DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #965157  autor: mkkot
 08 gru 2017, 23:18
Hej,
przeniosłem numer z Playa i z powrotem. Do numeru w Play24 było przypisanych parę innych numerów. Teraz przy próbie dodania ich z powrotem mam komunikat: "Numer jest już dołączony."
BOK nie chce pomóc. Właściciele mają się skontaktować z infolinią. Tylko że po prostu nie ma i nie będzie takiej możliwości, przynajmniej z jednym z tych numerów, który należy do mnie, ale nie jest na mnie zarejestrowany.

Próbowałem też resetować hasło do starego(?) konta na play24 przez podanie tego numeru w formularzu przypominania hasła. Niestety, ostrożność, nie podałem prawdziwego maila. Ogólnie nie mam już pomysłów jak dodać te numery z powrotem do Play24. Jakieś rady?
 #965169  autor: klaudia123
 09 gru 2017, 01:21
napisz do nich o skasowanie STAREGO konta na play24 - to pierwotne gdzie są dodane numery, podaj dane głównego numeru - wtedy numery nie będą nigdzie przypisane, a po 48h załóż nowe...