DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #803557  autor: error4
 26 maja 2015, 05:32
No i jak , korzysta ktoś jeszcze z tej usługi? Bo kolega Loop, już chyba za bardzo nie chce się dalej wypowiedzieć, a waham się jeszcze przed zawarciem umowy póki nie poznam od strony użytkownika opinii na temat moich zadanych pytań, konsultanci w t-mobile sami do końca nie wiedzą jak to działa.
 #804088  autor: zwariowany.kurczak
 29 maja 2015, 14:01
:P Ogólnie operatorzy w PL z każdej pierdoły robią mega nowość.. Taka usługa powinna być standardem w każdej ofercie post/pre-paid, za ok 5zł/mc/karta.

Aby Twój telefon z kartą Tandem mógł przyjmować rozmowy telefoniczne, należy zawsze po włączeniu i wpisaniu kodu PIN uaktywnić go poprzez wybranie numeru 9600

i tu wszystko na ten temat:
http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... ugi/tandem
" Usługa dotyczy tylko połączeń głosowych. Nie umożliwia ukrycia numeru przy wysyłaniu SMS-ów lub MMS-ów."
Wnioskuję iż przy połączeniach tel. obie karty lecą jako jeden numer, przy SMS/MMS "poznasz" tajny numer drugiej sim :D
Ogólnie prościej, jeśli tylko rozmowy, 2xsim w tej samej sieci z darmowym przekierowaniem i przekierowania kiedy druga karta wyłączona - można włączać tryb samolotowy.. szybciej. Ale dochodzi problem drugiego numeru, więc wszystkim rozgadać aby dzwonili na jeden...
 #902344  autor: kemtak
 30 gru 2016, 00:17
Z tymi kartami tandem w tmobile to troche lipa. Mam i uzywam, ale wygoda jest dyskusyjna. Obie karty maja ten sam numer przy dzwonieniu, smsach itp. To jest ok, ale w przypadku jednoczesnego wlaczenia obu kart aktywna jest ta karta z ktorej wykona sie ostatnie polaczenie czyli magia dzwonienia na 9600 to nic innego jak wykonanie polaczenia. Mozna zadzwonic w dowolne miejsce. Problemem jest to, ze jak jakas karta przeloguje sie do innego bts-a to staje sie aktywna czyli majac dwie karty jednoczesnie aktywne nie wiadomo "ktora zadzwoni". Takze upraszczajac. Dwie karty dzialaja dobrze jak uzywa sie jednej i przed wlaczeniem drugiej wylaczy sie pierwsza - wtedy nie trzeba nawet dzwonic na 9600. Nie polecam uzywac obu jednoczensie bo nie ma pewnosci na ktora przyjdzie połączenie przychodzace lub sms...
 #931716  autor: Dario8812
 15 cze 2017, 17:48
Witam wszystkich. Jestem zainteresowany usługą tandem.
Pytam użytkowników którzy posiadają takie karty sim.
Czy po uruchomieniu w jednym z telefonów trybu samolotowego a w drugim tryb online usługa będzie działać ? I na odwrót ? Chodzi mi o to żeby nie wyłączać telefonów, tylko dawać tryb samolotowy.
Niestety ani w salonie T-mobile, ani po przez iBOA nie udzielili mi odpowiedzi na Tak ani na Nie...
Pomożcie :)
 #932235  autor: Dario8812
 17 cze 2017, 15:06
Mam już tandem i moge potwierdzić, że tryb samolotowy powoduje wylogowanie z sieci. Co za tym idzie nie muszę wyłączać telefonu z SIM1 by korzystać z drugiego telefonu z SIM2.