DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 58 z 70
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70
 #919377  autor: Gregrin
 05 kwie 2017, 21:01
jurak pisze: Nikt nawet nie zajął się sprawą, bo według doradcy trza maila wysłać i przyjść do nich ponownie.
To może zadzwoń do salonu który chcesz odwiedzić... Wiem ze klientów na kartę nie traktują "priorytetowo" ale jak opiszesz sytuacje to może wyślą pismo przez maila (czy jak ktoś to nazywał generator) bez twojej obecności i będziesz mógł ich odwiedzić tylko raz... Pewnie będą potrzebować komplet danych z dowodu.
 #920224  autor: Baronik1978
 11 kwie 2017, 12:25
Witam,
planuję zmienić abonament w Play na T-Mobile T2 z nielimitowanym internetem (abo za 89,95 zł) z telefonem Moto Z Play za 419 zł w promocji 6 miesięcy za 1 zł. Jest to oferta ze strony internetowej. Czy jest jakiś trik/tajna promocja/sposób na "ugranie" lepszej oferty przy przeniesieniu numeru? Oddzwaniający konsultant otwarcie powiedział mi, że lepszych warunków nie może mi zaproponować, w salonie to już w ogóle porażka (6 miesięcy za 1 zł nie jest wliczane do umowy, tylko umowa jest na 30m)? Nie chcę jakichś absurdów, typu zniżka do 1 zł, ale tak 200 zł za telefon i np. zwolnienie z opłaty aktywacyjnej to moim zdaniem można by wynegocjować ;-)
 #921397  autor: Baronik
 18 kwie 2017, 09:40
To tylko napiszę krótko, że udało się wynegocjować zniżkę 100 zł na telefon, ale w "zamian" Pani zrobiła mi psikusa i nieprawidłowo zamówiła kuriera - dostarczyłem wszystkie dokumenty mailowo, ale konsultantka zapomniała tego odznaczyć i po przyjeździe kuriera musiałem na szybko drukować potwierdzenia opłacenia faktur i xero dowodu. Słaby początek współpracy...
 #924643  autor: jurak
 07 maja 2017, 22:41
@Gregrin: po wielu bojach udało się przenieść numer do Orange.
W salonie kilku konsultantów rozkładało ręce... Dopiero reklamacja do Orange i UKE rozwiązała kwestię. Na odpowiedź w sprawie reklamacji jeszcze czekam. Natomiast w kilka dni po jej złożeniu zaprosili mnie do salonu, bo ktoś kumaty w centrali się znalazł i poinstruował jak przenieść "starego Ideo'wca" na stare śmieci.
 #924746  autor: Gregrin
 08 maja 2017, 14:25
jurak pisze:po wielu bojach udało się przenieść numer do Orange.
Ciesze się ze w końcu się udało :) Szkoda ze po tylu problemach :/
 #925310  autor: perun
 11 maja 2017, 15:04
Czy przenosił ktoś numer zarejestrowany przez www banku? Mam nr tmobile zarejestrowany przez bank. Czy tmobile może odmówić oddania numeru z powodu braku podpisu, jaki złożyłbym w salonie lub innym punkcie?
 #928004  autor: pawlikd
 26 maja 2017, 11:53
Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru z Play do T-mobile. Czy w dniu / nocy przenoszenia numeru muszę być w PL , aby nowa karta sim zalogowała się do sieci macierzystej czy mogę być za granicą?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 #928007  autor: matteo
 26 maja 2017, 11:59
pawlikd pisze:Mam pytanie odnośnie przeniesienia numeru z Play do T-mobile. Czy w dniu / nocy przenoszenia numeru muszę być w PL , aby nowa karta sim zalogowała się do sieci macierzystej czy mogę być za granicą?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
nie ma znaczenia gdzie jesteś, karta może być nawet wyłączona (terminal z tą kartą niezalogowany do sieci).
 #928011  autor: pawlikd
 26 maja 2017, 12:05
Ale jak rano załącze telefon z nową kartą to zaloguje się do sieci roamingowej? Oczywiście wiem, że muszę mieć aktywny roaming na koncie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 #928131  autor: Mikacy
 27 maja 2017, 12:24
Witam,
wczoraj przeniosłem numer do Play z sieci Plus na zasadzie przejścia z oferty Mix na ofertę abonamentową. Umowa w Plusie kończy mi się dopiero za 6 miesięcy, więc skorzystałem z oferty promocyjnej. Po wszystkim, po podpisaniu umowy i powrocie do domu po trzech godzinach przyszedł mi sms na numer przenoszony, że numer zostanie przeniesiony 2017-06-25 i wtedy numer zostanie włączony na karcie play, chociaż miało to nastąpić dopiero po zakończeniu poprzedniej umowy, czyli w listopadzie. Czy może to oznaczać, że nastąpiło zerwanie umowy z poprzednim operatorem? Dodam, że korzystam obecnie z tymczasowego numeru, ponieważ mój telefon przy próbie użycia poprzedniej karty nie pozwala się aktywować.
 #928744  autor: matahari
 31 maja 2017, 15:12
Hej Wszystkim

3ci raz, co dwa lata się tu zjawiam :)
do sedna:
mam numer na abo w Tmobile - zarejestrowany na mamę. chcę go przenieść na siebie a następnie na swoją firmę. jak to najtaniej ugryzć ?

tmobile za każdą cesję( najpierw na mnie, potem na firmę) śpiewa sobie 60z zdaje się

Pomożecie ? :)
Dziękuję!
 #929013  autor: MobiGeekpl
 02 cze 2017, 08:33
@matahari,
przepisanie numeru z mamy na Ciebie to cesja, z Ciebie na firmę, aktualizacja danych, płacisz tylko w pierwszym przypadku. Odezwij się na PW, podpytam znajomych w T-Mobile, może uda się to obejść :)
 #931484  autor: adziu82
 14 cze 2017, 21:21
Witam,
Panowie, jeżeli jest karta pre-paid na firmę w Play i chcę przenieść ją do Orange Free na kartę również na firmę, to można on-line jakoś czy salon?
Zaznaczę, że jest już jedna oferta biznesowa na abonament w Orange i chcę ściągnąć z Play numer również na biznesowy.

RawStyle
 #932742  autor: Gensat
 19 cze 2017, 11:18
Witam,

Chciałbym przynieść nr telefonu z Tim Mobile do PLAY. Chciałbym wszystko bez limitu i chociaż 5 GB internetu, do max 30 złotych miesięcznie. Czy może ktoś coś poradzi?
Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
 #932747  autor: Gensat
 19 cze 2017, 11:39
[quote="WybrzezeKosciSloniowej"Chyba, że zależy Ci na SD w Play no to masz Mobile Vikings.[/quote]

Dzięki za odpowiedź. A co to jest SD?
 #933267  autor: MDataa
 21 cze 2017, 16:49
Gensat pisze:Witam,

Chciałbym przynieść nr telefonu z Tim Mobile do PLAY. Chciałbym wszystko bez limitu i chociaż 5 GB internetu, do max 30 złotych miesięcznie. Czy może ktoś coś poradzi?
Zmianę operatora można dokonać w salonie Play.
Na 60 dni dostaję się 200 zł na koncie promocyjnym, Rok Ważności Konta i 20 GB Danych.
Po 60 można zmienić taryfę Formuła Play na Kartę i aktywować Unlimited za 25 zł są rozmowy, smsy i 6 GB Danych natomiast MMS dodatkowo płatny.
  • Strona 58 z 70
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 70