DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #910533  autor: ja.michal
 11 lut 2017, 06:33
Wprawdzie powyżej 25 zł bo 26 zł miesięcznie, ale teraz w Virgin Mobile na abonament jest promocja i dowolny pakiet internetu jest bezpłatny przez 6 miesięcy przy aktywnych pakietach rozmowy bez limitu i SMSy bez limitu. Czyli za 26 zł mamy rozmowy (17 zł) i SMSy (9 zł) bez limitu i 20 GB (normalnie 25 zł, ale tutaj promocja). Umowa i tak na czas nieokreślony więc można uciec przed końcem 6 miesiąca. Z tego co widzę kurier i aktywacja 0 zł.
 #910593  autor: velox
 11 lut 2017, 16:42
driver pisze:Velox,
Weź proszę pod uwagę, że zasięg T-Mobile i zasięg Orange pochodzi z reguły z tych samych, współdzielonych stacji bazowych. Bardzo niewiele jest stacji na których jest T-Mobile, a nie ma Orange. Dlatego proponuję Tobie sprawdzić jaki masz zasięg T-Mobila zanim władujesz kasę w ich ofertę.
Kolego u mnie Orange ma najgorszy zasięg - nie da się dzwonić co chwile przełacza miedzy nadajnikami - efekt tragedia. Nawet zgłaszałem to do Orange, ale oni maja widocznie klientów w 4 literach :). Już przerabiałem każdą sieć. Tmobile ma lepszy, a najlepszy PLUS. Oczywiście chodzi mi o moją lokalizacje.
W mobile vikings mamy 15GB wiec wiecej.
Tylko ze kosztuje 29zl. :).
 #910611  autor: Gregrin
 11 lut 2017, 20:01
velox pisze:Tylko ze kosztuje 29zl. :).
A lajt wychodzi 19zl. Musisz się określić czy cena czy ilość GB czy brak umowy czy co. Bo podaje ci się ofertę za 19zl z 1GB i piszesz ze oferta za 25zl ma więcej GB mimo ze na początku o GB nie było mowy. Potem dostajesz ofertę z większą ilością GB i piszesz ze jest droższa...
Pasuje ci zasięg plusa, 10GB i niska cena. W czym przeszkadza umowa na rok ? Za długo za krótko ??
 #910633  autor: mekong
 11 lut 2017, 23:57
Gregrin, daj spokój... Przecież wiesz,że to typowy styl Janusza: za ciepło, za zimno, za sucho za mokro, za mało GB, za dużo, za tanio, za drogo...Natrudzisz się, a i tak źle. Podałeś wszystkie najlepsze opcje.
 #918669  autor: velox
 31 mar 2017, 20:20
papay pisze:Co to tematu to najtańszy no limit na połączenia stacjonarne+komórkowe mamy teraz za 9.90 w a2mobile
wow faktycznie oferta wyglada bardzo atrakcyjnie:
https://a2mobile.pl/niewyczerpalne-pakiety

Mamy do wyboru:
za 9,9 no limit rozmowy (stacjonarne+kom) /31 dni
15,9zl no limit rozmowy (stacjonarne+kom) i net 15GB/31 dni
19,9zl no limit rozmowy (stacjonarne+kom) net 15GB i sms+mms /31 dni

dla mnie rewelacja.
 #927714  autor: velox
 24 maja 2017, 23:03
Chciałbym zauważyć, że pogorszyła się oferta na abonament z FM Group Mobile New Best MOVE free 19,90 :( :smt018 :smt010 . za 19,90 obecnie sa tylko połączenia na komórki BEZ STACJONARNYCH+5GB neta!!
Wcześniej za 19,9 mielsmy komorki i stacjonarne i 2 GB net-a.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2017, 17:01 przez velox, łącznie zmieniany 1 raz.
 #929631  autor: velox
 05 cze 2017, 16:59
W Virginie pojawiła się nowa oferta na abonament - 19 zł no lmit na połączenia do komrokowych SMS i 3 GB net. Niestety brak połączeń na stacjonarne i MMS-ow. W mojej ocenie dalej oferta nr 1 to a2mobile.
Ostatnio zmieniony 08 cze 2017, 21:24 przez velox, łącznie zmieniany 1 raz.
 #929840  autor: jacabad
 06 cze 2017, 17:05
Witam sieć a2mobile czy tylko korzysta z nadajników plusa ? Jak z jakością połączeń i internetu w tej sieci ? Czy doładowując kartę trzeba co miesiąc wpisywać kod przedłużenia czy nie ? pytam sie bo przymierzam sie przejść do nich z virgin mobile ?
 #929858  autor: negra
 06 cze 2017, 18:03
Ja mam cały czas z Plus , trzy telefony LG K10 2017 , Huawei P9 L. , Moto G5 Plus i żadnych problemów z rozmowami czy z netem. Mieszkam w dzielnicy oddalonej o 5 km.od dużego miasta . Wybierasz cykliczne odnawianie pakietu i samo przedłuży , oczywiście musisz mieć złotówki na koncie . Podobnie do Ciebie zostawiłem Virgin M.
 #944142  autor: velox
 09 sie 2017, 12:47
Chciałbym wszystkich ostrzec przed FM Mobile Group, które nie stosuje się do obowiązujących zasad po 15 czerwca 2017 i w dalszym ciągu kasuje za połączenia głosowe wykonanie na terenie UE tłumacząc to "promocją". Omijać tą sieć szerokim łukiem i najlepiej przejść do A2 mobile tam stosuja się do prawa Unijnego i nie ponosi się dodatkowych kosztów za połączenia na terenie UE.