DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #27735  autor: koval
 28 paź 2005, 21:28
Dzisiaj na numerze mojej mamy zadzwoniłem na *200 i przeżyłem szok: "Pozostało Ci: 4 zł 94 gr, za 49710 dni stracisz możliwość wykonywania połączeń, pamiętaj o doładowaniu konta. Wciąż możesz odbierać rozmowy przez 350 dni..." No poprostu jaja niezłe :shock: Wie ktoś może co im się mogło pomylić?? Jest to nowa karta w Orange POP...

A drugi wątek to SMS`y specjalne. Mama kolegi wysłała 2 SMS`y za 3,66. Efektem było zapchanie skrzynki odpowiedziami od serwisu, po chwili SMS z informacją o błędzie. Na rachunku znalazło się wyszczególnione 97 wiadomości na numer specjalny :shock: Tym razem to sieć ERA.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2005, 21:32 przez koval, łącznie zmieniany 1 raz.

 #27737  autor: Frasio
 28 paź 2005, 21:31
Może się im przejęzyczyło w tym pierwszym bo im się raz tak zdarzyło że miałem 2 ddychy a powiedział to tak że było słychać dwieście. ;)

Obrazek

 #27741  autor: koval
 28 paź 2005, 21:37
To nie jest raczej przejęzyczenie, w ciągu ostatnich dwóch godzin dzwoniłem 5 razy i za każdym razem to samo. Zobaczymy czy jutro będzie 49709, czy może się opamiętają, po przeliczeniu daje to jakieś ponad 130 lat :shock: ciekawe czy orange tyle przetrwa...

 #27789  autor: gosciu
 28 paź 2005, 23:02
To znany numer wystepujecy juz od chwili wejscia nowej lepszej i swiatowej marki. Niestety po dobie, dwoch wracasz do ponurej rzeczysistowci: Onangutan kradnie ci kase, odcina wychodzace i ....
 #27805  autor: D@rio
 29 paź 2005, 01:32
koval pisze:Dzisiaj na numerze mojej mamy zadzwoniłem na *200 i przeżyłem szok: "Pozostało Ci: 4 zł 94 gr, za 49710 dni stracisz możliwość wykonywania połączeń, pamiętaj o doładowaniu konta. Wciąż możesz odbierać rozmowy przez 350 dni..." No poprostu jaja niezłe :shock: Wie ktoś może co im się mogło pomylić?? Jest to nowa karta w Orange POP...

A drugi wątek to SMS`y specjalne. Mama kolegi wysłała 2 SMS`y za 3,66. Efektem było zapchanie skrzynki odpowiedziami od serwisu, po chwili SMS z informacją o błędzie. Na rachunku znalazło się wyszczególnione 97 wiadomości na numer specjalny :shock: Tym razem to sieć ERA.
Co do tego pierwszego:
No coz, to poprostu zwykly blad techniczny nowoczesnej Orange ;) Swoja droga, to jakis rekord Guiness'a :D a tak w ogole moze nagraj te wypowiedz i wypusc jak w internet :D chetnie bym posluchal ;) hehe ;)
...pozatym ja np. teraz nie moge sie dodzwonic do konsultantow *600 i tez nie wiem co jest...nikt nie odbiera a po chwili rozlacza. W ogole szczerze mowiac to teskni mi sie za IDEĄ bo teraz to jest jedna, wielka, lipa. Nawet ta strona WWW jakas taka lipna, ubozsza, brzydsza i w ogole. A szkoda bo IDEA jaka byla, to byla, moze nie najlepsza ale chociaz sympatyczna i ladnie sie prezentowala ;)

Co do drugiego:
No coz, na Twoim miejscu zlozyl bym reklamacje rachunku poprostu. Przyczyn moze byc mnostwo, albo cos z telefonem albo wina moze lezec po systemach bilingowych i systemach Ery. Nikt nie jest idealny. Reklamuj i pisz o wszystkim co sie bedzie dzalo dalej na forum ;)

 #27814  autor: Frasio
 29 paź 2005, 08:39
koval pisze:To nie jest raczej przejęzyczenie, w ciągu ostatnich dwóch godzin dzwoniłem 5 razy i za każdym razem to samo. Zobaczymy czy jutro będzie 49709, czy może się opamiętają, po przeliczeniu daje to jakieś ponad 130 lat :shock: ciekawe czy orange tyle przetrwa...
Koval to zostawisz tą kartę przyszłym pokoleniom?
:D :-D :D :-D :D :-D :D :-D :D :-D

Obrazek

 #28125  autor: gosciu
 30 paź 2005, 18:59
>a tak w ogole moze nagraj te wypowiedz i wypusc jak w internet chetnie >bym posluchal
Pan chce, Pan bedzie mial, ale Pan musi poczekac chwilke
 #28204  autor: koval
 31 paź 2005, 11:08
D@rio pisze:Co do tego pierwszego:
No coz, to poprostu zwykly blad techniczny nowoczesnej Orange ;) Swoja droga, to jakis rekord Guiness'a :D a tak w ogole moze nagraj te wypowiedz i wypusc jak w internet :D chetnie bym posluchal ;) hehe ;)
...pozatym ja np. teraz nie moge sie dodzwonic do konsultantow *600 i tez nie wiem co jest...nikt nie odbiera a po chwili rozlacza. W ogole szczerze mowiac to teskni mi sie za IDEĄ bo teraz to jest jedna, wielka, lipa. Nawet ta strona WWW jakas taka lipna, ubozsza, brzydsza i w ogole. A szkoda bo IDEA jaka byla, to byla, moze nie najlepsza ale chociaz sympatyczna i ladnie sie prezentowala ;)
Jak tylko odzyskam moją irde od kolegi, to zgram z dyktafonu. O ile można z Nokii 6510. Wie ktoś może czy da się coś takiego zrobić?? Mógłbym zamieścić...

 #28521  autor: Pero
 02 lis 2005, 14:18
ja też miałem kiedyś problem z sms specjalnymi w ideii, naliczyli mi podwójnie, złozyłem reklamację i dobrze się wszystko skończyło :)