DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #32065  autor: tom22
 26 lis 2005, 20:14
czy to prawda ze w erze w tym telefonie klawisz pod wyswietlaczem to skrot do era omnix(czego nie da sie zmienic) i ze nie da sie wylaczyc dzwieku przy robieniu zdjecia?
 #32070  autor: D@rio
 26 lis 2005, 20:33
tom22 pisze:czy to prawda ze w erze w tym telefonie klawisz pod wyswietlaczem to skrot do era omnix(czego nie da sie zmienic) i ze nie da sie wylaczyc dzwieku przy robieniu zdjecia?
Nie wiem na 100% ale mysle ze to nie prawda. Bo Era nie "znakuje" swoich telefonow tak jak to robi Orange czy PlusGSM. Wszystko sie powinno dac ladnie zmienic w ustawieniach odpowiedzialnych za dana funkcje, czy to za aparat fot. czy przegladarke WAP.

 #32402  autor: margeo
 28 lis 2005, 18:37
Prawde mowiac nie trafilem jeszcze na SE w ktorym mozna by wylaczyc dzwiek aparatu w czasie robienia zdjec.. Jakis czas temu czytalem w ktorejs z gazet o telefonii komorkowej ("Twoja Komorka" ? ), ze wg polityki firmy SE zdjecia nie powinny byc robione z ukrycia, dlatego dzwieku nie mozna wylaczyc...

**********************
POZDRAWIAM!


W użyciu: T-mobile, Play Fresh, OFnK, Virgin Mobile, Aero2

 #32406  autor: pawelek32
 28 lis 2005, 18:55
ja mam k700 i przy wyłączonym dzwonku nie ma dzwięku aparatu!!!!!!
nie znam historii tego telefony, więc może ma wgranego jakiegoś lepszego softa. chyba nawet tak jest bo sprawuje się nadzwyczajnie dobrze. mam go 3 miesiace i ani razu się nie zawiesił, szybkie menu, itp

z poważaniem

 #32435  autor: kalin
 28 lis 2005, 20:30
Ktos juz to dawal sposob na "wylaczenie" tego arcywkurzajacego dzwieku.Musisz poprostu zadzwonic pod jakas bezplatne infolinie(np.*111 w POPie) i w czasie rozmowy wlaczyc aparat.Jedyny dzwiek jaki bedziesz slyszal to nagranie z numeru pod ktory zadzwoniles.Testowane i sprawdzone na k500 wiec mysle ze u Ciebie powinno byc tak samo :wink: