DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 233 z 241
  • 1
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 241
 #798211  autor: forum_tg
 24 kwie 2015, 17:49
mógłby mi ktoś podpowiedzieć w jakiej ofercie (i jaka usługa) na kartę jest możliwość nieograniczonych rozmów do innych sieci?
 #798224  autor: Ruben
 24 kwie 2015, 19:49
@tomektg, jeżeli chodzi o Play na kartę to jest Formuła Mini Max na kartę. Za połączenia na krajowe numery komórkowe i stacjonarne nie zapłacisz więcej niż 29 pln/m-c.
Szczegóły: http://www.play.pl/oferta/play-karta/pl ... -na-karte/

Druga marka Play czyli Red Bull Mobile ma ciekawą ofertę w taryfie RBM Energy, gdzie możesz wykupować pakiet nielimitowanych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne za 20 pln/m-c.
Tylko nie można bezpośrednio z Play do RBM przenieść numeru.
Szczegóły oferty: http://www.redbullmobile.pl/oferta/na-k ... -na-karte/
 #798225  autor: Blank
 24 kwie 2015, 19:57
Bezpośrednio w play tylko powyższe.
Red bull mobile Energy na kartę mają do dyspozycji natomiast pakiety:
- 20 zł / mc (rozmowy - stac, kom)
- 3 zł / 3 dni - rozmowy (stac, kom), SMSy, MMSy, 300 MB
- 7 zł / 7 dni - rozmowy (stac, kom), SMSy, MMSy, 700 MB

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #798229  autor: forum_tg
 24 kwie 2015, 20:31
czyli ten Mini Max w sumie drogo wychodzi, nie opłaca się go. bo jak się wszystko zsumuje + jakiś pakiet internetowy, to żadna rewelacja.

a jaka byście inną ofertę polecili. jak będzie wykorzystywany telefon? rozmowy i smsy to norma do wszystkich sieci + ok 200mb w miesiącu
 #798601  autor: mkkot
 26 kwie 2015, 22:19
Virgin mobile, 2GB, reszta bez limitu (poza MMS-ami, 19gr/szt.), 29zł. Chyba nic tańszego nie znajdziesz.
 #798809  autor: forum_tg
 27 kwie 2015, 21:50
wiem, wiem, też oglądałem tą ofertę. Od wielu lat jest w Play i na nich nie narzekam (zasięg telefonii i internetu) wiec nie chciałem zmieniać operatora, ale jak nic nie zaproponują, to chyba będzie trzeba.
W chwili obecnej w ofercie na kartę brakuje no limit.
 #801186  autor: zwariowany.kurczak
 11 maja 2015, 19:17
Trzy wnioski o MNP Virgin karta > Play karta... z niedzieli na poniedzialek.
1 wniosek - przeszedl, ale okazalo sie iz bledny numer dowodu - skorygowali w salonie - lecz karta SIM ma inny numer na umowie niz mi wydali... mimo ze skanowali skanerem jej numer , a telefonicznie BOK to naparwi do 1h... trwa to 15h....
Sytuacja taka iz numer poszedl w kosmos i czekaj Pan sobie czekaj....
2 wniosek - data wyznaczona na jutro...
3 wniosek - oczekuje na rozpatrzenie...

===
BURDEL I BYLE JAKOSC...
Salon umywa rece bo numer nie aktywny... BOK Play obiecuje i idiotycznie pyta o mozliowsc telefonowania z reklamami zamiast zajac sie problmem.
Ciekawe co zepsujecie przy pozostalych wnioskach i kierunkowania po przeniesieniu tez zesujecie?

Salon nie, Play4You na forum play nie, BOK nie... to kto?
 #801190  autor: forum_tg
 11 maja 2015, 19:32
nie rozumiem punktu nr 1.
gdzie ty przenosiłeś ten numer że takie problemy? play już daje możliwość przez sieć przenosić numer?
nie raz przenosiłem numer i zawsze sprawdzałem co mi w salonie wpisali (czy to podczas rejestracji, czy przenosin) - swoje dane, nr telefonu, czy karty.
 #801193  autor: zwariowany.kurczak
 11 maja 2015, 19:50
tomektg pisze:nie rozumiem punktu nr 1.
gdzie ty przenosiłeś ten numer że takie problemy? play już daje możliwość przez sieć przenosić numer?
Odp. z Virgin na Karte do Play na karte
Salon firmowy Play, nie posrednik...
Bledy:
- numer dowodu literowka - skorygowali przy wypelnianiu wniosku
- skanowali numer karty sim czytnikiem optycznym.. a i tak w umowie inny numer....

Dzis numer jest juz w PLAY, ale karta SIM milczy, a BOK PLAY ma w nosie aktywacje mimo podania w zgloszeniu poprawnego numeru seryjnego karty SIM.

Rezerwuja sobie 48h na proces MNP, wiec jeszcze 19h i skarga do UKE. BOK i salon ma w nosie aby zaradzic sytuacji... odsylaja jeden do drugiego.
 #801209  autor: zwariowany.kurczak
 11 maja 2015, 21:32
krecik6667 pisze:skoro jest bledny numer sim, numer jest w play. to czy zwyczajnie nie prosciej Ci powiedziec ze chcesz bezplatny duplikay karty?
wtedy bedzie juz 3 do kolekcji... play ma w zgloszeniu numer simki, BOK potwierdza zlecenie aktywacji tej sim... tylko nie chce im sie jej wlaczyc... PARODIA
aktualnie numer zablokowali i nie dzila - informacja iz nie przyjmuje pol. przych.
 #801230  autor: zwariowany.kurczak
 11 maja 2015, 23:28
Daj spokoj, nie bron tego balaganu... jutro mija 48h i jestem pewien iz NIC nie zrobia i maja gleboko Klienta - psykowki na infolinii z ludzmi ktorzy nawet numeru nie chca spr. w komputerze czy status zgloszenia sa mi zbede, to najlepiej swiadczy o byle jakosci tej sieci.... Napisze do UKE, bo po ostatnim tel. do BOK sie dowiedzialem ze reklamacji nie bo nie... bo numeru u nich nie ma.... to gdzie go przeniesli? Dno....
 #801280  autor: forum_tg
 12 maja 2015, 10:59
Masz rację napisz do UKE, niech wytłumaczą swoją bierność. nie raz tak zrobiłem, bo z pracownikami BOK Play najłatwiej nie jest.
A w chwili obecnej poszedłbym do salonu Play i poprosił o duplikat, wydają na miejscu, bez problemu.

Skoro masz numer już przeniesiony do Play to pamiętaj o odpowiedniej procedurze żebyś dostał 60zł ekstra (połączenie skuteczne, doładowanie za dowolną kwotę, czekasz na przyznanie bonusu i przenosisz do dowolnej taryfy - najczęściej to się dzieje w przeciągu 1,5).

Ponadto wbij na play24, napisz reklamację i wpisz wprost że żądasz rekompensaty za taką sytuację i brak możliwości korzystania z telefonu, wpisz im kwotę powiedzmy 20 zł, to przyznają ci bez problemu.
 #801361  autor: zwariowany.kurczak
 12 maja 2015, 17:56
Rozwiązał się problem.. już wszystkie trzy karty działają.
Sprawę sprawnie załatwił salon partnerski - zadzwonili gdzie trzeba, opierniczyli salon który zepsuł sprawę i gotowe...
Wystarczyło odnaleźć kartę z błędnym numerem, zadzwonić z niej aby numer tymczasowy aktywował się w w systemie, a następnie już dowolny salon mógł mi wydać duplikat i przypisać numer przenoszony :) Gdyby ta SIM z niepoprawnym numerem się nie znalazła to do 14 dni... dział techniczny.
 #809724  autor: Gypsy
 02 lip 2015, 10:05
Witam. W kwietniu 2016r kończy mi się umowa, jednakże obecny telefon kończy swój żywot i nie dotrwa do tego czasu. Wyczytałem, że nową można podpisać 6m-cy wcześniej i teraz pytanie - rozumiem, że jeśli bym zerwał umowę i podpisał nową, to naliczą karę do marca, a nie do października, czyli miesiąca w którym mogę podpisać nową umowę z telefonem... zgadza się?
 #809854  autor: Gypsy
 02 lip 2015, 18:27
Hmm, ale o ile mnie pamięć nie myli, to jeśli przedłużę już teraz, to raczej bez telefonu? A generalnie tylko o to mi chodzi, bo abonament jest ok. Dodatkowo chyba trzeba wybrać wyższy abonament? Pytam, gdyż u mnie wyższego się już nie da. Z góry dzięki za odp.
 #810611  autor: Gypsy
 07 lip 2015, 18:26
Przepraszam, że post pod postem, ale sprawa dotyczy już innej kwestii. Zamówiony aneks+tel 5min temu. Jednakże omyłkowo zły kolor telefonu. Na info powiedzieli, że nic się nie da zrobić. Jednakże nie wyobrażam sobie, że nie da się tego dokonać w tych czasach. Jest tu jakiś spec z gotową radą? ;)
  • Strona 233 z 241
  • 1
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 241
  • 1
  • 231
  • 232
  • 233
  • 234
  • 235
  • 241