DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #29372  autor: Fawa
 08 lis 2005, 23:41
Może to nie miejsce na to ale aktualnie uzywam MyX6-2 i zauważyłem że niedochdza do mnie sms'y. Z Orange i z internetu. Innych siecie niesprawdzalem. W ustawieniach mam wszystko dobrze. Telefon jest używany miesiąc kupiony w salonie Orange osobiscie przezemnie Może to być wina softu ?? Jak karte przełoże do innego telefonu to też nic nie przychodzi.

 #29374  autor: bigman
 08 lis 2005, 23:54
Musisz aktywowac "smsy z Internetu" by zaczely dochodzic. Wyslij sms-a o tresci INTERNET na nr 102
 #29376  autor: D@rio
 09 lis 2005, 00:32
Fawa pisze:Może to nie miejsce na to ale aktualnie uzywam MyX6-2 i zauważyłem że niedochdza do mnie sms'y. Z Orange i z internetu. Innych siecie niesprawdzalem. W ustawieniach mam wszystko dobrze. Telefon jest używany miesiąc kupiony w salonie Orange osobiscie przezemnie Może to być wina softu ?? Jak karte przełoże do innego telefonu to też nic nie przychodzi.
Dokladnie, jesli to chodzi o SMSy z internetu. Natomiast co do realnego SMSOwania i innych SMSow. Hmmm...pierwszy raz slysze o takim przypadku. Ale zawsze mozesz zadzwonic do BOKu i pisac reklamacje w tej sprawie :) Natomiast nie sadze aby to byla wina telefonu. Sprawdzilbym jeszcze tylko ustawienia centrum SMS w telefonie czy jet poprawnie wprowadzone, czyli na nr. dla IDEI :-) (+48501000777, pisze z pamieci a wiec jak sie myle to niech mnie ktos poprawi).

Pozdrawiam :)

 #29378  autor: Klusek
 09 lis 2005, 01:26
Jeżeli na innym telefonie tez smsy nie przychodzą to można wykluczyć winę telefonu. Możliwość odbierania smsów z internetu trzeba najpierw aktywować tak jak powiedzieli moi poprzednicy. Nic więcej nie mam do powiedzenia, bo wszystko już zostało powiedziane, poprawię tylko numer centrum SMS (w rożnych telefonach może to się różnie nazywać) prawidłowy numer to +48501200777.

Obrazek
Obrazek

 #29542  autor: Fawa
 10 lis 2005, 16:38
Temat już został rozwiązany. Pronblemu już nie mam. Dzwoniłem do BOK-u i mi pomogli. Więc dzięki wszystkim za pomoc. Temat może być zamknięty.

 #29549  autor: Shila
 10 lis 2005, 17:10
Skoro temat jeszcze zamkniety nie jest, to skorzystam.. ;)

Mianowicie piszecie, ze zeby dostawac smsy z internetu trzeba wyslac smsa o tresci internet etc. Ja nic takiego nie robilam i moglam od razu dostawac z netu wiadomosci. W ogole ani razu z takim przypadkiem sie nie spotkalam zeby ktos musial takie cos aktywowac..

Kazdy z moich znajomych po kupieniu telefonu w salonach, dostawal od razu smsy z neta.

Telepolis.pl

 #29555  autor: Klusek
 10 lis 2005, 17:29
Tak, ale tu mowa o Orange a Ty widzę, że masz Plusa. Tutaj od czasów Idei było trzeba aktywować możliwość odbierania smsów z internetu. Nie wiem jak jest w innych sieciach, ale w Orange właśnie tak jest :)

Obrazek
Obrazek