DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #32458  autor: P@olo
 28 lis 2005, 23:02
witam prosze o pomoc
Mam telefon SE T610 chciałbym łączyć sie z netem via GPRS w laptopie przez IRDE skonfigurowalem polaczenie internet GPRS automatycznie przy pomocy smsa konfiguracyjnego wyslanego ze strony Sony Ericsson dla sieci Orange, zainstalowałem oprogramowanie do konfiguracji dial up. System wykryl nowy modem utworzyłem nowe połączenie ustawilem DNSy i hasła takie jak podane na stronie Orange. Nawiazuje polaczenie z netem ale dziala tylko gg i skype a strony sie nie otwierają. Prosze o odpowiedz czemu tak sie dzieje? widocznie musialem cos zle ustawic ale nie wiem co?
 #32463  autor: D@rio
 29 lis 2005, 00:23
P@olo pisze:witam prosze o pomoc
Mam telefon SE T610 chciałbym łączyć sie z netem via GPRS w laptopie przez IRDE skonfigurowalem polaczenie internet GPRS automatycznie przy pomocy smsa konfiguracyjnego wyslanego ze strony Sony Ericsson dla sieci Orange, zainstalowałem oprogramowanie do konfiguracji dial up. System wykryl nowy modem utworzyłem nowe połączenie ustawilem DNSy i hasła takie jak podane na stronie Orange. Nawiazuje polaczenie z netem ale dziala tylko gg i skype a strony sie nie otwierają. Prosze o odpowiedz czemu tak sie dzieje? widocznie musialem cos zle ustawic ale nie wiem co?
Bardzo dziwne objawy. Bo widac masz wszystko dobrze skonfigurowane, sterowniki, polaczenie itp. itd. skoro GG i skype sie odpala. Sprawdz jeszcze ustawienia polaczen dla przeglarki internetowej (bo moze tam masz wlaczone jakies inne polaczenia dla WWW albo jakies proxy). Ewentualnie nie wiem....byc moze wina lezy po stronie technicznej Orange. A probowales testowac polaczenia via dial-up (CSD) a nie via GPRS?

 #32588  autor: P@olo
 29 lis 2005, 23:43
D@rio jestes WIELKI okazalo sie ze mialem wlaczone proxy, teraz wszystko smiga az milo dokladnie tak jak powinno czyli po GPRSie :D widze ze na moderatorow forum Telepolis zawsze mozna liczyc. Dzieki raz jeszcze.
PS: temat mozna zamknac :-)

 #32589  autor: D@rio
 29 lis 2005, 23:49
Nie ma za co :) Ciesze sie ze moglem pomoc :) Polecam sie! ;)