DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #944194  autor: 24bis24
 09 sie 2017, 18:26
W okresie od dnia 27.05.2017 r. do wycofania niniejszej oferty lub do wyczerpania zapasów objętych niniejszą ofertą, jednak nie
dłużej niż do dnia 26.07.2017r , T-Mobile Polska S.A. (zwana dalej „Operatorem”) oferuje
usługę „Darmowy starter BEST :mrgreen:

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #944732  autor: Vieslav
 12 sie 2017, 17:23
Zamówiłem sobie starter do testów. Przyjechał kurier, potwierdził tożsamość, numer "się zarejestrował", kartę włączyli i... NIC! Kompletnie nic! Internet nie działa.
Pierwszy telefon na infolinię: konsultant stwierdził, że nie działa mi internet, ponieważ nie dostałem promocyjnego pakietu 20GB. Konsultant stwierdził, że "odświeży" moje zgody na kontakt marketingowy i pakiet powinien się włączyć w ciągu 2 dni. Minęło dwa dni, pakiet się nie włączył.
Drugi telefon na infolinię: opowiedziałem powyższą historię, konsultant nie wiedział o co chodzi i dlaczego nie mam pakietu, włączył mi go ręcznie. Internet działa, wszystko ok, do czasu... Na drugi dzień znowu nic. Brak internetu.
Trzeci telefon na infolinię: konsultant przyjął "zgłoszenie techniczne". Minął tydzień i jak nie miałem tych 20GB tak nie mam.
Czwarty telefon na infolinię: konsultant nie wie co się stało, ale chce pomóc. Deaktywował kartę sim. Aktywował ponownie. Na nowo zaznaczył zgody. Pakiet się włączył. Działał tydzień zgodnie z terminem ważności.

Tak więc sieć T-Mobile przetestowałem dogłębnie.
 #944736  autor: piotrzet
 12 sie 2017, 18:04
Błędy się każdemu zdarzają ważne że problem został załatwiony i działało jak miało działać

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png