DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #959979  autor: Maciek86
 07 lis 2017, 18:36
Witam. Mam do przeniesienia z Play 3 numery komórkowe do innej sieci.
Interesuje mnie jak najniższy łączny koszt za 3 numery, bez telefonu.
Jeśli oferta miałaby być bardziej atrakcyjna mogę przenieść 5 numerów (zrobić cesję 2 numerów na swoją firmę przez co zwiększymy pulę).

Proszę o informację, gdzie mogę uzyskać najkorzystniejsze warunki.

Play odpada całkowicie- mam dość ich zasięgu.
 #959991  autor: lordbyd
 07 lis 2017, 20:23
W Orange forsują obecnie Orange Love - ale tutaj trzeba mieć usługę (usługi) stacjonarne - linia analogowa, ISDN, ASDL lub FTTH. Pierwszy numer za 28,78 netto, drugi za 0, trzeci i następne za 19,99 netto (limit to 19 numerów).
Przenosiłem ostatnio kilka numerów na tą usługę w opcji tylko SIM.
 #959992  autor: Maciek86
 07 lis 2017, 20:30
Mam w mieszkaniu (tutaj zarejestrowana jest firma) dostęp do Neostrady do 80 Mb/s. Obecnie posiadam Innego operatora internetu i telewizji, ale nie jestem związany umową czasową. Mogę zmienić operatora jeśli dzięki temu będzie lepsza oferta.
 #959993  autor: habish
 07 lis 2017, 20:34
Plush Abo możesz wziąć na firmę.
Standardowa cena to 25zł a w tym Pełny No Limit + Socjal Media + 10GB na start które z czasem rośnie aż do 20GB. Całość w umowie na czas nieokreślony - coś nie pasuje, zmieniasz operatora.
Jeśli połączysz dwa lub więcej numerów, cena spada do 20zł za numer.
Pełna oferta tutaj: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert (błękitne).
 #960260  autor: Maciek86
 09 lis 2017, 11:47
mam pytania jeszcze do tego Plush Abo:
- Czy przy kilku numerach otrzymuję jedną fakturę zbiorczą, czy do każdego numeru osobno?
- Jaka jest miesięczna paczka internetu poza Polską (w UE) ? Czasem zdarza mi się na weekend wylecieć z kraju i 1gb na miesiąc przydałby się :)
 #960272  autor: habish
 09 lis 2017, 13:03
Możesz mieć wszystkie numery na jednym koncie i jednym rachunku.
W roamingu masz około 1,50 GB.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2017, 19:50 przez habish, łącznie zmieniany 1 raz.