DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #914645  autor: Adamgl
 07 mar 2017, 23:28
W niedługim czasie jedna z moich umów zostanie zakończona i mam do Was pytanie czy wie ktoś jak w praktyce wygląda sytuacja kiedy aktualnie korzystam z kart w wersji Tandem i umowa po zakończeniu przechodzi do oferty na kartę czy będę mógł korzystać z usług na obecnej karcie czy musze wymienić na zwykła pojedynczą kartę.

Próbowałem dowiedzieć się czegoś kilkukrotnie od BOA w T-mobile i otrzymuję dwie rozbieżne informację, jedną że bez problemu mogę korzystać z obecnej nie wykorzystując drugiej a od innej osoby że karta nie będzie działać. Dlatego może ktoś przechodził taką sytuacje i wie jak to wygląda w rzeczywistości.
 #914863  autor: Lightman
 09 mar 2017, 12:57
Usługa Tandem jest dostępna WYŁĄCZNIE w abonamencie. W momencie migracji na kartę jedna z kart zostanie wyłączona.

Druga strona biurka - wcześniej Plus, aktualnie T-Mobile
 #914869  autor: matteo
 09 mar 2017, 13:18
Wszyscy są w błędzie, a już pierwszy user to chyba typowy nabijacz postów i zero merytorycznej porady i odpowiedzi na pytanie. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Tandem jest defaultowo niedostępny w prepaidzie ALE! Jeżeli przechodzisz z abonamentu posiadając tandem, to karty tandemowe też będą działać w pre-paidzie.
 #914971  autor: Adamgl
 09 mar 2017, 22:35
W takim razie dziękuję za informację i spokojnie zostawię tak jak jest potem zobaczymy jak będzie, na szczęście nie jest mój główny numer tylko dodatkowy więc można będzie zaryzykować i zobaczyć co nie zmienia faktu że w BOA mogli by być bardziej zorientowani w sprawach technicznych.
 #916493  autor: kemtak
 17 mar 2017, 21:31
Potwierdzam - oficjalnie tandemu nie ma w prepaidzie, ale przy przechodzeniu z abo - karty zostają i działają - sprawdzone osobiście. Jedynie dzwoniąc na 9600 (numer do przelaczania) jest info, że nie ma takiego numeru, ale przelacza sie poprawnie. Zresztą VoWiFi też w tandemie ma nie działać (wg faq na stronie), a działa :) Oni chyba tej usługi nie ogarniają do końca.
 #916505  autor: matteo
 17 mar 2017, 23:23
kemtak pisze:Potwierdzam - oficjalnie tandemu nie ma w prepaidzie, ale przy przechodzeniu z abo - karty zostają i działają - sprawdzone osobiście. Jedynie dzwoniąc na 9600 (numer do przelaczania) jest info, że nie ma takiego numeru, ale przelacza sie poprawnie. Zresztą VoWiFi też w tandemie ma nie działać (wg faq na stronie), a działa :) Oni chyba tej usługi nie ogarniają do końca.

Dokladnie tak.

Po prostu blokuja to marketingowo. Nie wiadomo w sumie dlaczego. Jak na koncie nie ma tandema, a konsultant wydal karte tandem to vowifi faktycznie dziala :)
 #972695  autor: 111
 18 sty 2018, 16:06
Odkopuję temat,bo interesuje mnie,czy nadal przy przechodzeniu z abo z Tandemem na kartę, Tandem zostaje i działa w prepaidzie.
Jesli to działa nadal to wezmę to abo bez telefonu za 29,99 zł z umową na 6 miesięcy,oczywiście z usługą Tandem a potem przejde na kartę.Co prawda w tym abo jest mało netu ale oba moje telefony i ten droższy,którego mi szkoda brać do pracy w której dosyć ekstremalne warunki panuja i drugi tani mają dual sim więc sobie poradzę przez te pół roku.
Tak nawiasem mówiąc to dziwne,że w Polandii tylko jeden operator i to oficjalnie wyłącznie w abo, ma tą jakże przydatną usługę,z której jestem przekonany, wiele osób by korzystało.