DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 56 z 71
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 71
 #930715  autor: MobiGeekpl
 11 cze 2017, 09:13
WybrzezeKosciSloniowej pisze:Kolejne moje pytanie :)

Chce nju dodatkowy, więc dzis podpisałem papiery, datę wyznaczyłem sobie na 3 lipca. Na telefon główny przyszedł jednak sms, że numer dodatkowy juz aktywowano na numerze tymczasowym. To oznacza że już mi poza te 9 zl za caly miesiąc mimo, że tak naprawdę będę z niego korzystać dopiero w lipcu? :| to by oznaczało że jeśli ktoś wybierze termin przeniesienia na 180 dni to pól roku płaci mimo braku korzystania? Czy może znów czegoś nie rozumiem? Pozdrawiam ;)
Nikt nie wybierze 180 dni, bo numer można przenieść maksymalnie na 120 dni do końca umowy.
 #930821  autor: reboot
 11 cze 2017, 17:33
Kiedyś z konta zniknęło mi 10 zł, napisałem reklamację, która została uznana, pojawiło się doładowanie 10 zł oraz konsultantka powiedziała, że dla w/w numeru przedłuża ważność konta bezterminowo.
Policzyłem 187 dni od tej daty i... nie dostałem żadnego SMS, numer nadal jest aktywny - czy możliwe jest w takim razie istnienie bezterminowej ważności konta innej niż ta opisana w regulaminie "po wieki"?

WKS
 #931149  autor: Marjo
 13 cze 2017, 11:17
Zarejestruj go na siebie przed przeniesieniem i wtedy dopnij do go do swojego konta jako nju dodatkowy.
 #935843  autor: Dorotea
 01 lip 2017, 13:31
Siostra na to całe NJU już chyba kilka lat. Kiepsko ją słychać. Na początku myślałam, że to wina Play z którego korzystam, bo też ma dźwięk nieciekawy, ale z jakiego tel. i operatora do niej dzwonię to tak samo jakoś słabo brzmi. Zmieniała telefony, dzwoni z różnych miejsc, ale cały czas marnie to wygląda.

To jest dziwne, bo mam mam też Orange i dźwięk w tej sieci jest naprawdę przyzwoity bez względu na telefon.
 #935846  autor: piotras
 01 lip 2017, 13:37
Może siostra ma problemy z dykcją ;)?

Ja z nju nie mam żadnych problemów. Czysty dźwięk, internet 20-100Mbps w zależności od pory dnia, przez rok raz była awaria internetu i trwała 4h. Dla dwóch numerów nie ma tańszej oferty, nawet jakbym miał więcej płacić to bym został ze względu na jakość. Wynik z godz. 13.40: http://www.speedtest.net/my-result/a/2996951102
Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 13:41 przez piotras, łącznie zmieniany 1 raz.
 #935849  autor: Dorotea
 01 lip 2017, 13:41
Siostra nie ma problemów z dykcją, mówi normalnie. Telefony też ma dość przyzwoite.

Z NJU jest zadowolona, ale właśnie ze względu na ten dźwięk nie przeniosłabym się tam. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia. Do kiepskiego dźwięku przyzwyczaiłam się w Play więc nie jest to dla mnie najważniejsze, jednak przeszkadza jak coś zaczyna być nie tak ze słyszalnością.

Uprzedzając komentarze - słuch mam dobry :)
Ostatnio zmieniony 01 lip 2017, 13:59 przez Dorotea, łącznie zmieniany 1 raz.
 #935859  autor: -Gosc-
 01 lip 2017, 14:27
Z NJU jest zadowolona, ale właśnie ze względu na ten dźwięk nie przeniosłabym się tam. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia.
Miałem nju i jakość dźwięku była bardzo dobra, teraz mam Orange OFNK i nie słyszę różnicy, karty zamieniane na tym samym telefonie - bez różnic.
Rozmowy nju-orange ; orange-nju bardzo dobra jakość (oba tel. z obsł. HDVoice).
Także nie wiem skąd mogą być problemy które opisałaś.
Natomiast zauważyłem ostatnio, zdarzyło się że rozmowy z prepaida Orange były przerywane. Wcześniej tego nie było, może coś grzebią w sieci?
 #935957  autor: sprintek
 02 lip 2017, 06:56
To też wszystko zależy od tego kto ma jaki zasięg w miejscu zamieszkania. Moi rodzice mają w play i w dużym mieście mają nieraz problem z rozmowami głosowymi. U mnie jeśli chodzi o połączenia to jest gorzej jak było dlatego uciekam z play.
 #936003  autor: -Gosc-
 02 lip 2017, 12:40
sprintek pisze:To też wszystko zależy od tego kto ma jaki zasięg w miejscu zamieszkania. Moi rodzice mają w play i w dużym mieście mają nieraz problem z rozmowami głosowymi. U mnie jeśli chodzi o połączenia to jest gorzej jak było dlatego uciekam z play.
Tak, tylko porównanie normalnych sieci do plej jest nie na miejscu. Jak miałem dawno temu plej (też się nabrałem ale nastawiałem się na testy bardziej) to nagminne było że telefon w zasięgu macierzystym leżący obok nie dzwonił tylk przychodziły smsy że ktoś próbował się skontaktować... po kilku takich akcjach w plej ich karta poszła tam gdzie jest jej najlepiej - do śmietnika :lol:
  • Strona 56 z 71
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 71
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 71