DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1158064  autor: biala1991
 01 paź 2023, 11:43
Pytanie do posiadaczy extraSim, czy ktoś został zmigrowany? Wg zapowiedzi TM przenosiny dodatkowych kart abo miały się zacząć 26.07.23., mamy październik a moje extraSimy nadal siedzą we Frii.
I co teraz z promocją 1000GB za zmianę taryfy, która obowiązywała do końca sierpnia? Zmigrują mnie kiedyś nie dając bonusa czy wcale nie mają zamiaru tylko czekają aż karty stracą ważność i zostaną zdezaktywowane?

Edit.
W ofercie na kartę z migracją uwinęli się w okresie trwania promocji 100GB za zmianę taryfy (miesiąc) a tutaj skończył się miesięczny okres promocji, minął kolejny miesiąc i nic. Dlaczego to tak długo trwa? przecież użytkowników prepaid jest na pewno więcej niż posiadaczy extraSim, może uznali, że to jest tak nieliczna grupa, że nie będzie afery jeśli zamiast migracji doprowadzą do wygaśnięcia tych kart. Moje extraSimy tracą ważność w grudniu.
 #1158254  autor: biala1991
 05 paź 2023, 21:06
'T-Mobile poinformował o zbliżającym się zamknięciu taryf „Internet na kartę blueconnect” oraz „blueconnect starter” w T-Mobile na kartę. Operator zamieni je na taryfę GO!'

Następna taryfa migrowana do GO! Tylko moje karty zostaną we Frii? :D