DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1169865  autor: ganc2
 18 kwie 2024, 09:50
Hej!

Szukam po forum, ale chyba jeszcze nie natrafiłem na taki temat. Nie wiesz może, jakim hasłem można by było go wyszukać? Chodzi mi o taką sytuację, kiedy wiemy, że za kilka dni stracimy numer telefonu i chcemy wykorzystać go do zgarnięcia jak największej ilości korzyści z różnych darmowych triali, próbek i usług internetowych z weryfikacją numerem. Nie zależy nam na ewentualnym spamie w przyszłości, więc chcemy zapisywać ten numer do tylu serwisów, ile się da. chce zrobic liste, check-listę, listę kontrolną takich serwisów, gdzie można wykorzystać numer telefonu który kupiliśmy albo dostaliśmy jednorazowo i nie zamierzamy z niego korzystać bo na dniach leci do klopa, wraca do puli i niech sie kto inny martwi.

Poza weryfikacjami przy zakladnaniu kont w oczywistymi takimi w gigantycznych serwisach typu Google, Facebook, Tinder, Glovo (glovo daje 1 ostawe za darmo zakupow z miasta), Snapchat, Steam itd...

od siebie dodam http://wapster.pl (jesli zapamietamy sobie numer i haslo iwyrazimy zgode nareklamy to miesiecznie wychodzi bramka sms z 5 smsami lub 1 dzwonek na tapeta (uwaga nie dziala na smartfony, tylko na starsze telefony)
oraz t.pldobra poczta , załączniki 50mb, do wyboru domeny t.pl lub 2.pl i inne krótkie, tylko pop3, wymarzona jeśli chcemy mieć krótki adres mailowy, praktycznie wszystkie loginy wolne, wymaga podania numeru telefonu przy rejestracji

sorry za brak klikalnych linków (update - dobra poprawiłem :lol: ) :spiderman: :hello1:
polecajcie swoje