DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 40 z 241
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 241

 #491791  autor: forum_tg
 24 lip 2011, 21:17
U mnie nie ma problemów z smsami, ale wiem ze u moich znajomych były takie problemy. Ja taki problem miałem z tydzień temu.
Play4you2 napisał że wiedzą o tym problemie i chcą go szybko naprawić.

 #491800  autor: Marens
 24 lip 2011, 21:35
rogmaniek pisze:rozumiem, że na e51, cały czas jest napis operatora roaming'owego, np. O2 CZ
Tak, jest cały czas napis operatora roamingowego, np. O2-CZ.
Zastanawiam się, czy gdybym wymienił kartę SIM na nową obsługującą etykietkę i wysłał pustego SMSa na numer 8052 to czy w zasięgu PLAY miałbym PLAY a w zasięgu PLUS miałbym PLUS. Aktualnie mam starą kartę (tą białą).

 #491803  autor: qper
 24 lip 2011, 21:38
Marens pisze:ymienił kartę SIM na nową obsługującą etykietkę
Właśnie, też mnie to ciekawi, czy po wymianie SIM Etykietka zacznie działać.

Z mich obserwacji wynika, że nie działa na kartach z dużym okrągłym chipem (z roku 2009-2010).

 #491804  autor: Karlos20
 24 lip 2011, 21:41
Marens pisze:
rogmaniek pisze:rozumiem, że na e51, cały czas jest napis operatora roaming'owego, np. O2 CZ
Tak, jest cały czas napis operatora roamingowego, np. O2-CZ.
Zastanawiam się, czy gdybym wymienił kartę SIM na nową obsługującą etykietkę i wysłał pustego SMSa na numer 8052 to czy w zasięgu PLAY miałbym PLAY a w zasięgu PLUS miałbym PLUS. Aktualnie mam starą kartę (tą białą).
Na testowanym darmowym starterze z Fresh'a i numerze z MIXtury po wysłaniu pustego esa, pokazuje PLAY (na macierzystym), na roamingu krajowym Plus.
Też miałem białą, a po wymianie mam teraz fioletową z napisem PLAY, a Etykietka nadal mi nie działa - więc Tobie może się poszczęścić lub nie - istna loteria z tymi kartami :mrgreen:

W specjalnym temacie o Etykietce BETA :arrow: http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=52720 (podstrona 3) opisałem mój problem z niedziałającą Etykietką oraz zdjęciem karty SIM, którą dostałem jako duplikat do mojego głównego Fresh'a.
Dodam, że do dziś opcja nadal nie działa u mnie, więc z tej opcji nie skorzystam.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #491812  autor: playonline
 24 lip 2011, 22:03
qper pisze:a jesteś zagranicą to może tak się zdarzyć. Moja kuzynka była na wymianie w Hiszpanii i też jak pisaliśmy do niej to otrzymywała kilkanaście razy to samo, a u nas kasowało jak za jedną wiadomość.
Moja znajoma jest w Krakowie i ma to samo... A Krakow to juz Polska. ;) W zasadzie tylko dzis tak mamy... Oby te smsy przestaly przychodzic do jutra bo nie chce mi sie ich kasowac.

 #491815  autor: Robaas
 24 lip 2011, 22:05
ja w Poznaniu tak miałem kilka dni temu, nawet tu pisałem, po godzinie przestały przychodzić.

 #491824  autor: playonline
 24 lip 2011, 22:26
Robaas pisze:ja w Poznaniu tak miałem kilka dni temu, nawet tu pisałem, po godzinie przestały przychodzić.
No u mnie pierwszy sms przyszedl o 16:16 a ostatni o 22:30 lokalnego czasu. Oby faktycznie byl ostatni...

[ Dodano: 2011-07-24, 23:32 ]
00:30 czasu lokalnego i kolejny ten sam sms... :/

[ Dodano: 2011-07-25, 07:28 ]
Ostatni sms... 04:16 lokalnego czasu... Kurna... Wczesniej tez jeden czy dwa przyszly...

 #491973  autor: micial
 25 lip 2011, 13:37
Witam

Panowie, zróbcie coś ze stacją w łodzi na ul.Gorkiego 28 (BTS ID 12164), stacja obsługuje całą wschodnią część miasta i okoliczne miejscowości a transfer na niej chwilami sięga tylko 100kbps. Już nie marzę o 4mbps ale choć stabilne 1mbps. Może jakaś zmiana z radiolinii na światełka.

nr. zgłoszenia:
28426767
 #491988  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:04
witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 14:09 przez ryba123, łącznie zmieniany 1 raz.

 #491989  autor: kerim36
 25 lip 2011, 14:08
ryba123,

Jakiego rozwiazania oczekujesz??

Skoro play i plus nie maja satysfakcjonujacego zasiegu to rozwiazanie moze byc tylko jedno - play nie jest jedynym operatorem komorkowym w tym kraju.

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #491990  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:12
napisali ze usluga jest swadczona tylko wystepuja spadki zasięgu czy w takim przypadku mogę zerwać umowę??oczekuje nadajnika który obiecali...

 #491994  autor: Karlos20
 25 lip 2011, 14:24
ryba123 pisze:napisali ze usluga jest swadczona tylko wystepuja spadki zasięgu czy w takim przypadku mogę zerwać umowę??oczekuje nadajnika który obiecali...
Nie można zerwać umowy, tylko dlatego, że jest kiepski zasięg - podpisując umowę, wyraziłeś zgody na świadczenie usług - mało tego Play nie odpowiada za utrudnienia z zasięgiem Plusa.
Przed wyborem Play'a i podpisaniem tam umowy trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #491996  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:30
Karlos20 pisze:trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.
to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !

 #492000  autor: Karlos20
 25 lip 2011, 14:33
ryba123 pisze:
Karlos20 pisze:trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.
to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !
To pozostało tylko poczekać na rozwój zasięgu, a po zakończeniu umowy przejść do Fresh'a :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492001  autor: kerim36
 25 lip 2011, 14:34
ryba123 pisze:nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
propagacja fal radiowych jest czasami bezlitosna - jak sie domyslam na zewn nie ma zadnego problemu z zasiegiem??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #492005  autor: user_delete19
 25 lip 2011, 14:40
ryba123 pisze:to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !
o-je-żu. play nie *gwarantuje* zasięgu i brak takowego a takim a nie innym miejscu nie jest podstawą do zerwania umowy, proste... :roll:

 #492007  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:43
kerim36 pisze: jak sie domyslam na zewn nie ma zadnego problemu z zasiegiem??
tak własnie jest ale wystarczy z ulicy wejść np. do salonu play i zasiegu brak:)

[ Dodano: 2011-07-25, 14:45 ]
wojciech pisze:proste... :roll:
i wkurw.. strasznie
 #492059  autor: Blank
 25 lip 2011, 17:54
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #492077  autor: ryba123
 25 lip 2011, 18:58
divhashmorex pisze:
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P
To zapraszam do mnie na pizze :) i zrobimy test w pizzeri mamy 4 telefony w play i zaden nie smiga zasieg jakis tam lapie ale rozmowy zrywa a telefon nowka nokia c7 wczesniej mialem e52 i bylo to samo...jedynie na sztywno na plusie przy oknie da sie jakos pogadac

 #492080  autor: Blank
 25 lip 2011, 19:19
Wiesz, ogółem mieszkam na Pomorzanach, ale na Niebuszewie i Osiedlu Arkońskim przebywam dość często i nigdy z Play nie miałem problemu. Z Plusem trochę gorzej, ale też raczej dobrze (z wyj. niebuszewa i Ustowa :P). U nas w mieście najgorzej mają osoby w Orange (Pomorzany - tragedia, na Niebuszewie jak tylko przejeżdżałem zasięgu nie było w ogóle [W orange byłem za krótko aby dokładnie przetestować - zaledwie 4 miesiące]. W Ustowie to samo. Na Arkońskim i Pomorzanach 3G gorzej od 2G (internet). Jestem trochę zdziwiony zatem tym o czym piszesz. Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus czasami skrzeczał :P). Aż z ciekawości jeszcze raz spróbuję jak będę następnym razem u kumpla (ostatnio byłem z tydzień temu i ściągnąłem mu film 700 MB w 50 minut na PO69).
Skoro masz taki problem, to życzę, aby w końcu postawili ci nadajnik.
Współczuję :?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
  • Strona 40 z 241
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 241
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 241