DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 55 z 71
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 71
 #928427  autor: Mel
 29 maja 2017, 17:11
piotras pisze:Nie, nju nie zabiera ksera, pokazujesz tylko kurierowi (albo i nie, bo z nimi to różnie ;)).
Ode mnie chciał dwie ostatnie cyfry peselu. Tak było z nju dodatkowym i nju internet dodatkowy. Nawet nie pokazywałam dowodu. Ostatnią umowę podpisywałam ze trzy mce temu. Też kurier DPD.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 #928765  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 31 maja 2017, 17:45
Potwierdzam dpd. Pelna kultura i ciągły kontakt. Mam kartę z tym numerem tymczasowym, powiedzcie proszę czy muszę już ją aktywować czy mogę olać i czekać na dzień przeniesienia? Czy i tak aktywacja sim mnie nie ominie i lepiej zrobić to wcześniej?

Czy przeniesienie jest w nocy z dniem ustalonym przeze mnie czy faktycznie dochodzi do jednego dnia roboczego przerwy w świadczeniu usług, o której mowa w dokumentach?
 #928810  autor: lakers67
 01 cze 2017, 01:55
WybrzezeKosciSloniowej pisze:Potwierdzam dpd. Pelna kultura i ciągły kontakt. Mam kartę z tym numerem tymczasowym, powiedzcie proszę czy muszę już ją aktywować czy mogę olać i czekać na dzień przeniesienia? Czy i tak aktywacja sim mnie nie ominie i lepiej zrobić to wcześniej?

Czy przeniesienie jest w nocy z dniem ustalonym przeze mnie czy faktycznie dochodzi do jednego dnia roboczego przerwy w świadczeniu usług, o której mowa w dokumentach?
Numeru tymczasowego nie trzeba aktywować. No chyba że jest taka potrzeba użytkownika Obrazek. Numer aktywuje się w nocy więc rano w wyznaczonym dniu wkładasz nową kartę i powinna hulać Obrazek.

Pzdr.
Lakers67

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850F przy użyciu Tapatalka
 #928914  autor: kwistas
 01 cze 2017, 17:13
Jakieś różnice są między ofertą abonamentową i kartą? Bo z tego co widzę to i w każdej ofercie można aktywować im dłużej tym lepiej. W abo jedynie jest oferta internetowa, a cała reszta jest też w karcie.
Jakieś ograniczenia prędkości internetu są w ofercie na kartę?
 #928924  autor: Wosiu96
 01 cze 2017, 18:05
W abo od 15.06 będziesz miał roaming jak w domu a na karcie nie. Z technicznych rzeczy to na abo masz VoWiFi poza granicami kraju a w prepaid tylko na terenie polski.
 #929799  autor: lakers67
 06 cze 2017, 14:16
WybrzezeKosciSloniowej pisze:Dwa dni temu nju wysłało sms, że planowana data przeniesienia to 7.06. Czy będą jeszcze jakieś informacje od nich czy po prostu jutro rano wkładać kartę? Coś trzeba robić, uruchamiać, wyłączać jakieś dodatki itd?
Możesz dostać dzisiaj SMS z przypomnieniem.
Rano wkładasz kartę i powinno hulać.

Pzdr
Lakers67
 #929903  autor: sprintek
 06 cze 2017, 22:06
Kiedyś zastanawiałem się nad przejściem do nju z play, ale sprawę odłożyłem. Po zwolnieniu po raz kolejny neta cierpliwości mi brakło. Powiedzcie mi jak robić z drugim numerem? Teraz złożę przeniesienie numeru swojego do nju. A co zrobić z numerem żony? Te jej przenieść a potem w nju na siebie przepisać?
 #929936  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 07 cze 2017, 08:51
Dzięki za pomoc. Wszystko działa. Zastanawia mnie tylko to co widzę w panelu stan konta. Mam wszystko komórkowe za 29 zł i widzę tam następujące informacje:
[*]rozmowy od 29 zł nielimitowane połączenia 0,00 zł
[*]SMS i MMS od 9 zł nielimitowane SMSy i MMSy 1,72 zł
[*]internet od 19 zł nielimitowana transmisja danych w kraju do 13 GB

To jest prawidłowe? Przecież ja już po przekroczeniu 29 nie powinienem płacić, dwa nie widać ewentualnych połączeń na stacjonarne, internetu powinno być 10, nie 13.

Coś jest nie tak, czy sekcja "stan konta" nie ogarnia, że wybrałem wszystko komórkowe? Bo jak dla mnie to wygląda jakbym miał tylko standardową opcję nju buzz.
 #929944  autor: lakers67
 07 cze 2017, 09:38
WybrzezeKosciSloniowej pisze:Dzięki za pomoc. Wszystko działa. Zastanawia mnie tylko to co widzę w panelu stan konta. Mam wszystko komórkowe za 29 zł i widzę tam następujące informacje:
[*]rozmowy od 29 zł nielimitowane połączenia 0,00 zł
[*]SMS i MMS od 9 zł nielimitowane SMSy i MMSy 1,72 zł
[*]internet od 19 zł nielimitowana transmisja danych w kraju do 13 GB

To jest prawidłowe? Przecież ja już po przekroczeniu 29 nie powinienem płacić, dwa nie widać ewentualnych połączeń na stacjonarne, internetu powinno być 10, nie 13.

Coś jest nie tak, czy sekcja "stan konta" nie ogarnia, że wybrałem wszystko komórkowe? Bo jak dla mnie to wygląda jakbym miał tylko standardową opcję nju buzz.
To się zgadza po przeniesieniu numeru masz z automatu włączoną ofertę Nju buzz.
Trzeba zalogować się do portalu Nju i wybrać ofertę pod siebie. Pamiętaj tylko że oferta zmieni się dopiero od nowego cyklu rozliczeniowego.

Pzdr
Lakers67

Wysłane z mojego Lenovo TB3-850F przy użyciu Tapatalka
  • Strona 55 z 71
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 71
  • 1
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 71