarzyło mi się to raz i nie było to Orange). W razie czego możesz w ciągu 56 dni od przelewu go wycofać.
 #975760  autor: piotrzet
 03 lut 2018, 10:51
gregmar pisze:ok, nie głupio. dzięki.

PS. 3 faktury, internet jest oddzielnie nie jako dodatkowy.
A czego potrzebujesz na każdym z tych numerów? nolimits ile netu?

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #975761  autor: gregmar
 03 lut 2018, 10:53
piotrzet pisze:
gregmar pisze:ok, nie głupio. dzięki.

PS. 3 faktury, internet jest oddzielnie nie jako dodatkowy.
A czego potrzebujesz na każdym z tych numerów? nolimits ile netu?
no limit najwygodniej + MMS + na 3 numerach 10 GB wystarczy, no na 2, a na 2 5GB max.
 #975762  autor: Remington
 03 lut 2018, 10:55
gregmar pisze:PS. 3 faktury, internet jest oddzielnie nie jako dodatkowy.
Może da się do jego konta dodać 2 numery głosowe. Niemniej jeśli wziąłbyś polecenie zapłaty, to będzie bez większego znaczenia.
 #975763  autor: gregmar
 03 lut 2018, 10:57
Remington pisze:
gregmar pisze:PS. 3 faktury, internet jest oddzielnie nie jako dodatkowy.
Może da się do jego konta dodać 2 numery głosowe. Niemniej jeśli wziąłbyś polecenie zapłaty, to będzie bez większego znaczenia.
Polecenie jest nie głupie, muszę o tym pomyśleć bo akurat poleceń nigdy nie używałem.
 #975766  autor: piotrzet
 03 lut 2018, 11:02
To nic korzystaniej od NJU nie znajdziesz moim zdaniem najlepszy wybór. Oferta taka sama co kolega wyżej wspomina

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png