DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #931251  autor: mkkot
 13 cze 2017, 21:57
Nie widzę nigdzie takiego tematu, więc zakładam:
W roamingu międzynarodowym na terytorium Unii Europejskiej można korzystać z
aktywowanych w ramach ofert promocyjnych/regulaminów:
 krajowych pakietów minut, SMS, MMS (limitowanych, nielimitowanych) – na warunkach
wynikających z regulaminu danej oferty promocyjnej/usługi;
 krajowych pakietów na transmisję danych – na warunkach wynikających z regulaminu
danej oferty promocyjnej/usługi, z zastrzeżeniem, że Play ma uprawnienie do
wprowadzenia limitu GB (limit gigabajtów) na transmisję danych w roamingu
międzynarodowym w Unii Europejskiej, po wykorzystaniu której naliczana jest stawka w
wysokości wskazanej w tabeli poniżej. Każdorazowo limit GB jest wskazany w regulaminie
oferty promocyjnej/usługi, jeśli ma zastosowanie.
http://promocje.play.pl/roaming/pdf/Zmi ... _karte.pdf

Jednocześnie Pani z Play w streamingu u Gruszki powiedziała, że nie działa stan darmowy oraz nakrętki z coli. No to jak to jest z tymi promocjami?

I jeszcze jedna ciekawa sprawa, stan darmowy nie działa, bo połączenia do Play są liczone jak poza sieć. W takim razie pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne też nie działa do Play oraz stan darmowy zaszyty cennikowo w minimaksie oraz w Play na Kartę również nie działa?
 #931257  autor: cyanoone
 13 cze 2017, 22:40
Jestem ciekaw jak będą działały pakiety, które zbieram od 2015 roku. Mam obecnie ok 50 GB i 168 zł na promocyjnym.

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #931260  autor: adacomp
 13 cze 2017, 23:07
A działają Zbieraj Minuty w Play Fresh ?
Chodzi mi czy jak mam np. nabite 100 minut w ZM to czy jak będę dzwonił w UE to najpierw będzie korzystało z ZM a potem z konta 29 gr/min.
 #931268  autor: mkkot
 13 cze 2017, 23:35
Jestem niemal pewny, że założyłem ten wątek w dziale prepaid. Abonament to zupełnie inna oferta, proszę moda o przeniesienie.
 #931270  autor: telefontosmycz
 13 cze 2017, 23:49
Większość pakietów, w szczególności te z promocji nakrętek są ograniczone do "wykorzystania w na połączenia lub usługi w kraju" - to na pewno już jest regulaminach tych promocji. Podobne zapisy dotyczą promocyjnych złotówek.

Na konferencji wspomniano o Formule Unlimited za 25zł. Z przekazu wnoszę, że w zamian otrzymamy 0zł za połączenia wychodzące do wszystkich oraz 5x257Mb. Wygląda obiecująco.

Kwestia SD jakoś umknęła mojej uwadze. SD to (duuży) pakiet minut do Play(?) a pakiety nie miały być jak w kraju?
 #931276  autor: garfield-
 14 cze 2017, 01:27
ZM mogę przetestować 15 czerwca, bo będę wracał tylko, żeby nie zapomnieć :)
 #931714  autor: kamil7777
 15 cze 2017, 17:44
Jej testował ktoś ZB ja wypróbuj dzisiaj, czekam na połączenie przychodzące
 #931794  autor: kamil7777
 15 cze 2017, 21:56
ZB w roamingu nie działa...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #931824  autor: reboot
 15 cze 2017, 23:32
Pisałem w innym temacie, ale napiszę i tu - znajoma w Formule na Kartę (ma gołą taryfę bez pakietów) rozmawiała niecałe 8 minut i ściągnęło jej 2,25 zł z pakietu promocyjnych złotówek, który dostała jako 15% bonusu przy doładowaniu konta przez FB.

Może ktoś przetestuje te promocyjne pakiety złotówek z doładowania, jak również z bonusu za rejestrację/przeniesienie :)

WKS
 #931839  autor: kaspeed
 15 cze 2017, 23:58
Standardowo błąd zapewne naprawią.Wg konferencji nie powinno isc z promo

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #931853  autor: garfield-
 16 cze 2017, 00:28
a u mnie dziś z ZM działało, internet też "śmigał", tyle, że w Edge'u (mimo, że tel wspiera LTE i normalnie na tym śmiga 3G".
Na koncie głównym i promocyjnym okrąglutkie zero i jeszcze dzień wcześnie nie dało się wykonać , ani odebrać połączenia.

Sprawdzałem przed południem, i później po południu jak czekałem na lotnisku - takie same doświadczenia. Po drodze śmigała nawigacja, ale prędkość lejkowa. viber nawigacja, google - dało się z tego skorzystać na wp.pl wejście szło jak krew z nosa.

wychodzi na to, że lepsza oferta będąc w roamingu, niż w kraju ponieważ z internetem - better like at home ;)
 #931873  autor: kamil7777
 16 cze 2017, 04:47
U mnie sytuacja podobna Kart z ZB z kontem 0 dodzwonić się na nią można teraz, net wolny ale działa, ale minut nie nalicza za odebranie połączenie, nie wiem czy by można z nich było dzwonić gdyby były promocyjne minuty

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
 #932257  autor: kaspeed
 17 cze 2017, 16:19
Ciekawe ale może to mieć zwiazek z poprzednimi warunkami roamingu 1gb neta w taryfach prepaid rocznie itd.:) Moze systemy im zgłupialy

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen: