DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #923457  autor: -Gosc-
 01 maja 2017, 13:49
zwariowany.kurczak pisze:Nie prościej pre-paid? W reklamie jak krowie na rowie co jest za 20-30zl... A abonament i salony, KOMBINUJĄ i tyle, mam tylko nadzieję iż spotka ich to samo co robią z Klientem. I NIE wszystkie salony, był u mnie fajny gdzie Panie NIE kombinowały, ale nie wytrzymały konkurencji... i taka prawda.
Dlatego też od lat jestem w prepaidzie, to ja decyduję i nikt mnie nie oszuka, albo inaczej oszuka raz złożę reklamację, odrzucą to ja wyrzucam ich kartę. Tylko prepaid i telefon z wolnej sprzedaży. Abonamenty są dla trzech grup ludzi: Albo totalnych frajerów którzy łykną każdy kit marketingowy, albo dusigroszy którzy wierzą głęboko że operator "im dał" "telefon za złotówkę", albo dla ludzi którzy nie mają głowy do niczego, wolą płacić tak jak im podeślą fakturę, nie interesują się niczym byle działał telefon dzwonił i wysyłał smsy - ten model klienta jest najatrakcyjniejszy dla operatorów.
 #923459  autor: pakierhakierxd2
 01 maja 2017, 14:36
Ja tam od jakiś 10 lat mam same abonamenty i rzadko kiedy ktoś mnie oszukuje, zresztą mam abo bez limitu łącznie z netem a roaming zagraniczny i rozmowy za granicę zablokowane a premium SMS ograniczone

Wysłane z mojego Hi8 pro przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)