DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 244 z 244
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244
 #482994  autor: Hotel
 18 cze 2011, 21:03
Witam Panie play4you2

Rok temu, jak przenosiłem numer z oferty Plusa (Simplus) do oferty Play Fresh, numer był już aktywny na otrzymanej karcie MNP już po północy.
Dnia 11.06.2011 r. złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z Orange na kartę do Play Fresh. Czekałem te ustawowe 5 dni roboczych i dnia 16.06.2011 r. dostałem SMS-a od PLAY, że sieć Orange wyznaczyła oddanie numeru na dzień 17.06.2011 r., więc czekałem.
Nic mi po tym, bo już nie dostałem żadnego SMS-a o przeniesieniu, a numer Orange jak aktywny jest, tak jest, a karta MNP Play Fresh którą otrzymałem w Salonie Play w Białej Rawskiej jest nadal nieaktywna.
Zgłaszałem ten fakt na BOK telefoniczny i mówią że wszystko dobrze, tak samo mówi mi w salonie Konsultantka.
Już nawet kupiłem doładowanie, no ale co ładować, jak jeszcze numer nie jest w sieci Play.
Proszę mi pomóc, bo nie wiem co robić w takiej sytuacji. :roll:

W statusie przenosin do Play, wygląda to tak:
Status MNP Play
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 21:19 przez Hotel, łącznie zmieniany 4 razy.

 #482995  autor: pakierhakierxd
 18 cze 2011, 21:08
Czy wiecie że ktoś założył sobie podobny nick na forum do waszego
to nick tego gościa
play4You1i2
przez to co zrobił może wprowadzać w błąd,napisałem już do admina mam nadzieję że zmieni jemu ten nick
w przeciwnym wypadku może dojść nawet do tego że ludzie szukając prawdziwych konsultantów playa mogą do niego wysłać swoje prywatne dane ....
Myślę że dobrze postąpiłem....
Ja i ktoś inny napisał mu o tym żeby zmienił ale on na to co piszemy nie zwraca uwagi
to jego temat ...
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=482993#482993

Pozdrawiam :)

 #482997  autor: Ruben
 18 cze 2011, 21:18
pakierhakierxd pisze:Czy wiecie że ktoś założył sobie podobny nick na forum do waszego
to nick tego gościa
play4You1i2
Ten nick został założony w dniu kiedy Play oficjalnie poinformował o oddelegowaniu na fora tematyczne Play4you. Nie sądzę, że wprowadza w błąd za bardzo. Jest też playonline i on kilka razy informował o tym, że użytkownicy piszą do niego z prośbą o pomoc ;) Jemu też trzeba będzie zmieniać nick? ;)

 #482998  autor: pakierhakierxd
 18 cze 2011, 21:19
On aż tak bardzo nie przypomina ponieważ ma nazwę netu:D
lub że jest obecny w sieci play;d

Pozdrawiam :)

 #483000  autor: user_delete19
 18 cze 2011, 21:22
SOT:
Ruben pisze:Jeżeli ktoś ukradnie telefon, to skróconymi kodami może włączyć usługi także przy zarejestrowanym numerze. Nadal uważam, że zgłoszenia problemów technicznych z działaniem usługi powinny być przyjmowane także od niezarejestrowanych numerów.
z tego co mi wiadomo PT wymaga rejestracji numeru pre-paid do dwóch tygodni od nabycia czy też aktywacji... (a przynajmniej przez jakiś czas tak było), a to, że operatorzy tego nie respektują to inna sprawa...

Poza tym zgłoszenia w play mają formę reklamacji (nie rozdzielają tego) która implikuje odpowiedź na piśmie (podobno)...

I na koniec - jak wymagają rejestracji to niech przynajmniej wprowadzą model Heyah - możliwość rejestracji numeru przez wysłanie wydrukowanego i wypełnionego formularza e-mailem... mnie tam się nie chce latać po salonach...

 #483002  autor: Blank
 18 cze 2011, 21:23
pakierhakierxd pisze:Czy wiecie że ktoś założył sobie podobny nick na forum do waszego
to nick tego gościa
play4You1i2
przez to co zrobił może wprowadzać w błąd,napisałem już do admina mam nadzieję że zmieni jemu ten nick
w przeciwnym wypadku może dojść nawet do tego że ludzie szukając prawdziwych konsultantów playa mogą do niego wysłać swoje prywatne dane ....
Myślę że dobrze postąpiłem....
Ja i ktoś inny napisał mu o tym żeby zmienił ale on na to co piszemy nie zwraca uwagi
to jego temat ...
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=482993#482993
Ja osobiście raportowałem jego posty i także wysłałem PW do Witka, a także do avt31 (autora posta, o którym wspomniałeś) z prośbą o przesłanie wiadomości do Witka.
To, że takie osoby są odmóżdżone i nie mogą poświęcić max. 2 minut na wymyślenie nicka nie jest okolicznością łagodzącą. Miałem dokładnie takie same obawy jak ty (przesyłanie danych prywatnych), choć moim zdaniem zamiast zmieniać nazwę, lepiej byłoby nakazać utworzyć nowe konto, a obecne zbanować za niezgodność z regulaminem (VI.3.a).
Wymyślenie unikalnego identyfikatora (nicka) jest tak trudne?

Najlepiej gdyby Play4You2 osobiście zajął się tą sprawą. Ten "użytkownik" może stanowić niebezpieczeństwo dla użytkowników sieci Play, zwłaszcza tych mniej zorientowanych.

Wojciech, zgadza się. Ostatnio dostałem odpowiedź na piśmie, dokładnie taką samą jak w Play24 (no w Play24 była dodatkowo informacja, że wyślą to także pocztą).
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 21:32 przez Blank, łącznie zmieniany 1 raz.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament

 #483004  autor: avt31
 18 cze 2011, 21:30
pakierhakierxd pisze:a i ktoś inny napisał mu o tym żeby zmienił ale on na to co piszemy nie zwraca uwagi to jego temat ...
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=482993#482993
To ja pisałem. Gość nic na ten temat nie odpisał, więc należy go zbanować i administracyjnie powinni login zablokować.
Zgłosiłem już to do administracji.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2011, 21:36 przez avt31, łącznie zmieniany 1 raz.

 #483006  autor: pakierhakierxd
 18 cze 2011, 21:35
Ok,zgadzam się z tobą tak powinno być.
Wiesz ja czasem sam piszę po różnych forach a czasem podaje żeby ludzie szukali nicku na forum tym i tym play4you i mogą natrafić na takiego i jemu wszystko napiszą a potem będą źli że komuś udostępnili dane...
To może psuć dobre imię świetnych konsultantów :-) i całego playa
to moja opinia ;p

Pozdrawiam :)

??

 #483019  autor: SomalijskiWluczega
 18 cze 2011, 22:00
"pakierhakierxd napisał/a:
a i ktoś inny napisał mu o tym żeby zmienił ale on na to co piszemy nie zwraca uwagi to jego temat ...
http://telepolis.pl/forum...p=482993#482993

To ja pisałem. Gość nic na ten temat nie odpisał, więc należy go zbanować i administracyjnie powinni login zablokować.
Zgłosiłem już to do administracji."

Zupełnie nie rozumiem w czym widzicie problem. Taki nick mam od prawie 2 lat. Wyraźnie tam nawet napisałem że jestem klientem mbanku.
Nie wypowiadałem się nawet na temat play - tylko w innych tematach jak np gaduair czy orange.

W ciągu tych prawie 2 lat nie dostawałem żadnych maili z prośbą o pomoc play.
Więc nie wiem w czym widzicie nagle problem.
Przypominam - mam swoje konto już od 2 lat i nagle komuś to przeszkadza.
Napisałem to tylko dlatego że zamknięto temat moim zdaniem bezprawnie.

Wcześniej się tutaj nie wypowiadałem bo NIE jestem żadnym konsultantem.
A nick po prostu mi się spodobał
To tyle w temacie.
Pozdrawiam
 #483022  autor: avt31
 18 cze 2011, 22:09
play4You1i2 pisze:W ciągu tych prawie 2 lat nie dostawałem żadnych maili z prośbą o pomoc play.
Więc nie wiem w czym widzicie nagle problem.
Przypominam - mam swoje konto już od 2 lat i nagle komuś to przeszkadza.
Napisałem to tylko dlatego że zamknięto temat moim zdaniem bezprawnie.

Wcześniej się tutaj nie wypowiadałem bo NIE jestem żadnym konsultantem.
A nick po prostu mi się spodobał
To tyle w temacie.
Pozdrawiam
Teraz będziesz miał okazję pisać pod normalnym loginem.
Mi się twój nick wybitnie nie podoba, bo może wprowadzać ludzi w błąd.
Następnym razem bądź bardziej kreatywny, a nie papuguj nick od osób, które są oficjalnymi przedstawicielami firmy.

 #483026  autor: ppp1ppp
 18 cze 2011, 22:25
muchakk pisze:Możliwość rejestracji w PLUSie jest tylko na obszarach gdzie brak zasięgu PLAY-owskiego lub jak PLAY ma problemy z siecią własną.

nie do końca się zgodzę, ale udało mi się w końcu przełączyć na plusa :)
hotel pisze:.....
wyraziłeś zgodę na 24 godzinną przerwę?

 #483034  autor: KamaZ
 18 cze 2011, 22:33
Hotel pisze:Znam osobiście gościa z lepszym od Ciebie nickiem PLAY co go zbanowali za niezłą zabawę tu na serwisie. Fascynowała go sieć P4 i nadal fascynuje. Dobrze że, nadal jest cząstka tego gościa na tym serwisie.
Hotel pisze:Nie wiem, myślicie że jak się na kogoś naskarży, to od razu dostaniecie wyższą rangę, czy będziecie bardziej uważani tu na forum? Ja myślę że nie. Każdy z nas może zostać zbanowany w każdej chwili, bez poddania przyczyny, nie my tu wyznaczamy ścieżki. Skąd wiem? A no to już moja słodka tajemnica i doświadczenie. ;-)
Kolejny nick to i doświadczenie większe :P

Widzisz ja jestem już prawie 2 lata i nie dostałem nigdy upomnienia no chyba, że pisemne od moderatora na początku, ale każdemu może się zdarzyć. Nie zapowiada się również, abym dostał bana :wink:

Skończ już sobie to robienie jaj. Na pewno tym tu nie zabłyśniesz.

 #483036  autor: kowcio
 18 cze 2011, 22:35
Nie róbcie mi tu śmietnika, bo zaraz warny polecą.
Nawet teraz

 #483051  autor: Hotel
 18 cze 2011, 23:30
ppp1pp pisze:wyraziłeś zgodę na 24 godzinną przerwę?
Oczywiście że tak.

 #483062  autor: thonka
 19 cze 2011, 01:09
gosc zalozyl konto mniej wiecej w tym samym czasie co pojawili sie P4Y i udzielal sie raz na pol roku. nagle sie odezwal i tak Wam to przeszkadza?

dwa - jeszcze raz ktos zaraportuje jego WSZYSTKIE posty (nawet te sprzed 1,5 roku) to rowniez przykladnie zostanie ostrzezony jak kolega wyzej.



informuje jednoczesnie, ze obecny temat zostaje zamkniety z powodu jego objetosci. ciezko jest go moderowac.

za chwile zostanie utworzony nowy i tam prosze kontynuowac dyskusje. ponizej link do nowego tematu.
http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=52045

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet
  • Strona 244 z 244
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244
  • 1
  • 240
  • 241
  • 242
  • 243
  • 244