DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
  • Strona 131 z 136
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 136
 #987396  autor: Prepaidoweek
 05 kwie 2018, 21:29
3echo pisze:
Prepaidoweek pisze:
3echo pisze:Heyah 25pln no limit +10GB

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Heyah? Jakas Normalna siec nazwal bym : Play Plus Tmobile

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Heyah to Tmobile
Ale jak chcesz Tmobile to chyba mają podobną ofertę.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
A cos Nie z Tmobile i Nie z Heyah? PLUS? play?

Napewno nie Orange bo Mialem u nich i Kradli nam za Nic zlozylismy reklamacje i dostalismy odszkodowanie

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #987406  autor: Remington
 05 kwie 2018, 22:13
a2mobile - 19,90 zł
Plush za 25 zł, z promocją 5. doładowanie gratis - 20 zł

Nie ma czegoś takiego jak sieć dla młodzieży. Kasa jest kasa :) a to byłe jedyne kryterium jakie podałeś ;).
 #987408  autor: Prepaidoweek
 05 kwie 2018, 22:20
Okej dla mamy Juz Wyszukane Teraz dla mnie Internet Na Karte Tylko nie Orange Free bo wlasnie odszedlem . TYLKO COS DOBREGO tanio i Dobre Giga i Zasiegi

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #987436  autor: tmvngocdung42
 06 kwie 2018, 08:32
Za 2 miesiące kończy mi się umowa na abo w Play. Oferty przedłużeniowej nie mają, a kombinacje z wypowiadaniem umów i negocjowaniem to nie dla mnie w dobie aktualnych ofert. Początkowo byłem zwolennikiem tylko abo, ale w sumie ograniczenie kosztów nie wadzi, więc zacząłem myśleć o karcie - a nuż widelec ?

Generalnie sprawa ma się tak - potrzebuję jakieś 200-300 minut miesięcznie, 200-300 smsów miesięcznie i pakiet danych 500 mega z lejkiem (albo więcej jak nie mają w ofercie 500).

I pytanie - czy jest coś, co przebija ofertę T-Mobile za 29,99 (400 minut ) + 10 zł za smsy ? Teoretycznie pokombinowanie w plusie daje ofertę za 33,9 mając 180 minut, pakiet 300 smsów i 500 mega. T-Mobile ma jeszcze ofertę na kartę Frii, gdzie po doładowaniu za 30 zł mam 50mb neta dziennie, kupuję pakiet smsów za 10 zł i zostaje mi 20 na rozmowy ( pakiety za 15 i 5 dają 150 minut ). Nju to z kolei 2 zł dziennie max, ale może się z tego zrobić i 60 zł w miesiącu, orange ma zbyt nieprzejrzystą ofertę na kartę jak dla mnie i ciężko mi znaleźć coś tam dla siebie, play ma drogie pakiety, a formuła minimax wychodzi tyle co abonament, RBM ma nieatrakcyjny pakiet rozmów do innych, Heyah ma tą samą ofertę co T ( a nawet ciut gorszą ).
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2018, 08:44 przez Eragon, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Przeniesiono do odpowiedniego działu...
 #987440  autor: WybrzezeKosciSloniowej
 06 kwie 2018, 08:58
tmvngocdung42 pisze: Heyah ma tą samą ofertę co T ( a nawet ciut gorszą ).
Tak? Za 25 zł masz nolimit rozmowy, smsy, mmsy i internet 10 GB - w tmobile to samo tylko, że bez mmsów.

Klasyczna propozycja - a2 mobile.
 #987442  autor: Orange Ekspert
 06 kwie 2018, 09:10
tmvngocdung42 pisze:Za 2 miesiące kończy mi się umowa na abo w Play. Oferty przedłużeniowej nie mają, a kombinacje z wypowiadaniem umów i negocjowaniem to nie dla mnie w dobie aktualnych ofert. Początkowo byłem zwolennikiem tylko abo, ale w sumie ograniczenie kosztów nie wadzi, więc zacząłem myśleć o karcie - a nuż widelec ?

Generalnie sprawa ma się tak - potrzebuję jakieś 200-300 minut miesięcznie, 200-300 smsów miesięcznie i pakiet danych 500 mega z lejkiem (albo więcej jak nie mają w ofercie 500).

I pytanie - czy jest coś, co przebija ofertę T-Mobile za 29,99 (400 minut ) + 10 zł za smsy ? Teoretycznie pokombinowanie w plusie daje ofertę za 33,9 mając 180 minut, pakiet 300 smsów i 500 mega. T-Mobile ma jeszcze ofertę na kartę Frii, gdzie po doładowaniu za 30 zł mam 50mb neta dziennie, kupuję pakiet smsów za 10 zł i zostaje mi 20 na rozmowy ( pakiety za 15 i 5 dają 150 minut ). Nju to z kolei 2 zł dziennie max, ale może się z tego zrobić i 60 zł w miesiącu, orange ma zbyt nieprzejrzystą ofertę na kartę jak dla mnie i ciężko mi znaleźć coś tam dla siebie, play ma drogie pakiety, a formuła minimax wychodzi tyle co abonament, RBM ma nieatrakcyjny pakiet rozmów do innych, Heyah ma tą samą ofertę co T ( a nawet ciut gorszą ).
Chętnie wszystko wyjaśnimy. :) Możesz skorzystać z usługi Nielimitowanych rozmów, SMSów oraz GB. W wersji cyklicznej na start otrzymasz 15 GB internetu. Co miesiąc pakiet będzie większy o 1 GB. Dodatkowo w ofercie Orange Free na kartę po każdym doładowaniu otrzymasz bezpłatny pakiet GB. Np. po doładowaniu za 30 zł otrzymasz kolejne 15 GB. :D
 #987456  autor: Prepaidoweek
 06 kwie 2018, 09:47
Remington pisze:Oba powyższe. Jeśli nie potrzebujesz rozmów ani smsów w pakiecie, to a2m wyjdzie taniej (9,90 za pakiet netu + 0,10 zł za min/sms).
A2mobile podobno Zmienia na Premium Mobile . Nie wiem czy to prawda ale jeski tak to ja nie chce.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #987457  autor: Prepaidoweek
 06 kwie 2018, 09:47
Orange Ekspert pisze:
tmvngocdung42 pisze:Za 2 miesiące kończy mi się umowa na abo w Play. Oferty przedłużeniowej nie mają, a kombinacje z wypowiadaniem umów i negocjowaniem to nie dla mnie w dobie aktualnych ofert. Początkowo byłem zwolennikiem tylko abo, ale w sumie ograniczenie kosztów nie wadzi, więc zacząłem myśleć o karcie - a nuż widelec ?

Generalnie sprawa ma się tak - potrzebuję jakieś 200-300 minut miesięcznie, 200-300 smsów miesięcznie i pakiet danych 500 mega z lejkiem (albo więcej jak nie mają w ofercie 500).

I pytanie - czy jest coś, co przebija ofertę T-Mobile za 29,99 (400 minut ) + 10 zł za smsy ? Teoretycznie pokombinowanie w plusie daje ofertę za 33,9 mając 180 minut, pakiet 300 smsów i 500 mega. T-Mobile ma jeszcze ofertę na kartę Frii, gdzie po doładowaniu za 30 zł mam 50mb neta dziennie, kupuję pakiet smsów za 10 zł i zostaje mi 20 na rozmowy ( pakiety za 15 i 5 dają 150 minut ). Nju to z kolei 2 zł dziennie max, ale może się z tego zrobić i 60 zł w miesiącu, orange ma zbyt nieprzejrzystą ofertę na kartę jak dla mnie i ciężko mi znaleźć coś tam dla siebie, play ma drogie pakiety, a formuła minimax wychodzi tyle co abonament, RBM ma nieatrakcyjny pakiet rozmów do innych, Heyah ma tą samą ofertę co T ( a nawet ciut gorszą ).
Chętnie wszystko wyjaśnimy. :) Możesz skorzystać z usługi Nielimitowanych rozmów, SMSów oraz GB. W wersji cyklicznej na start otrzymasz 15 GB internetu. Co miesiąc pakiet będzie większy o 1 GB. Dodatkowo w ofercie Orange Free na kartę po każdym doładowaniu otrzymasz bezpłatny pakiet GB. Np. po doładowaniu za 30 zł otrzymasz kolejne 15 GB. :D
Macie Starsznie żałosny Zasięg

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 #989115  autor: DestroYeR97
 16 kwie 2018, 11:14
Remington pisze:Przede wszystkim powiedz, co jest dla Ciebie najważniejsze: cena, zasięg, stabilność sieci, VoLTE, WiFi Calling, HD Voice, ważność konta, dobra apka do zarządzania kontem?

Ile minut i SMS-ów średnio zużywasz miesięcznie?

No i jaki charakter umowy - prepaid, mix czy abonament?

Witam. Charakter umowy oczywiście prepaid, gdzie samodzielnie doładowuje konto określoną kwotą. W ciągu miesiąca bardzo mało dzwonię i wysyłam SMS'y. Zakładam, że wydzwonię 300 min i napiszę ok. 20 SMS'ów, choć to i tak trochę zawyżone.
Stabilność sieci, zarządzanie kontem, zasięg choć zapewne nie da się spełnić każdego z kryteriów. Korzystam głownie z internetu i mi na nim zależy. Pozdrawiam !
 #989121  autor: Remington
 16 kwie 2018, 11:27
Nic nie napisałeś o internecie, ale jeśli go potrzebujesz i te 300 min jest do różnych sieci, to najlepsze będą oferty typu no limit, a tych jest sporo w cenie 20-25 zł miesięcznie. Tu masz ich zestawienie:
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 63#p975932

Natomiast spośród ofert bez netu, najlepiej wyjdzie a2mobile z nielimitowanym pakietem rozmów za 9,90 zł + za każdy SMS zapłacisz 10 groszy.

Co do zasięgu i stabilności sieci - sam musisz zweryfikować, który operator działa najlepiej w miejscach, w których przebywasz najczęściej (dom, praca/szkoła).
 #989737  autor: jeesia
 19 kwie 2018, 19:40
Witam potrzebuję oferty to smartfona, a dokładniej:
200minut na komórki
200sms
3GB
są to minimalne wymagania, więc oferty które mają czegoś mniej nie wchodzą w rachubę.
Co do sieci, nie ma to znaczenia.

Ktoś coś taniego poleci?
 #990413  autor: koksik1000
 24 kwie 2018, 18:24
Witam panowie i panie zwracam się do was z prośbą mam dwa numery telefonów w Orange na abonament i kończą mi się umowy odpowiednio 3 czerwca i 16 maj, chciałbym te numery przenieść do innego operatora i teraz czy moje obawy są słuszne z tym że takie a2 czy plusz lub heyah to nie są zbyt dobre wybory i powinienem się pchać w główne sieci na czym mi zależy:
1.dobrze by było żeby to była umowa na czas nieokreślony ale na 24 miesiące mi nie przeszkadza
2.rozmowy sms mms bez limitu
3.minimum 15 gb Internetu na każdy numer
4.nie chce płacić opłaty aktywacyjnej czy coś podobnego
  • Strona 131 z 136
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 136
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 136