DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1155170  autor: Dzeju
 01 sie 2023, 22:18
Karlos20 pisze:
01 sie 2023, 14:05
tgrzebien: nigdzie. Tak działa sieć komórkowa.
Byłem w flex jeszcze za czasów gdzie pakiety były po 25 zł i to naprawdę fajnie śmigało i byłem zadowolony. Później przeszedłem na 01 następnie po jakimś czasie wróciłem do flex i tu niestety niemiła niespodzianka takiego słabego zasięgu się nie spodziewałem. Mieszkam w okolicach Warszawy i czy w miejscu zamieszkania jak i w Warszawie zasięg bardzo słaby. Również sporo podróżuje, gdzie bym nie pojechał tan miałem problemy z zasięgiem. Więc proszę nie pisać że jest tak w każdej sieci bo to nie prawda. Oczywiście każdy operator na dziury ale na chwile obecna flex ma ich najwiecej.
 #1155173  autor: Remington
 01 sie 2023, 22:48
Dzeju pisze:
26 kwie 2023, 16:18
u mnie flex z zasięgiem to jedna wielka porażka

Nikt inny na problemy zasięgowe się nie skarży. Wyciąganie wniosków dla innych na podstawie jednostkowego przypadku byłoby przesadą. Tyle w temacie rzekomo słabego zasięgu we Flex.
 #1155197  autor: Dzeju
 02 sie 2023, 11:02
Jak nikt inny ? WYMODEROWANO Poczytaj forum to zobaczysz ile ludzi ma problem i że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Dodam , że miałem 3 karty sim i na wszystko jest to samo.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2023, 11:24 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: To nie miejsce na wycieczki osobiste
 #1155202  autor: Dzeju
 02 sie 2023, 12:43
viewtopic.php?f=81&t=133351 Proszę pierwszy z brzegu temat. Pozatym każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat jakości usług operatorów i ja z tego prawa korzystam. Każdy może spróbować i sam się przekona czy mu odpowiada czy nie, dlamnie jest to nieakceptowalne chodź ofertę mają bardzo dobrą.
Ostatnio zmieniony 02 sie 2023, 12:57 przez Dzeju, łącznie zmieniany 1 raz.
 #1155203  autor: iphoneski
 02 sie 2023, 12:49
Flex ma jakiś problem z kartami i przez to są kwasy z zasięgiem. Np koledze całkiem padły już dwie albo 3, inny znajomy też nagle zaczął mieć problemy w firmie a wcześniej działało. Ostatnio wymieniałem mojej mamie klasyczną na eSIM, bo w samochodzie nawet nawigacja miała problemy z aktualizowaniem mapy w czasie rzeczywistym, a teraz jest ok. Ja jak zwykle mam szczęście i moje działają dobrze, ale faktycznie coś tam może być na rzeczy.
 #1155204  autor: Remington
 02 sie 2023, 12:55
Dzeju pisze:
02 sie 2023, 12:43
viewtopic.php?f=81&t=133351 Proszę pierwszy z brzegu temat.

Opis bardziej wskazuje na problem z działaniem w przypadku posiadania multi-SIM z usługami głosowymi na dodatkowej karcie. To im szwankuje od początku, ale dotyczy tylko tego konkretnego przypadku, a nie ogólnie Flexa.

Ta oferta mimo bycia ciekawą, ma niemało mankamentów, o których szeroko pisałem w dyskusji ogólnej. Jednak żaden nie dotyczy zasięgu, gdyż ten jest taki sam jak reszty ofert Orange i jak dotądnie pojawiły się sygnały by Flex był przez sieć gorzej traktowany.
 #1155208  autor: MariuszY
 02 sie 2023, 14:01
W moim odczuciu o problemach z zasięgiem w konkretnej ofercie możemy mówić, gdy przetestowaliśmy na tym samym telefonie kilka ofert działających na infrastrukturze tego samego opertora i tylko z jedną są problemy. Takie "ogólne narzekania", bez weryfikacji jak wspomniałem plus brak wykluczenia usterki telefonu czy karty sim, nic nie wnoszą.
Sam miałem parę lat temu pewien model Samsunga w użytkowaniu - poważne problemy z zasięgiem LTE. Przyczyna leżała w samym telefonie, bo na różnych simkach było podobnie kiepsko, a te same karty w innych aparatach działały bez zarzutu.
 #1155337  autor: tgrzebien
 04 sie 2023, 14:31
Remington pisze:
02 sie 2023, 12:55
Dzeju pisze:
02 sie 2023, 12:43
viewtopic.php?f=81&t=133351 Proszę pierwszy z brzegu temat.

Opis bardziej wskazuje na problem z działaniem w przypadku posiadania multi-SIM z usługami głosowymi na dodatkowej karcie. To im szwankuje od początku, ale dotyczy tylko tego konkretnego przypadku, a nie ogólnie Flexa.

Ta oferta mimo bycia ciekawą, ma niemało mankamentów, o których szeroko pisałem w dyskusji ogólnej. Jednak żaden nie dotyczy zasięgu, gdyż ten jest taki sam jak reszty ofert Orange i jak dotądnie pojawiły się sygnały by Flex był przez sieć gorzej traktowany.
Mógłbyś podlinkować albo wkleić tutaj te mankamenty flexa o których pisałeś? Próbowałem znaleźć, ale mi sie nie udało