DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co związane z Androidem w urządzeniach HTC - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #801575  autor: benia
 13 maja 2015, 20:59
hej, ostatnio kupiłam sobie htc desire 820 i zainstalowalam GO SMS Pro, bo oryginalna aplikacja mi sie nie podoba :)
jednak ze wzgledu na moje dotychczasowe problemy z mmsami zaczelam w tym telefonie od sprawdzenia tego i... nie dziala, tzn te mmsy przychodza ale nie w GO SMS Pro ktore ustawilam jako domyslny program do smsow tlyko musze szukac w aplikacjach tej oryginalnej apki i dopiero tam pobierac mmsa.
Jak juz go pobiore to tez pojawia sie w GO SMS Pro.
co mam zrobic zeby wysylanie i odbieranie mmsow dzialalao od poczatku do konca w GO SMS Pro?
 #801578  autor: benia
 13 maja 2015, 21:10
jeszcze dodatkowe pytanie, czy jest tez jakas aplikacja ktora zastapi mi w htc widok polaczen? bo w samsungu jakies bylo to bardziej czytelne a tutaj mieszaja mis ie ostatnie polaczenia i ksiazka telefoniczne, kontakty i wszystko na raz
 #801580  autor: Morvius
 13 maja 2015, 21:18
Aplikacji w sklepie Google jest masa, trzeba tylko poszukać. Czy przypadkiem do odbioru mms nie potrzeba włączyć transmisji danych? Korzystałem jakiś czas temu z tego programu ale takiego problemu nie miałem.

Klasyczny obserwator wątku.
 #801583  autor: benia
 13 maja 2015, 21:23
mam polaczenie transjmisji danych o to chodzi ze mimo to nie dziala... a co do aplikacji to liczylam na propozycje fajnych sprawdzonych apek, jak sie nie wie czego szukac to jest ciezko
 #801584  autor: Morvius
 13 maja 2015, 21:26
Korzystałem kiedyś z tej apki ale wróciłem jednak do systemowej. ;)

Klasyczny obserwator wątku.
 #801592  autor: bazooka
 13 maja 2015, 22:04
MMS to zupełnie odrębna usługa w stosunku do transmisji danych. Mają one własny punkt APN, który się konfiguruje. Skoro MMSy działają w systemowej apce to potrzeba jest zmiany ustawień zaawansowanych GO SMS PRO - wejdź w te ustawienia i poczytaj. Nie podam szczegółowych danych, bo odinstalowałem go - irytująca reklama przy wyjściu itp.
ZERO SMS bazuje na dokładnie tym samym silniku, nie ma może kilku opcji jednak dla mnie idealna - spróbuj.
MMSy działają - tu też istnieje alternatywna ręczna konfiguracja.
Poza tym, gdy zainstalujesz ZERO to wówczas może i znajdziesz o co pytasz dalej: ZERO Dialer & Contacts :P
 #801701  autor: benia
 14 maja 2015, 16:44
sebusy pisze:ZERO SMS bazuje na dokładnie tym samym silniku, nie ma może kilku opcji jednak dla mnie idealna - spróbuj.
MMSy działają - tu też istnieje alternatywna ręczna konfiguracja.
Poza tym, gdy zainstalujesz ZERO to wówczas może i znajdziesz o co pytasz dalej: ZERO Dialer & Contacts :P
dzieki wielkie, bardzo fajna apka wlasnie czegos takiego potrzebowalam :) dzieki