DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #960693  autor: nikons
 12 lis 2017, 15:59
witam forumowiczów. Prowadzę 1os działalność, jestem vatowcem i zastanawiam się nad wyborem jakiejś dobrej taryfy dla firm. Obecnie moja sytuacja wygląda następująco:

- mam dwa numery, jeden prywatny drugi służbowy, ofertę w nju 2 numery. Wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że w nju nie mogę zrobić cesji na firmę
- mam stary telefon i niedługo będę musiał go wymienić

Rozpatruję kilka opcji:
- znaleźć jakąś ciekawą taryfę dla firm, której koszty nie będą zbyt wysokie (obecnie przy tych dwóch numerach płacę 40 - 50 zł miesięcznie i chciałbym nie przekraczać tej kwoty) a osobno kupić telefon do ~800 zł
- j/w, tylko znaleźć taryfę dla firm z telefonem, wtedy rachunek może być nieco wyższy
- wziąć telefon w leasing


Hilfe! :)
 #960695  autor: habish
 12 lis 2017, 16:04
A to nawet nie wiedziałem że Nju nie da się wziąć w ofercie dla firm.
Bliźniaczą ofertą dla Nju jest Plush Abo.
Za 25zł masz Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB które z czasem rośnie do 20GB. Jeśli kupisz minimum dwa numeru dostaniesz rabat i cena wyniesie 20zł za numer. Wszystko na umowie na czas nieokreślony. Plush Abo to marka Plusa więc zasięg jest Plusa.
Pełna oferta tutaj (błękitna): https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert
 #961376  autor: Violka
 16 lis 2017, 15:13
A może skorzystaj w tym wypadku z http://telepolis.pl? Na pewno wskaże Ci coś według Twoich wytycznych. Raczej teraz większość sieci ma darmowe rozmowy, więc na pewno nie przekroczysz kwoty abonamentu.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2017, 10:22 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: spam