DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.

 #29131  autor: Dragon
 07 lis 2005, 17:07
mnie tylko zastanawia po co oni ponosili te wszystkie koszty, sa az tak glupi zeby nie wiedziec ze nic im nie da nowa marka, a ni odkupinei tych akcji ??

 #29298  autor: piorunek
 08 lis 2005, 18:51
mnie to nie dziwi ze akcje beda wedrowac FT kupil PTK Centertel od TPsy za np 10zl a i zrobil zmiane marki zeby obojetne czy maja 1% udzialow czy 100% to tak im z wplywow nalezy sie 1,6% a teraz TPsa kuje np za 20 zl akcje od FT wychodzi ze maja wiecej kasy francuzi i zyski z komorek maja zapewnione wieksze a jesli PTK Centertel bedzie dobrze rozwijal sie to FT kupi akcje od TPsy (taniej niz teraz bo zmiana marki powiedza ze jest kosztowna i firma stracila na wartosci) zeby miec wiekszy zysk proste chyba a co jest smieszne (dla mnie) ze FT jest panstwowa firma i jest zadluzona cholernie i jak moglimy takim sprzedac ale jak widac nasi politycy jak rzadza a jesli inny kraj chce kupic francuska firme to nie wolno rzadz francuski jest przeciwny temu i protesty a u nas jest niestety inaczej :(