DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 32 z 71
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 71
 #774669  autor: ciekawy
 02 sty 2015, 12:26
mogliby chcieć sprawdzić czy napewno jest uszkodzona i czy anulować opłatę, dlatego o to pytałem,

a ja myślę, że karta sim jest własnością sieci, dawno temu czytałem regulamin jakiejś sieci, dziś już nie pamiętam jakiej i tam było napisane, że karta jest własnością sieci, w nju może też tak być, inna sprawa, że sieć nie chce zwrotu
 #775219  autor: Emsi
 04 sty 2015, 01:01
Dobra, to teraz pytanie do zorientowanych. Przenoszę numer do Nju na kartę i przed terminem przeniesienia mam ten numer tymczasowy. Mogę sobie go bez obaw doładowywać itd. a środki z ważnością konta i plan taryfowy (np. Miesio 19) przejdą na numer docelowy?
 #776135  autor: niemiec1
 07 sty 2015, 17:02
Witam
Kilka dni temu przeszedłem do nju z rachynkiem i mam pytanie. Mam obecnie usługę nju buzz ale docelowo chcę mieć jeden na wszystko. Od razu po przejściu zleciłem zmianę na jeden na wszystko. Czy zmiana nastąpi dopiero w następnym cyklu rozliczeniowym czy wcześniej?
 #776692  autor: giginski
 09 sty 2015, 18:26
Witam chciałbym się dowiedzieć od was czy naprawdę warto przejść na nju jeden na wszystko ? myślałem wcześniej o play gdyż obecnie w nim jestem i szukałem abonament najkorzystniejszy za 30 zł jednakże to co chce jest za 40 zł i w play i w nju tylko że w play jest jednorazowy dodatkowy koszt 50 zł i umowa na 6 miesięcy, tutaj widzę czas nieokreślony więc zrezygnować można kiedy się chce płacę od 9 do 39 zł max tylko jak z tym zasięgiem. Play dzierżawi więc zasięg się przełącza a co z nju? W sumie teoretycznie zawsze można wrócić do play jakby się nie spodobało w nju.
Jeżeli już przeszedłbym do nju na jeden na wszystko proszę powiedzcie dla żony za max 20 zł co można dobrego wyhaczyć? Jeżeli ona też przejdzie do nju to do siebie będziemy mieli za darmo rozmowy i sms czy nie ?
 #776709  autor: adik
 09 sty 2015, 19:39
giginski pisze:Play dzierżawi więc zasięg się przełącza a co z nju?.
w nju zawsze będziesz miał tylko i wyłącznie sam orange i jeśli masz dobry zasięg od nich to ich wybierz
giginski pisze:Jeżeli już przeszedłbym do nju na jeden na wszystko proszę powiedzcie dla żony za max 20 zł co można dobrego wyhaczyć?
nic szczególnego to samo co każdy który tam przejdzie czyli np rozmowy do wszystkich komórkowych za 19 zł,jak chce mieć to samo co ty za 39 zł to też za tyle samo dostanie,nie ma żadnej zniżki.
giginski pisze:Jeżeli ona też przejdzie do nju to do siebie będziemy mieli za darmo rozmowy i sms czy nie ?
nie będziecie mieli,w nju nie ma czegoś takiego jak darmowe rozmowy i smsy ot tak za nic,wszystko jest, ale do kupienia jako osobna usługa albo jako pakiet np jeden na wszystko

Jeszcze możesz pomyśleć o RBM energy na abonament (39zł) tam nie ma zoobowiązania czasowego ale jest opłata aktywacyjna 49 zł,którą jednakże można sobie zmniejszyć przechodząc z karty na abonament,wtedy koszt jest samego startera a nie 49 zł.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #776713  autor: giginski
 09 sty 2015, 19:48
nju to orange a rbm to play czy w rbm jeżeli ja bym tylko przeszedł a o żona pozostanie w play na kartę albo przejdzie na jakiś abonament za max 20 zł to będziemy mieć do siebie za darmo ?Czy też musiałaby przejść do RBM ? by mieć do mnie za darmo?
Może dopisze o co mi chodzi. Z racji że obecnie mamy play na karte i miesięcznie płacę 60 zł na oboje. Oboje z racji bycia w play mamy do siebie za darmo, jednakże szukałem coś co dałoby mi unlimited + z 1 GB neta do 40 zł a żonie coś do 20 zł, a do siebie byśmy nadal mieli za darmo. Jednakże takie coś nie istnieje prawdopodobnie :). A może jest opcja, że ja przejde do RBM ona zostanie z play na kartę i będzie miała do mnie za darmo ?W końcu RBM = play
 #776727  autor: adik
 09 sty 2015, 20:31
to weź w play lub rbm abonament za 40 zł a żona niech zostanie tam gdzie jest i będzie tak jak chcesz.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #776931  autor: giginski
 10 sty 2015, 19:01
dzięki za rady, tak nastawiam się pozytywnie na nju i chyba wypróbuje a proszę powiedzieć mi jeszcze gdybym żonie wziął też na abonament ale wersja za 19 zł do komórkowych to dzieła tak że min 9 zł max 19 zł nielimitowane rozmowy do wszystkich tylko na komórki a jeżeli wysłałaby kilka razy sms to będzie liczone po obowiązującej stawce nju mobile za sms ? tak ? czyli powiedzmy w miesiącu wygadała dużo i wysłała parę sms więc zapłaci 19 zł plus koszta za sms i rachunek przyjdzie np na kwotę 21 zł tak ? dzieki za odpowiedzi
  • Strona 32 z 71
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 71
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 71