DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #957520  autor: Heeisenberg
 24 paź 2017, 21:02
Dobry wieczór,

Na forum play otrzymuje inną informacje, od konsultanta znów inną... dlatego proszę was o pomoc...

Interesuje mnie aneks do mojej obecnej umowy, która kończy się za trzy miesiące (jeszcze trzy faktury). Obecną umowę posiadam wraz z urządzeniem wziętym w play.
W przypadku podpisania aneksu do umowy już teraz z nowym urządzeniem rozumiem, że nowa umowa wchodzi w życie wkrótce po podpisaniu. Czyli pozostanie mi spłacić trzy raty za urządzenie wzięte w ramach starej umowy.
Nowa umowa była by na 28 miesięcy i tutaj pojawia się problem. Skoro aneks zacznie obowiązywać wkrótce po podpisaniu umowy a okres 28 miesięcy będzie liczony po trzech miesiącach czyli zakończeniu starej jak wygląda sprawa rat za nowy sprzęt ? Już na pierwszej fakturze będzie rata za nowy sprzęt a ilość rat zostanie zmniejszona o trzy na koniec nowej umowy(ponieważ stara obowiązuje jeszcze trzy) czy zapłacę nie 28 a 31 rat za nowy telefon jednocześnie przepłacając ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi