DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #5352  autor: orzep
 09 maja 2005, 21:06
witam
dziś dostałem zestaw Go internet
ale nic mi nie działa tzn nie mogę nic odpalić
powrotny transfer do satelity jest przez GPRS na Idei , wychodzi mi zasięg ok 40 % i nie chce sie logować , dzwoniłem do gościa z Go i on mówił że to przez słaby zasięg sieci ,
czy są jakieś anteny ? czy mogę np pokombinować z jakąś własną Drut i tym podobne , albo jakaś stara antena od walkie-talkie) pomocy!!
już nie wspomne że mi nie działa karta DVB , spróbuje na innym syst niż WIN ME
hmm a są może przedłużacze na kabel USb ??
pozdrawiam

 #5354  autor: WitekT
 09 maja 2005, 21:32
Przedłużacze kabla USB są dostępne bez problemu. Co do anteny - tylko dedykowana dla konkretnego zakresu pasma - nie żadna od walkie talkie!

 #5368  autor: orzep
 10 maja 2005, 09:39
hejka
GPRS juz mi łączy , zainstalowałem XP-ka i jest spox ;-)
TEraz mam problem z kartą DVB (satelitarną) nie chce mi sygnału złapać , nie wiem jak antenę ustawić , niby nia kręce góra dół a sygnał i tak na zero , chyba coś nie tak mam ze sterami od tej karty...