DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 41 z 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241

 #491815  autor: Robaas
 24 lip 2011, 22:05
ja w Poznaniu tak miałem kilka dni temu, nawet tu pisałem, po godzinie przestały przychodzić.

 #491824  autor: playonline
 24 lip 2011, 22:26
Robaas pisze:ja w Poznaniu tak miałem kilka dni temu, nawet tu pisałem, po godzinie przestały przychodzić.
No u mnie pierwszy sms przyszedl o 16:16 a ostatni o 22:30 lokalnego czasu. Oby faktycznie byl ostatni...

[ Dodano: 2011-07-24, 23:32 ]
00:30 czasu lokalnego i kolejny ten sam sms... :/

[ Dodano: 2011-07-25, 07:28 ]
Ostatni sms... 04:16 lokalnego czasu... Kurna... Wczesniej tez jeden czy dwa przyszly...

 #491973  autor: micial
 25 lip 2011, 13:37
Witam

Panowie, zróbcie coś ze stacją w łodzi na ul.Gorkiego 28 (BTS ID 12164), stacja obsługuje całą wschodnią część miasta i okoliczne miejscowości a transfer na niej chwilami sięga tylko 100kbps. Już nie marzę o 4mbps ale choć stabilne 1mbps. Może jakaś zmiana z radiolinii na światełka.

nr. zgłoszenia:
28426767
 #491988  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:04
witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 14:09 przez ryba123, łącznie zmieniany 1 raz.

 #491989  autor: kerim36
 25 lip 2011, 14:08
ryba123,

Jakiego rozwiazania oczekujesz??

Skoro play i plus nie maja satysfakcjonujacego zasiegu to rozwiazanie moze byc tylko jedno - play nie jest jedynym operatorem komorkowym w tym kraju.

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #491990  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:12
napisali ze usluga jest swadczona tylko wystepuja spadki zasięgu czy w takim przypadku mogę zerwać umowę??oczekuje nadajnika który obiecali...

 #491994  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2011, 14:24
ryba123 pisze:napisali ze usluga jest swadczona tylko wystepuja spadki zasięgu czy w takim przypadku mogę zerwać umowę??oczekuje nadajnika który obiecali...
Nie można zerwać umowy, tylko dlatego, że jest kiepski zasięg - podpisując umowę, wyraziłeś zgody na świadczenie usług - mało tego Play nie odpowiada za utrudnienia z zasięgiem Plusa.
Przed wyborem Play'a i podpisaniem tam umowy trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #491996  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:30
Karlos20 pisze:trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.
to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !

 #492000  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2011, 14:33
ryba123 pisze:
Karlos20 pisze:trzeba było najpierw potestować zasięg, a nie brać w ciemno.
to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !
To pozostało tylko poczekać na rozwój zasięgu, a po zakończeniu umowy przejść do Fresh'a :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492001  autor: kerim36
 25 lip 2011, 14:34
ryba123 pisze:nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
propagacja fal radiowych jest czasami bezlitosna - jak sie domyslam na zewn nie ma zadnego problemu z zasiegiem??

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #492005  autor: user_delete19
 25 lip 2011, 14:40
ryba123 pisze:to masz racje ale nie wpadło mi do łba ze w centrum dużego miasta nie bedzie zasięgu
poza tym nie chciał bym zmieniac opa bo mam duzo znajomych w play obiecali bts rok temu to niech postawią !
o-je-żu. play nie *gwarantuje* zasięgu i brak takowego a takim a nie innym miejscu nie jest podstawą do zerwania umowy, proste... :roll:

 #492007  autor: ryba123
 25 lip 2011, 14:43
kerim36 pisze: jak sie domyslam na zewn nie ma zadnego problemu z zasiegiem??
tak własnie jest ale wystarczy z ulicy wejść np. do salonu play i zasiegu brak:)

[ Dodano: 2011-07-25, 14:45 ]
wojciech pisze:proste... :roll:
i wkurw.. strasznie
 #492059  autor: Blank
 25 lip 2011, 17:54
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #492077  autor: ryba123
 25 lip 2011, 18:58
divhashmorex pisze:
ryba123 pisze:witam problem z zasiegiem mam od 3 lat jest to Szczecin praktycznie centrum (AL. Wyzwolenia 117)obok znajduje sie salon play w którym tez nie ma zasiegu a zasieg plusa tez jest bardzo słaby i zrywa poloczenia,po kilkunastu zgloszeniach technicznych przyznali mi racje ze zasieg jest slaby dali 100min rekompensaty i napisali ze planują nadajnik minol prawie rok i dalej nic
w tym miejscu pracuje spedzam cale dnie i nie moge swobodnie korzystać z telefonu doprwadza mnie to juz do szalu
proszę o pomoc w mojej sprawie
nr. zgloszeń 24451539
23852983
23238231
23236579
Zmień telefon. O ile rzeczywiście w tym miejscu zasięg Plusa woła o pomstę do nieba (2-3 kreski GSM, 1-2 kreski 3G i zanikanie), o tyle zasięg Play jest bardzo dobry (4-5 kresek GSM, 3 kreski 3G - prędkość internetu ok. 3-4 Mbps/500-600 kbps). PS. Zasięgu Orange w tamtym salonie Play nie ma w ogóle :P
Więc nie pieprz głupot, tylko zmień telefon, bo jakiś stary i beznadziejny, albo zepsudroidowy musisz mieć.
Co więcej, to nie jest centrum miasta, lecz Niebuszewo, więc nie przesadzaj :P
PS. Chodzi ci o ten salon obok przystanku? W pobliżu salonu T (w pobliżu pętli kołłątaja i pizzerii)?
Mój kolega tam (w pobliżu) mieszka i czasami przesiadując u niego, nigdy nie miałem żadnych problemów z zasięgiem. Zatem powtarzam: Zmień telefon :P
To zapraszam do mnie na pizze :) i zrobimy test w pizzeri mamy 4 telefony w play i zaden nie smiga zasieg jakis tam lapie ale rozmowy zrywa a telefon nowka nokia c7 wczesniej mialem e52 i bylo to samo...jedynie na sztywno na plusie przy oknie da sie jakos pogadac

 #492080  autor: Blank
 25 lip 2011, 19:19
Wiesz, ogółem mieszkam na Pomorzanach, ale na Niebuszewie i Osiedlu Arkońskim przebywam dość często i nigdy z Play nie miałem problemu. Z Plusem trochę gorzej, ale też raczej dobrze (z wyj. niebuszewa i Ustowa :P). U nas w mieście najgorzej mają osoby w Orange (Pomorzany - tragedia, na Niebuszewie jak tylko przejeżdżałem zasięgu nie było w ogóle [W orange byłem za krótko aby dokładnie przetestować - zaledwie 4 miesiące]. W Ustowie to samo. Na Arkońskim i Pomorzanach 3G gorzej od 2G (internet). Jestem trochę zdziwiony zatem tym o czym piszesz. Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus czasami skrzeczał :P). Aż z ciekawości jeszcze raz spróbuję jak będę następnym razem u kumpla (ostatnio byłem z tydzień temu i ściągnąłem mu film 700 MB w 50 minut na PO69).
Skoro masz taki problem, to życzę, aby w końcu postawili ci nadajnik.
Współczuję :?

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #492081  autor: agaak
 25 lip 2011, 19:24
Czy w PLAY jest jakiś darmowy numer z informacją o ROAMINGU? Mam kartę PLAY FRESH.
Mogę gdzieś zadzwonić na automat/wysłać SMS aby poznać stawki? Jestem w PL.

 #492083  autor: ryba123
 25 lip 2011, 19:26
divhashmorex pisze:Wiesz, ogółem mieszkam na Pomorzanach, ale na Niebuszewie i Osiedlu Arkońskim przebywam dość często i nigdy z Play nie miałem problemu. Z Plusem trochę gorzej, ale też raczej dobrze (z wyj. niebuszewa i Ustowa :P). U nas w mieście najgorzej mają osoby w Orange (Pomorzany - tragedia, na Niebuszewie jak tylko przejeżdżałem zasięgu nie było w ogóle [W orange byłem za krótko aby dokładnie przetestować - zaledwie 4 miesiące]. W Ustowie to samo. Na Arkońskim i Pomorzanach 3G gorzej od 2G (internet). Jestem trochę zdziwiony zatem tym o czym piszesz. Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus czasami skrzeczał :P). Aż z ciekawości jeszcze raz spróbuję jak będę następnym razem u kumpla (ostatnio byłem z tydzień temu i ściągnąłem mu film 700 MB w 50 minut na PO69).
Skoro masz taki problem, to życzę, aby w końcu postawili ci nadajnik.
Współczuję :?
nadajnik najbliżej jest na wzdz-cie zaslaniaja go bloki i to jest problem (zreszta sami to stwierdzili w odp. ze gubi zasieg w tym miejscu i beda stawiac nadajnik) wszedzie indziej nie mam problemów zadnych a mieszkam na niebuszewie w innej czesci na pomkach siedzę tez i tam jest oki

 #492084  autor: KC-KARLOS
 25 lip 2011, 19:26
agaak pisze:Czy w PLAY jest jakiś darmowy numer z informacją o ROAMINGU? Mam kartę PLAY FRESH.
Mogę gdzieś zadzwonić na automat/wysłać SMS aby poznać stawki? Jestem w PL.
Tak :)
Bezpłatny numer to 790500115
lub SMS na numer 115 (są darmowe w PL i strefie Euro)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥

 #492085  autor: ryba123
 25 lip 2011, 19:34
divhashmorex pisze:Mój kolega mieszka bardzo blisko salonu i naprawdę nigdy nie miałem u niego problemów z zasięgiem Play (plus
im bliżej ronda tym lepiej

 #492090  autor: play4you2
 25 lip 2011, 20:01
qper pisze:Zrobiłem jej zgłoszenie 33196383
Oj, obawiam się że może być z tym teraz problem. Z tego co mi wiadomo, ma bardzo ważne zadanie do wykonania, więc raczej nie będzie mógł się tym zająć, ale jak napisałeś np. numery zgłoszeń, gdzie było to już rozwiązane, myślę że inni konsultanci wezmą z tego przykład i tak samo to rozwiążą ;-).
Patryk83żółwik pisze:"przepraszamy, wybrany numer nie istnieje....."
Sprawa jest jeszcze aktualna? Jak tak, to zrób zgłoszeniei podaj mi jego numer.
divhashmorex pisze:Czy T-Mobile zawsze tak ma?
Generalnie chodzi o to, że pewna numeracja należy do danego operatora. Ta strona o ile należy do T - mobile, jest też przez tego Operaotra administrowana. Generalnie jak bratu zależy mocno na tej zmianie, niech zgłosi to do T - mobile. Na resztę twoich pytań dotyczących tej strony, wypowie się zapewne sam Operaotr.
qper pisze:Właśnie, też mnie to ciekawi, czy po wymianie SIM Etykietka zacznie działać.
Teoretycznie tak, no ale nie jest to potwierdzone z całą pewnością. sprawdź proszę i daj mi info jak możesz :-D.
micial pisze:nr. zgłoszenia:
28426767
Widzę, że jest już zamknięte. Wszystko jest już ok?

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.
  • Strona 41 z 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 241