DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #33056  autor: Lasic
 03 gru 2005, 18:32
1. czy jesli zarejestruje się na stronce Orange.pl w jakimś dziale to doładują mi 10 zeta za darmoche? (tak jak to było za czasów Ideii)
2. w chwili obecnej w Pakiecie 1 grosz za SMSa w POPie mam jeszcze kilka SMSów, jak je "wycykam" to chciałbym uruchomić ten nowy pakiet 6 groszy za SMSa i w związku z tym mam pytanie: bo aktywacja kosztuje 6 zeta, za to dostane 100 SMSów a kolejne 100 doładowywuje posyłając SMSa za 1 zł czy za 6 zł?

ps. sorki jesli już podobny temat był :)
 #33058  autor: D@rio
 03 gru 2005, 18:52
Lasic pisze:1. czy jesli zarejestruje się na stronce Orange.pl w jakimś dziale to doładują mi 10 zeta za darmoche? (tak jak to było za czasów Ideii)
2. w chwili obecnej w Pakiecie 1 grosz za SMSa w POPie mam jeszcze kilka SMSów, jak je "wycykam" to chciałbym uruchomić ten nowy pakiet 6 groszy za SMSa i w związku z tym mam pytanie: bo aktywacja kosztuje 6 zeta, za to dostane 100 SMSów a kolejne 100 doładowywuje posyłając SMSa za 1 zł czy za 6 zł?

ps. sorki jesli już podobny temat był :)
Niestety rejestrujac sie POPie czy Orange GO nie otrzymasz juz dodatkowego, premiowego doladowania konta w kwocie 10zł. Promocja zostala zakonczona.

Natomiast w odpowiedzi na Twoje pytanie uprzejmie informuje i KAZDY aktyowany juz pakiet SMS do sieci Orange kosztuje 6zł. (6gr. za SMSa). Promocja SMSow za 1gr. zostala niestety takze zakonczona, a pakiety mozna bylo aktywowac do 23.11.05r.

Pozdrawiam :)

 #33151  autor: Lasic
 04 gru 2005, 12:47
wielkie dzieki i pozdrawiam :)

 #33799  autor: blom
 08 gru 2005, 21:30
1 nie
2 tak

 #33823  autor: D@rio
 08 gru 2005, 22:41
blom pisze:1 nie
2 tak
jakie 2 tak? Udowodnij mi ze tak jest...

 #33825  autor: Kaczy
 08 gru 2005, 22:50
D@rio pisze:
blom pisze:1 nie
2 tak
jakie 2 tak? Udowodnij mi ze tak jest...
Aktywacja następuje tylko raz.

 #33828  autor: D@rio
 08 gru 2005, 23:07
Kaczy pisze:
D@rio pisze:
blom pisze:1 nie
2 tak
jakie 2 tak? Udowodnij mi ze tak jest...
Aktywacja następuje tylko raz.

Jaka znowu aktywacja następuje tylko raz?? O czym wy gadacie? :? Kuzwa, chyba jasnym jest ze gdy chcemy wykupic pakiet SMS musimy to zrobic samodzielnie wysylac SMSa o stosownej tresci pod dany numer. A wiec nie rozumiem tutaj pojecia wszelkiej "aktywacji" i niby do czego ona miala sie odnosic.

 #33829  autor: Kaczy
 08 gru 2005, 23:21
D@rio pisze:
Kaczy pisze:
D@rio pisze: jakie 2 tak? Udowodnij mi ze tak jest...
Aktywacja następuje tylko raz.

Jaka znowu aktywacja następuje tylko raz?? O czym wy gadacie? :? Kuzwa, chyba jasnym jest ze gdy chcemy wykupic pakiet SMS musimy to zrobic samodzielnie wysylac SMSa o stosownej tresci pod dany numer. A wiec nie rozumiem tutaj pojecia wszelkiej "aktywacji" i niby do czego ona miala sie odnosic.
Na początku wysyłamy sms-a za 6 zł- dokonujemy tzw. aktywacji "usługi". Później wysłamy sms-a za zeta i przedłużamy sobie "usługę"

 #33830  autor: D@rio
 09 gru 2005, 00:36
Kaczy pisze:
D@rio pisze:
Kaczy pisze: Aktywacja następuje tylko raz.

Jaka znowu aktywacja następuje tylko raz?? O czym wy gadacie? :? Kuzwa, chyba jasnym jest ze gdy chcemy wykupic pakiet SMS musimy to zrobic samodzielnie wysylac SMSa o stosownej tresci pod dany numer. A wiec nie rozumiem tutaj pojecia wszelkiej "aktywacji" i niby do czego ona miala sie odnosic.
Na początku wysyłamy sms-a za 6 zł- dokonujemy tzw. aktywacji "usługi". Później wysłamy sms-a za zeta i przedłużamy sobie "usługę"
Jestes chyba nie na bierzaco ;) Podaj mi dowód gdzie jest napisane że wysyłamy SMSa za 1zł :)

 #33832  autor: Kaczy
 09 gru 2005, 00:44
No moze i racja :roll:

Jednak chodzi mi o to, że raz płaci się 6 zł :twisted:

 #33834  autor: D@rio
 09 gru 2005, 01:58
Kaczy pisze:No moze i racja :roll:

Jednak chodzi mi o to, że raz płaci się 6 zł :twisted:
PŁACIŁO ;) ...teraz za każdy pakiet płaci się 6 zł. ;) stąd czepiałem się słowa "aktywacja" bo ono tutaj ni jak do niczego nie pasuje ;) ...

Pozdrawiam :-)