DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #959218  autor: super_electric
 03 lis 2017, 16:05
No hej. Ja jakiś czas temu czytałem w sieci o tej sieci komórkowej w internecie. Byłem na stronie Premium Mobile'a ale nadal nic o tym operatorze gsm nie wiem :-(. ...np. gdzie można kupić zestaw startowy (starter) do w/w op'a :?: :D , czy to jest "wirtualna" sieć gsm :?: Byłem już na stronie http://www.premiummobile.pl ale nie znalazłem precyzyjnych informacji na ten temat.

Miłego dnia :D

Super_electric
 #959286  autor: matisi
 03 lis 2017, 20:27
@super_electric
Premium Mobile to MVNO, czyli wirtualna sieć. Działa na zasięgu Plusa.
Nie posiada on w ofercie starterów, gdyż nie posiada oferty prepaid. Oferuje wyłącznie abonamenty bezterminowe.
Brak Roam Like At Home, czyli bezpłatnego roamingu w UE (jak większość MVNO), lecz od 1 listopada trochę obniżyli opłaty. Jedna z ofert (Freedom PL) ma całkowicie wyłączony roaming.
Wysoka opłata aktywacyjna (29 zł) oraz dopłaty za brak zgód marketingowych (6,15 zł) i efaktury (6,15 zł)
Osobiście nie korzystałem z ich usług, więc nie mogę wypowiedzieć, co do jakości usług czy obsługi klienta. Ale są lepsze oferty na zasięgu Plusa, chociażby Plush czy a2mobile.
 #961414  autor: MikiQQ
 16 lis 2017, 17:22
super_electric pisze:Do matisi : Dzieki za odpowiedź. Powiedz mi jakie smartfony można kupić w Premium Mobile?

Pozdrawiam. S_e
A byłeś na ich stronie?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
 #961424  autor: matisi
 16 lis 2017, 18:14
@super_electric
Premium Mobile nie oferuje żadnych urządzeń w swojej ofercie, gdyż jak już wcześniej pisałem nie ma on abonamentów na czas określony (np. 2 lata),a umowy na czas nieokreślony (rozwiązujesz, kiedy chcesz z zachowaniem okresu wypowiedzenia).