DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #973178  autor: owsiaklg
 21 sty 2018, 10:41
Witam. Matka posiada abo 69.99 w plusie ma 120 minut ue przebywa obecnie w Niemczech od 24 Grudnia wykonuje połączenia ,smsy sporadycznie ,od 5 Stycznia czyli cyklu rozliczeniowego wykorzystała może połączń przychodzących na około 40 minut i już dostała smsa, pytanko czy to jest nadużywanie sieci ? czy minuty nie powinny schodzić z pakietu 120 ue w pierwszej kolejności, proszę o pomoc
Obrazek

Obrazek
 #973226  autor: Gregrin
 21 sty 2018, 17:06
Ważne tez, ile jest się poza zasięgiem polskich nadajników jeśli chodzi o RLAH. Nie wiem jak to jest jeśli ma się osobny pakiet. Poczytać możesz o podobnej sytuacji tutaj http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 60#p970060 i tam tez dalej pytać jeśli jeszcze czegoś nie wiesz.

PS. W twoim przypadku chodzi o "odbierane" połączenia. Moze one nie zaliczają się do tego pakietu 120min. Radze poczytać regulamin tego pakietu. Jeśli jest tam ze to na wychodzące i przychodzące w UE to pisałbym do plusa.
 #973262  autor: owsiaklg
 21 sty 2018, 20:56
Odbyłem dziś rozmowę 1 minutowa na testy i zaczęło ścigać z pakietu 120 ue nie ma znaczenia czy ja dzwonie czy do mnie ,tylko chodzi o ten RLAH czy to jest nadużywanie sieci miało być jak ktoś przegina i po 2 miesiącach miały być naliczeń opłaty no chyba ze Plus cos namieszał,wcześniej przed RLAH rozmowy były rozliczane od razu z pakietu 120 minut

Obrazek