DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #948187  autor: baca01
 30 sie 2017, 22:10
Witam!
Wybieram się na spóźnione wakacje. Aktualnie jestem na etapie sprawdzania który operator ma ciekawszą ofertę (posiadam prepaidy W3 + Play) oraz abonamentowy Plus.

Wstępnie znalazłem w ofercie Orange pakiet Elastyczny 100GB/100zł/100dni/5,02 GB w roamingu.
Wydaje się być atrakcyjny, ale do sedna,

czy ktoś przebywał w te wakacje w krajach EU - strefy 1, czyli tam gdzie obowiązuje Roam like at home - i zauważył jakieś dziwne anomalia a'la wolniejszy niż kiedyś internet, czy brak LTE podczas kiedy w poprzednich latach telefon bez problemu się logował?

Oczywiście pomijam problemy techniczne typu awaria telefonu, nie przestawienie w tryb LTE, obciążenie sieci.

Przypadkiem trafiłem na ten wątek:
https://www.wykop.pl/wpis/25337641/zauw ... ranica-w-p

i zastanawiam się czy użytkownik miał pecha/usterkę, czy operatorzy w zamian za (narzucony) tańszy internet nie wykastrowali jego funkcjonalności.
Kraje które mnie interesują to Czechy, Węgry, Chorwacja, Austria, Włochy.