DAJ CYNK
  • Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
    :?:
Szukasz taryfy dla siebie? Nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
:?:
Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 126 z 136
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 136
 #896161  autor: ukefake
 18 lis 2016, 13:52
Ech, czemu nie można mieć wszystkiego ;)
Co gorsza nie widzę również żadnego e-boku gdzie można by zdalnie włączać pakiet :(
 #896944  autor: max_max
 24 lis 2016, 10:29
szukam jak najtaniej sms do wszytkich sieci bez limitu+ odbieranie rozmów. max 10/msc nie abonament chyba, ze taki jak w nju. Freemium za mało smsów.
 #896949  autor: pakierhakierxd
 24 lis 2016, 10:41
Play formuła na kartę do play za darmo a SMS bez limitu za 7zl.

Wysłane z mojego LG-K520 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam :)
 #896958  autor: Gregrin
 24 lis 2016, 11:42
Droższe bo za 8zl jest w lajt mobile ale tam doładowanie za 5zl daje 180dni a za 10zl rok wiec lepsza opcja jeśli akurat nie będziesz potrzebował korzystać z sms ale chcesz mieć długo ważne konto.
Jeśli chcesz taniej to możesz pokombinować w fakt mobile korzystając co tydzień z darmowych voucherów.
 #896961  autor: pakierhakierxd
 24 lis 2016, 12:11
On chce mieć no limit SMS

7 zł wystarczy doładować co Mc :)

Właściwie 5zk na 2 Mc.

Użytkownik otrzymuje ostrzeżenie.

Pozdrawiam :)
 #897767  autor: sadogowah
 29 lis 2016, 09:14
Witam.
Kiedyś uzyskałem tutaj pomoc i jestem baaaardzo zadowolony ( moja Kobieta tez :) )
Teraz szukam dla Ojca jakiegoś wyjścia. Na tę chwilę jest długo stażem użytkownikiem Plusa na kartę. Bodajże taryfa simplus, niemniej pieniążki mu ładnie zżera.
Tata dużo rozmawia przez telefon, zero smsów, zero internetu. Potrzebuje jedynie tanich, lub bezpłatnych rozmów do wszystkich. Abonament czy na kartę - nie gra roli. Nie musi zostać przy starym numerze. Polecicie jakieś oferty z nielimitowanymi rozmowami, bez internetu, bez smsow, bez telefonu. Chodzi o jak najekonomiczniejszą oferte dla starszej osoby co dużo dzwoni.

Pomożecie?, dziękuje
 #897794  autor: Gregrin
 29 lis 2016, 11:54
sadogowah pisze:Pomożecie?
Pomożemy ;)
Popatrz tutaj (na ten duży obrazek) http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 44#p895944 Interesuje cie żeby pierwsze 2 pola w wierszu były na zielono. Generalnie nielimitowane rozmowy (kom + stać) kosztują ok 19zl. Najłatwiej się ich używa chyba w Fakt mobile (marka play) bo włączasz cykliczne i dbasz tylko żeby była kasa na koncie.
Tańsza opcja (ok 10zl) wymaga pilnowania pakietu co 30dni i będzie działać przez rok (później będzie się trzeba znowu zainteresować ze względu na brak RWK albo olać kombinowanie i jednym telefonem przenieść się do fakt mobile). Jeśli takie coś ci odpowiada to poszukam linku (albo ktoś mnie wyręczy) do postu gdyż było to wielokrotnie dokładnie opisywane.

PS.
pakierhakierxd pisze:On chce mieć no limit SMS
Gregrin pisze:za 8zl jest w lajt mobile
Czytaj uważnie. Dodatkowo zwróciłem tylko uwagę na to ze nie musi przejmować się ważnością konta jeśli nie będzie potrzebował skorzystać z pakietu nolimitu sms.
pakierhakierxd pisze:Właściwie 5zk na 2 Mc.
A w fakt raz na rok.
 #897820  autor: sadogowah
 29 lis 2016, 13:32
Dziękuje bardzo za pomoc. Przejrzałem i w sumie najmniej problematyczną opcją wydaje się zostać w Plusie na kartę z tą ofertą za 25zł nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne. Można coś więcej o tej ofercie?

Znalazłem, to jest to tak? - http://www.plus.pl/na-karte kod *136*11*03#
 #897822  autor: Gregrin
 29 lis 2016, 13:40
sadogowah pisze:Dziękuje bardzo za pomoc. Przejrzałem i w sumie najmniej problematyczną opcją wydaje się zostać w Plusie na kartę z tą ofertą za 25zł nielimitowane rozmowy na komórki i telefony stacjonarne. Można coś więcej o tej ofercie?
Tak.
Gregrin pisze:Popatrz tutaj (na ten duży obrazek) viewtopic.php?p=895944#p895944
Teraz popatrz niżej, pkt.8
sadogowah pisze:Znalazłem, to jest to tak? - http://www.plus.pl/na-karte kod *136*11*03#
Pod dużym obrazkiem są takie male z krótkimi opisami i widać ze to nie to...
Ty znalazłeś tylko rozmowy na komórki co sugeruje nazwa "Rozmowy na komórkowe
i 0,5 GB Internetu"
 #898092  autor: ukefake
 30 lis 2016, 21:44
Hmmm... w sumie gdybym zrezygnował ze stacjonarek, czyli nolimit komórki i smsy to można coś znaleźć za mniej niż 25pln? wiem, ze jest premium mobile z nolimit komórkami,sms, 5gb netu (to akurat bez znaczenia) w abo za 19,99/mies. Czy jest jakaś podobna oferta prepaid z opcją cykliczną, albo abonament?

aha, mam w orange stacjonarke i neo.
 #898096  autor: Gregrin
 30 lis 2016, 21:53
ukefake pisze:Hmmm... w sumie gdybym zrezygnował ze stacjonarek, czyli nolimit komórki i smsy to można coś znaleźć za mniej niż 25pln?
Ze stacjonarkami masz Orange (bez mms) w opcji cyklicznej [Zestawienie] Oferty No Limit i 3w1 w ofercie na kartę Przy nowym bonusie ze skarbonki i ładowaniu za 100zl wyjdzie 23,33 bez żadnej zabawy.
ukefake pisze:wiem, ze jest premium mobile z nolimit komórkami,sms, 5gb netu (to akurat bez znaczenia) w abo za 19,99/mies. Czy jest jakaś podobna oferta prepaid z opcją cykliczną, albo abonament?
Nie chcesz w ogóle netu ? W orange opcja z rozmowami i sms to 26zl (ładując za 100zl ~21.66) a netu i tak będzie sporo z bonusu za doładowanie.
Jest jeszcze lajtmobile niecykliczny pakiet za 21zl (kom,stac +sms bez neta i mms) lub promocja abo na 12m "strzał w dziesiątkę" (30zl akt, 10mies po 10zl, 2 mies po 37zl) jakoś 17zl/m-c (kom,sms/mms i 10GB, bez stac) https://lajtmobile.pl/promocja-strzal-w-dziesiatke/68. Działają na plusie. Temat na forum http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 23&t=87753
Ostatnie co mi przychodzi to promocja w fmmobile http://fmgroupmobile.pl/oferta/abonamen ... e-free-24/ 6m-cy za 1zl czyli jakoś 22,75 (wszystko ;)) Temat na forum http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 23&t=87743
 #898245  autor: Rekros
 01 gru 2016, 19:23
Cześć. Szukam oferty dla osób mało korzystających z telefonu. Dwie, które znalazłem to nju mobile z płaceniem tylko za to co się wydzwoniło (do jakiejś kwoty maksymalnej) i Freemium od Virgin Mobile. Jest na rynku jeszcze coś podobnego do powyższych?
 #898263  autor: Gregrin
 01 gru 2016, 20:59
Wszystko zależy ile się dzwoni, czy są potrzebne stacjonarne, net, sms'y, mms'y ? Czegoś lepszego od freemium ciężko znaleźć choć jest jeszcze faktmobile z darmowymi kodami w gazecie co 7dni (10min/10sms/50MB). Na nju trzeba trochę uważać jeśli się rzadko używa i doładowuje http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 33#p898033 ale ma fajne progi dniowe dla tych co korzystają rzadko ale jak już potrzebują skorzystać to mogą intensywnie (99gr/dzień nolimitu niestety bez stacjonarnych) no i stawkę podstawowa za 19gr. Fakt tez ma fajne stawki bo 15gr/min i konto ważne rok po doładowaniu.
 #899145  autor: jahu
 08 gru 2016, 11:56
Pytanie: czy ktoś daje podobną ofertę: umowa/prepaid - obojętne.

lajtmobile - Strzał w 10tkę (10 mies za 10 i 2 mies za 36,99) no limit komórkowe,nielimitowane SMSy/MMSy + 10 GB / mieś.
+ telefony stacjonarne za 2 zł mies obowiązuje przez cały okres umowy
+ w grudniu aktywacja jest za 1 zł zamiast 29 ;-)

Wychodzi średnio NO limit ze stacjonarnymi 16,50 zł mies. gwarantowane przez rok?
 #900912  autor: wisiludek
 20 gru 2016, 22:29
Witam, sytuacja u mnie wygląda tak, że moja mama niespełna dwa lata temu wzięła umowę w play Formuła rodzinna, 3 numery z nielimitowanymi rozmowami do wszystkich sieci, darmowe smsy plus 10gb internetu z niepłatnymi pierwszymi 6 miesiącami. Po czasie doszło tak, że ja i siostra wzieliśmy dodatkowo nielimitowany internet w cenie 20zł na numer, plus mama wzięła babci też abonament i jakby dołożyła go do swojego rachunku. Na początku abonament wynosił 75zł po pierwszych 6 miesiącach plus za dopłatą ok. 100zł dostałem telefon Sony Xperia M2 Aqua.

Moje pytanie jest następujące:
Czy istnieje jakaś korzystna oferta, która pozwalałaby na te 4 numery mieć darmowe rozmowy, smsy plus na dwa numery (ja i siostra) nielimitowany internet. Plus w pakiecie jakiś telefon ew. z dopłatą 100-200zł jeśli wychodziłoby to korzystnie, lub jeśli można zaoszczędzić na koszcie abonamentu, to bez telefonu.

Przeszukałem tematy z ostatniego czasu jednak nie znalazłem odpowiedniej odpowiedzi, a starsze uważam, że już się przedawniły, biorąc pod uwagę to, że mamy teraz okres świąteczny i wydaje mi się, że jest dużo korzystnych ofert na ten czas. Pozdrawiam. :)
 #904170  autor: GTwice
 08 sty 2017, 13:16
Witajcie
Poszukuję dobrej oferty prepaid na telefon. Interesują mnie:
- pakiet 1GB+ w PL
- autoodnawialny pakiet danych w roamingu EU, minimum 100Mb/miesiąc, im więcej tym lepiej
- rozmowy i sms mało istotne, powiedzmy 50min/sms miesięcznie

Da się znaleźć coś takiego żeby się mieścić z doładowaniami w 30-50zł miesięcznie? Preferuję większych operatorów. Obecnie Play na Kartę Start, numer do przeniesienia.
 #908592  autor: przemoc
 31 sty 2017, 21:34
Wybieram sie do holandii. Potrzebuje polskiego nr prepaid tylko po to zeby moc odbierac smsy potwierdzajace operacje banowe (przelewy wykonywane. Czyja oferte wyybrac z polskich operatorow? To co bedzie dla mnie kluczowe: a) to jak najdlluzszy czas mozliwosci przyjmowania wiadomosci tudziez polaczen przychodzaych, w stosunku do okresu aktywnosci konta po doladowaniu; b) prostota w obsludze, zeby nie trzeba bylo nie wiadomo jak kombinowac po aktywacji roamingu;

(Ps: posiadam zarejstrowane dwa numery prepaid. Jeden w nju mobile, drugi w lycamobile polska wersja operatorra)
 #908630  autor: Gregrin
 01 lut 2017, 00:43
Skoro masz nju to możesz przenieść się do orange i tam w dowolnej taryfie za darmo w dowolnym momencie włączyć RWK (smsem lub przez orange.pl). Za granice doradzałbym Fakt Mobile (submarka play) ze względu na niska stawkę podstawowa (15gr, co przekłada się na niska stawkę do polski -40gr) i elastyczność (możliwość przejścia do taryf play (np z darmowym RWK) lub RBM bez tracenia środków) a RWK w tej taryfie to 5zl.
  • Strona 126 z 136
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 136
  • 1
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 136