DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #965067  autor: bobiwr
 08 gru 2017, 13:19
Myślę, że jeszcze parę dni i ala amway'owski system dystrybucji się wypali i będą zmuszeni dać inne możliwości zamawiania i dostarczania kart. Pewnie net+jakaś spedycja. No i do tego jakaś reklama. Stawiamna to że zapowiedziana na 12.12 prezentacja play'owa tego właśnie będzie dotyczyć.
 #965074  autor: Morvius
 08 gru 2017, 14:54
Nowy dział i wątek na potrzeby zbliżajacej się konferencji Play. Ktoś trafnie spostrzegł na ekranie smartfona Parasol. Myślę, że to wskazówka. :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #965106  autor: SomalijskiWluczega
 08 gru 2017, 18:57
ja bym strzelił że play 12go zaprezentuje domówienie usług np za prąd, gaz czy usługi zdrowotne tak jak to zrobił t-novum.pl (sprawdźcie Ich stronę internetową) w przypadku play to zaczną wciskać ludziom oferty finansowe czy ubezpieczeniowe (ewentualnie zdrowotne) stąd ten parasol na smartfonie play....?
martwię się jedynie że dałem się nabrać na te 500zł i 50 GB internetu na 5 miesięcy za przeniesienie do play na kartę i jak zaczną mnie nachodzić telefonami i smsami od play to chyba szybciej niż za 5 miesięcy będę musiał się pożegnać z play.
Kasa kasą na rozmowy - co z tego jak ciągle będę musiał odbierać rozmowy z bok playa to ileż będzie można...?
Także podsumowując od 12.12.2017 roku niczego dobrego się nie spodziewam - raczej krok w tył...