DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #933055  autor: viggen
 20 cze 2017, 19:05
Bo ludzie kierują się mitami.
Mi też odradzali Iphone, bo będę za aplikacje płacił. Racja, są płatne tak jak na Androidzie. Ale wszystkie aplikacje, z których korzystałem na Andku mam również za darmo w Apple Store.
Już nie wnikam w to, że Orange poza Iphonami nie stosuje już na telefonach SimLocków. Ale fama nadal jest taka, że Orange=Simlock.
 #933072  autor: viggen
 20 cze 2017, 20:03
Patryk7588 pisze:Serio już nie ma SimLock w Orange?
Kilku moich znajomych z tytuły tego, że pokończyły im się umowy w innych sieciach, i/lub w Playu w roamingu zrobili im przycinkę do 1,5 Mb/s i/lub mają od niedawna światłowód (więc mogą korzystać z Orange Love) i/lub - pomimo lepszej oferty w TMobile z telefonem (1zł przez pół roku bez raty telefonu ale niestety na start wysokie ceny słuchawek) poprzenosili numery do Orange. Na słuchawkach A3 (2017), A5 (2017) oraz Xperia X - brak simlocka. Z ciekawości osobiście zadzwoniłem na BOK i dostałem informację - dzisiaj tylko Iphone kupowane w Orange mają Simlocki (aż się zaśmiałem, bo pewnie dlatego że nie da się ich brendem Orange obciążyć)
 #933171  autor: piotras
 21 cze 2017, 09:57
sprintek pisze:W plushu w duecie trzeba też mieć dwa numery na siebie?
Tak.
 #933180  autor: Marjo
 21 cze 2017, 11:17
mikkel pisze:Dodam tylko do tematu dwie kwestie:
w nju nie ma możliwości wyłączenia pinu, można tylko wyłączyć w ofercie internetu
w nju dla dwojga pełen no limit wychodzi 49zł a w plushu 40zł
48 zł jak już. Za staż będzie 39GB na dwa numery w nju.
 #933185  autor: sprintek
 21 cze 2017, 11:45
Mimo wszystko za stacjonarne dzwonie sporadycznie. Czekam na przeniesienie nr do sierpnia i protestuje nju. Potem żony ogarnę nr i jak nie będzie pasowało to zmieni3 na Miśka;)