DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 1 z 244
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 244
 #403832  autor: play4you2
 10 maja 2010, 10:36
Witam serdecznie. Postanowiliśmy otworzyć nasz oficjalny wątek na Forum Telepolis. Zamieszczajcie w nim wszystkie swoje wpisy dotyczące naszej sieci. W miarę możliwości, nasi pracownicy będą udzielać odpowiedzi na zadane pytania. Pragnę przypomnieć, że głównym naszym zadaniem jest udzielanie informacji. W przypadku realizacji spraw, zachęcamy do oficjalnego ich zgłaszania przez BOK, drogą elektroniczną lub listownie. Przypominamy, że Forum Telepolis nie jest oficjalnym kanałem, przez który można składać zgłoszenia.

Pozdrawiamy

Zespół Play:
play4you1 i play4you2

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #403835  autor: mikado15
 10 maja 2010, 11:00
Witam, napisałem Ci PW i prosiłbym o pomoc w tej sprawie, wiem, ze jest to możliwe, a zgłoszenia do BOK to pomyłka. Pozdrawiam

 #403836  autor: pawelpp
 10 maja 2010, 11:07
Przypominam o moich pytaniach z wątku Wasze przygody z PLAY te negatywne - cd. i wiadomości na PW.

 #403839  autor: play4you2
 10 maja 2010, 11:16
Potwierdzam, że mam Wasze PW. Wiem, że czekacie już jakiś czas na odpowiedź, ale mam też zaległe informacje i obowiązki. Postaram się w jak najszybszym czasie udzielić wam informacji zwrotnej.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #403841  autor: kerim36
 10 maja 2010, 11:28
Witam

Szybkie i konkretne pytanie, ale najpierw opis sytuacji:

Przenosze numer do Play Fresh, numer zostaje przeniesiony i teraz data aktywacji numeru jest liczona od momentu pierwszego zalogowania sie do sieci. To rozumiem.

Mam natomiast pytanie jaka jest "data waznosci" przeniesionego i nieaktywowanego numeru?? (czyli takiego ani razu nie wkladanego do telefonu).
Raczej u kazdego operatora wraz z nowa karta sim jest zawarta taka informacja na opakowaniu, a w playu niestety nie.

Z gory dzieki za tresciwa odpowiedz

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #403846  autor: PlayBoy
 10 maja 2010, 12:10
czekam na odpowiedz z wątku Wasze przygody z PLAY te negatywne - cd. ze strony 34 już 5 dni ;-)

 #403854  autor: Tajemniczy28
 10 maja 2010, 13:38
Witam,to i ja się spytam.ponieważ niektóre tel. w play,ich ceny w abo 69 są albo wyższe niż u innych opów lub ceną niewiele odbiegające od ich rynkowych cen-wkurzylem sie a że kończy mi sie umowa,złożylem i wyslalem pocztą i faxem pisemne wypowiedzenie z migracją na karte.Pytanie brzmi-czy oni rzeczywiście nie mogą zbić ceny tel lub dać cos więcej dla stalych klientów

 #403857  autor: slawekt
 10 maja 2010, 13:45
Witam,

To ja się dołączę... :-)

Jestem użytkownikiem Play Online na Kartę. Ostatnio w menu na 24.playmobile.pl zauważyłem opcję przejścia na Play Fresh. Nie ukrywam że byłbym zainteresowany taką migracją. I tu pojawiają się pytania:
1. Czy przepada Premia za doładowania?
2. Co się dzieje z Pakietem Złotówek?

Pozdrawiam
Sławek

 #403858  autor: play4you2
 10 maja 2010, 13:47
Tajemniczy28 pisze:Pytanie brzmi-czy oni rzeczywiście nie mogą zbić ceny tel lub dać cos więcej dla stalych klientów
Niestety, w tym przypadku nie ma mozliwości negocjacji. Ceny telefonów są stałe, zgodne z Cennikiem.
kerim36 pisze:Mam natomiast pytanie jaka jest "data waznosci" przeniesionego i nieaktywowanego numeru?? (czyli takiego ani razu nie wkladanego do telefonu).
Powiedz mi proszę, czy pytasz o datę ważności dla "prepaida" czy dla usługi abonamentowej? Piszesz co prawda o karcie, ale wolę mieć pewność.
PlayBoy pisze:czekam na odpowiedz z wątku Wasze przygody z PLAY te negatywne - cd. ze strony 34 już 5 dni
Spokojnie, pamiętam :D. Wkrótce zamieszczę Ci odpowiedź.

[ Dodano: 2010-05-10, 13:56 ]
slawekt pisze:pytania:
1. Czy przepada Premia za doładowania?
2. Co się dzieje z Pakietem Złotówek?
Wiesz co, w tym temacie określa to precyzyjnie Regulamin migracji na "Play Fresh". Z tego co pamiętam (tak na szybko) to Pakiet Złotówek powinien być przeniesiony proporcjonalnie, pozostałe Pakiety i MB niestety przepadają. Zapoznaj się jednak jeszcze z Regulaminem promocji, tam wszystko dokładnie jest wyjaśnione.

[ Dodano: 2010-05-10, 13:56 ]
slawekt pisze:pytania:
1. Czy przepada Premia za doładowania?
2. Co się dzieje z Pakietem Złotówek?
Wiesz co, w tym temacie określa to precyzyjnie Regulamin migracji na "Play Fresh". Z tego co pamiętam (tak na szybko) to Pakiet Złotówek powinien być przeniesiony proporcjonalnie, pozostałe Pakiety i MB niestety przepadają. Zapoznaj się jednak jeszcze z Regulaminem promocji, tam wszystko dokładnie jest wyjaśnione.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #403861  autor: kerim36
 10 maja 2010, 13:59
play4you2 pisze:Powiedz mi proszę, czy pytasz o datę ważności dla "prepaida" czy dla usługi abonamentowej? Piszesz co prawda o karcie, ale wolę mieć pewność.
chodzi mi o date waznosci dla pre-paida - czyli kiedy moge najpozniej wlozyc karte sim do telefonu, poprawie sie zalogowac oraz korzystac z uslug

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #403863  autor: muchakk
 10 maja 2010, 14:13
Nie ukrywam że byłbym zainteresowany taką migracją. I tu pojawiają się pytania:
1. Czy przepada Premia za doładowania?
2. Co się dzieje z Pakietem Złotówek?
AD 1. Premia za doładowanie przepada przy procesie migracji.
AD 2. Cała kwota z konta głównego przechodzi na konto Play Fresh nienaruszona ;-)


Pozdr.

 #403869  autor: blazejek
 10 maja 2010, 14:26
Moim zdaniem nie da sie przejsć z Play Online na kartę do Play Fresh, w końcu to dwie różne usługi, tak jak z Play Online na kartę nie możesz nigdzie dzwonić, a co do ważności startera po przeniesieniu to na pewno nie jest to termin 14 dni, bo ja np. włożyłem kartę SIM dopiero po 3 miesiacach i działa tyle, że nie dostałem promocyjnego pakietu złotówek 3 x 20 zł bo minęły 3 miesiące od przejścia.

 #403871  autor: muchakk
 10 maja 2010, 14:30
Moim zdaniem nie da sie przejsć z Play Online na kartę do Play Fresh, w końcu to dwie różne usługi, tak jak z Play Online na kartę nie możesz nigdzie dzwonić

Z poziomu Play24 możesz dokonać migracji usługi do oferty Play Fresh przez co blokada połączeń jest tobie zdejmowana i działa to tak jak każdy numer we freshu

 #403877  autor: play4you2
 10 maja 2010, 14:55
blazejek pisze:Moim zdaniem nie da sie przejsć z Play Online na kartę do Play Fresh,
Rzeczywiście Masz rację. Slawekt, przepraszam Cię za moje niedopatrzenie, nie zauważyułem tej wypowiedzi. Nie można przejść z Play Online na Play Fresh.
muchakk pisze:Z poziomu Play24 możesz dokonać migracji usługi do oferty Play Fresh
Dzięki za tą cenną uwagę. Przekażę ją do odpowiednich osób.

Pzdr.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #403881  autor: Claudec
 10 maja 2010, 15:03
Kiedy planujecie uruchomić przekaźnik UMTS w Łaziska Górne,ul. Barlickiego 1?
Konstrukcja już stoi, pozwolenie UKE tez jest :P Już się doczekać nie mogę...

 #403882  autor: play4you2
 10 maja 2010, 15:05
Claudec pisze:Kiedy planujecie uruchomić przekaźnik UMTS w Łaziska Górne,ul. Barlickiego 1?
Wybacz, ale ta informacja jest poufna.

Forum "Telepolis" nie jest oficjalnym kanałem zgłoszeniowym firmy P4 Sp. z o.o., tym samym sieć Play nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wykorzystanie przez osoby postronne wszelakich danych, znajdujących się w przesłanej wiadomości.

 #403920  autor: slawekt
 10 maja 2010, 17:18
AD 1. Premia za doładowanie przepada przy procesie migracji.
Tego akurat się spodziewałem.
AD 2. Cała kwota z konta głównego przechodzi na konto Play Fresh nienaruszona ;-)
Jeżeli tak jest w istocie to bardzo dobra wiadomość dla mnie, gdyż trochę gotówki się nazbierało... :-)

Dziękuję za info.

Pozdrawiam
Sławek

 #403928  autor: rikitiki
 10 maja 2010, 17:34
1. Chciałem sobie skonfigurować usługę poczty w play. Ale w menu autokonfiguracji przy htc nie ma modelu Desire

2. Czy jest w play usługa powiadomiena przez sms o nowej poczcie ?

 #403930  autor: kerim36
 10 maja 2010, 17:42
1. i w czym problem - recznie tez mozna wpisywac
2. nie ma

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #403969  autor: rikitiki
 10 maja 2010, 19:37
1, w tym że nie mogłem znaleźć ustawień do poczty w pleju tylko wszędzie goto autokonfiguracja. Ale teraz widzę mój błąd - "Twój e-mail w Play" nie oznacza że to play oferuje skrzynki pocztowe jak np orange
  • Strona 1 z 244
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 244
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 244