DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #928699  autor: adziu82
 31 maja 2017, 10:58
Witam,

Panowie, czy ktoś już ,,maglował'' oferty z Orange uwzględniając GB za granicą?
Chodzi mi przede wszystkim o pkt 9 regulaminu, czyli za każde 5 zł rabatu zabierają 257 MB !
Pisałem już na czacie z dwiema osobami, obie piszą, że to tak jest napisane, że to nie pomniejsza pakietu, albo, że pomniejsza krajowy.
Przed chwilą pisałem na czacie i gość pisze, że przy abonamencie który wybrałem, ( 105 zł miesięcznie, oferta indywidualna, tylko SIM ) mam uwzględnione rabaty i z tych rabatów GB za granicą zejdą o 2,5GB, czyli z 5GB wg regulaminu połowa ucieka !
Mówię do konsultanta, czy nie mogę płacić całość, czyli 105 zł, a on, że mogę tylko zrezygnować z jakiś tam rabatów ale wyjdzie 70 zł, a ze wszystkimi rabatami wyjdzie 50 zł.
Więc po co, oni w tym regulaminie dają 5 GB ale i tak ich nie dostaniemy ! Zjedzą je rabaty.
Powiedział jeszcze że mogę spróbować zadzwonić na infolinie i może tam się dogadać aby płacić 105zł i mieć bez rabatów całość.
Przecież to jest oszustwo, ktoś weźmie sobie umowę, bo potrzebuje 5GB, ale całości nie dostanie.
Najlepsze jest to, że każdy pisze inaczej. Nie mają jednakowych informacji.

Zapytałem po raz trzeci, o kartę dodatkową za 5 zł miesięcznie w umowie na internet mobilny, za 59,90 zł z 150 GB w strefie i 20GB poza strefą, czy będzie ona działać za granicą, gość mówi, że tak, że oni mają takie info, że ta karta działa za granicą,bo ma wspólne pakiety i będzie 4GB w roamingu, a @orson_dzi pisze mi że to nie działa i nawet nie ma nic o tym w regulaminie.
I po raz kolejny w moim temacie wprowadzają w błąd.
Zapytałem również o zrezygnowanie z karty, jedna osoba pisze, że mogę (nie jest ona na umowę ) druga, że nie mogę i muszę do końca umowy ją spłacać.
Na koniec napiszę tylko - tragedia.

RawStyle