DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 41 z 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241

 #492005  autor: user_delete19
 25 lip 2011, 14:40
ryba123 pisze:to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !
o-je-żu. play nie *gwarantuje* zasięgu i brak takowego a takim a nie innym miejscu nie jest podstawą do zerwania umowy, proste... :roll:

 #492007  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:43
kerim36 pisze: jak sie domyslam na zewn nie ma zadnego problemu z zasiegiem??
tak własnie jest ale wystarczy z ulicy wejść np. do salonu play i zasiegu brak:)

[ Dodano: 2011-07-25, 14:45 ]
wojciech pisze:proste... :roll:
i wkurw.. strasznie
 #492059  autor: Blank
 25 lip 2011, 17:54
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #492077  autor: ryba123
 25 lip 2011, 18:58
divhashmorex pisze:
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P
To zapraszam do mnie na pizze :) i zrobimy test w pizzeri mamy 4 telefony w play i zaden nie smiga zasieg jakis tam lapie ale rozmowy zrywa a telefon nowka nokia c7 wczesniej mialem e52 i bylo to samo...jedynie na sztywno na plusie przy oknie da sie jakos pogadac

 #492080  autor: Blank
 25 lip 2011, 19:19
Wiesz, ogółem mieszkam na Pomorzanach, ale na Niebuszewie i Osiedlu Arkońskim przebywam dość często i nigdy z Play nie miałem problemu. Z Plusem trochę gorzej, ale też raczej dobrze (z wyj. niebuszewa i Ustowa :P). U nas w mieście najgorzej mają osoby w Orange (Pomorzany - tragedia, na Niebuszewie jak tylko przejeżdżałem zasięgu nie było w ogóle [W orange byłem za krótko aby dokładnie przetestować - zaledwie 4 miesiące]. W Ustowie to samo. Na Arkońskim i Pomorzanach 3G gorzej od 2G (internet). Jestem trochę zdziwiony zatem tym o czym piszesz. Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus czasami skrzeczał :P). Aż z ciekawości jeszcze raz spróbuję jak będę następnym razem u kumpla (ostatnio byłem z tydzień temu i ściągnąłem mu film 700 MB w 50 minut na PO69).
Skoro masz taki problem, to życzę, aby w końcu postawili ci nadajnik.
Współczuję :?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #492081  autor: agaak
 25 lip 2011, 19:24
Czy w PLAY jest jakiś darmowy numer z informacją o ROAMINGU? Mam kartę PLAY FRESH.
Mogę gdzieś zadzwonić na automat/wysłać SMS aby poznać stawki? Jestem w PL.

 #492083  autor: ryba123
 25 lip 2011, 19:26
divhashmorex pisze:Wiesz, ogółem mieszkam na Pomorzanach, ale na Niebuszewie i Osiedlu Arkońskim przebywam dość często i nigdy z Play nie miałem problemu. Z Plusem trochę gorzej, ale też raczej dobrze (z wyj. niebuszewa i Ustowa :P). U nas w mieście najgorzej mają osoby w Orange (Pomorzany - tragedia, na Niebuszewie jak tylko przejeżdżałem zasięgu nie było w ogóle [W orange byłem za krótko aby dokładnie przetestować - zaledwie 4 miesiące]. W Ustowie to samo. Na Arkońskim i Pomorzanach 3G gorzej od 2G (internet). Jestem trochę zdziwiony zatem tym o czym piszesz. Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus czasami skrzeczał :P). Aż z ciekawości jeszcze raz spróbuję jak będę następnym razem u kumpla (ostatnio byłem z tydzień temu i ściągnąłem mu film 700 MB w 50 minut na PO69).
Skoro masz taki problem, to życzę, aby w końcu postawili ci nadajnik.
Współczuję :?
nadajnik najbliżej jest na wzdz-cie zaslaniaja go bloki i to jest problem (zreszta sami to stwierdzili w odp. ze gubi zasieg w tym miejscu i beda stawiac nadajnik) wszedzie indziej nie mam problemów zadnych a mieszkam na niebuszewie w innej czesci na pomkach siedzę tez i tam jest oki

 #492084  autor: Karlos20
 25 lip 2011, 19:26
agaak pisze:Czy w PLAY jest jakiś darmowy numer z informacją o ROAMINGU? Mam kartę PLAY FRESH.
Mogę gdzieś zadzwonić na automat/wysłać SMS aby poznać stawki? Jestem w PL.
Tak :)
Bezpłatny numer to 790500115
lub SMS na numer 115 (są darmowe w PL i strefie Euro)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492085  autor: ryba123
 25 lip 2011, 19:34
divhashmorex pisze:Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus
im bliżej ronda tym lepiej

 #492090  autor: play4you2
 25 lip 2011, 20:01
qper pisze:Zrobiłem jej zgłoszenie 33196383
Oj, obawiam się że może być z tym teraz problem. Z tego co mi wiadomo, ma bardzo ważne zadanie do wykonania, więc raczej nie będzie mógł się tym zająć, ale jak napisałeś np. numery zgłoszeń, gdzie było to już rozwiązane, myślę że inni konsultanci wezmą z tego przykład i tak samo to rozwiążą ;-).
Patryk83żółwik pisze:"przepraszamy, wybrany numer nie istnieje....."
Sprawa jest jeszcze aktualna? Jak tak, to zrób zgłoszeniei podaj mi jego numer.
divhashmorex pisze:Czy T-Mobile zawsze tak ma?
Generalnie chodzi o to, że pewna numeracja należy do danego operatora. Ta strona o ile należy do T - mobile, jest też przez tego Operaotra administrowana. Generalnie jak bratu zależy mocno na tej zmianie, niech zgłosi to do T - mobile. Na resztę twoich pytań dotyczących tej strony, wypowie się zapewne sam Operaotr.
qper pisze:Właśnie, też mnie to ciekawi, czy po wymianie SIM Etykietka zacznie działać.
Teoretycznie tak, no ale nie jest to potwierdzone z całą pewnością. sprawdź proszę i daj mi info jak możesz :-D.
micial pisze:nr. zgłoszenia:
28426767
Widzę, że jest już zamknięte. Wszystko jest już ok?

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #492140  autor: qper
 26 lip 2011, 07:19
play4you

Bardzo ważna sprawa 33252467

Numer przeniesiony z Orange do Play i aktywowany 25.07.

Niestety dzwoniąc na niego jest komunikat, że numer nie istnieje, nie dochodzą również SMSy.
Nie można go doładować...

Można natomiast dzwonić i pisać.

Bardzo proszę o pilną pomoc.

Sprawdzając na stronie wjakiejsieci.pl - nie pokazuje, że numer jest w Play tylko "Błędny numer lub brak danych!"

 #492142  autor: micial
 26 lip 2011, 08:09
play4you2 pisze:
micial pisze:nr. zgłoszenia:
28426767
Widzę, że jest już zamknięte. Wszystko jest już ok?

Pzdr.
[/quote]

Nie, oto nowy numer zgłoszenia: 33252961

 #492169  autor: pintas
 26 lip 2011, 12:19
Mam pytanie, czy już takie info otrzymane w zgłoszeniach

http://imageshack.us/f/695/erwerw.png/

oznacza, że rozwiazanie umowy zostało zatwierdzone i zostanie uwzględnione ?
Dziwne , ze nie jest jakos zatytułowane
0

 #492174  autor: Marens
 26 lip 2011, 12:48
Oznacza to, że sprawa jest zarejestrowana i w toku.
Powinieneś niebawem dostać taka odpowiedź:

Kod: Zaznacz cały
Szanowny Panie,
potwierdzamy wpłynięcie Pana pisma z dnia XXXX roku dotyczącego rezygnacji z usług świadczonych przez P4 Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Obsługą Klienta pod numerem *500 (z telefonu PLAY) w celu poznania szczegółów oraz złożenia zamówienia, które zostanie zrealizowane poprzez bezpłatną przesyłkę kurierską.

W przypadku podtrzymania decyzji informujemy, iż Umowa dla numeru XXXX zostanie rozwiązana XXXX roku z zachowaniem okresu wypowiedzenia określonym w §14 pkt. 5 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez P4 Sp. z o.o. dla Abonentów

Też miałem białą, a po wymianie mam teraz fioletową z napisem PLAY, a Etykietka nadal mi nie działa - więc Tobie może się poszczęścić lub nie - istna loteria z tymi kartami :mrgreen:
No i lipa. Zmieniłem kartę białą na nową fioletową i nadal nie działa.
Zły jestem bo odróżniałem kartę abonamentową głosową tym że jest biała od reszty Freshy, LP1, POnK tak to będzie trzeba markerem podpisać.

Play4You2: 33264613
Kod: Zaznacz cały
Dodatkowo proszę o informację, czy w Czechach obowiązuje nadal promocja TANIA TRANSMISJA DANYCH W ROAMINGU (0,05 PLN brutto za każde rozpoczęte 10 KB) i czy łączy się z promocją Rabaty w Roamingu
https://www.play.pl/resources/pdf/Regul ... _07_09.pdf
http://www.play.pl/pl/obsluga-klienta/u ... -roamingu/

Jeśli obydwie promocje mogłyby się połączyć to 1MB kosztowałby 1,50zł.
Z tym, że maksymalnie możnaby przetransferować w tej stawce 40MB
200zł(limit rabatu w roamingu):5zł/MB (Tania transmisja danych)=40MB

Czy moje rozumowanie jest słuszne?

 #492229  autor: Quetzal
 26 lip 2011, 16:50
Marens pisze: Czy moje rozumowanie jest słuszne?
Raczej nie.
Punkt 3. oferty rabatowej głosi, że:
"Z zastrzeżeniem pkt 5 niniejszego regulaminu, w ramach usługi „Roaming na 7 dni” oraz „Roaming na 14 dni” Użytkownik otrzymuje, odpowiednio, na 7 albo 14 dni, rabat w wysokości 70% na ceny Usług Telekomunikacyjnych w Strefie Euro wskazanych w Tabeli 12 Cennika Oferty Play Fresh."
A w tabeli 12 jest napisane, ze 1 mb kosztuje 20 zł.

Wg mnie te promocje są alternatywne, ale też wolałbym, żeby ktoś Play się do tego ustosunkował
Mam wrażenie, ze kiedyś komunikacja z klientami była znacznie lepsza, a można po prostu oferta kiedyś była prostsza...

 #492234  autor: Mila89
 26 lip 2011, 17:26
Witam

Zrobilem zgloszenie do BOK w sprawie roamingu... czekam juz tydzien i nic :( ile mam czekac na odpowiedz na proste pytanie??? czy tydzien czasu na odpowiedz to jest standard???

14 lipca wyłaczyłem AdBlocka-


Nokia 33310--> Mitsubishi Trium :P --> Nokia 3310--> SE K300i-->SE K700i-->Samsung L760-->LG KU990--> Nokia e72--> Samsung Galaxy SII--> Sony Z3c--> Xperia XZ--> LG G6

 #492240  autor: Robaas
 26 lip 2011, 18:22
qper pisze:Sprawdzając na stronie wjakiejsieci.pl - nie pokazuje, że numer jest w Play tylko "Błędny numer lub brak danych!"
ja mam numer przeniesiony z orange w czerwcu, wszystko działa a komunikat na tej stronie mam taki sam. Inne strony np t-mobile pokazują normalnie, że jestem w P4.

 #492243  autor: patrix-83
 26 lip 2011, 18:42
play4you2 pisze:
Patryk83żółwik pisze:"przepraszamy, wybrany numer nie istnieje....."
Sprawa jest jeszcze aktualna? Jak tak, to zrób zgłoszeniei podaj mi jego numer.


PlayForYou2

Sprawa jest już nieaktualna ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to trwało-60 godzin trwało pełne włączenie mojego numeru do sieci Play co tym samym spowodowało że Play złamał ustawę telekomunikacyjną dotyczącą przenoszenia numerów a mianowicie czas na włączenie numeru u operatora biorcy (w tym przypadku Play) może wynosić maksymalnie 24 godziny a nie 60 godzin jak miało to miejsce w moim przypadku.

Napisałem w związku z tym zgłoszenie przez play24 do BOK w którym wypunktowałem szczegółowo nieprawidłowości związane z przenoszeniem mojego numeru do Play oraz zażądałem rekompensaty za "odcięcie" mnie od telefonu przez 60 godzin.
Zapoznaj się proszę z tym zgłoszeniem (jego numer to 33244492) to dowiesz się dokładnie co się stało i udziel wsparcia mojemu zgłoszeniu abym nie musiał się wykłócać z siecią Play o rekompensatę poprzez URZĄD KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ bo tego napewno nie przepuszczę płazem jeśli Play zamiecie ten problem pod dywan i nie przyzna mi żadnej rekompensaty!

 #492247  autor: Robaas
 26 lip 2011, 18:52
Patryk83żółwik czy pogrubianie całych Twoich wypowiedzi jest konieczne?
  • Strona 41 z 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241