DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

 #50662  autor: Raven
 01 lut 2006, 23:29
czy ma on może tryb głośnomówiący?

 #51836  autor: daniellos
 05 lut 2006, 22:24
:-D :-D Teścik ok. :smt006 Jak na amatora SUPER. :wink: Pozdro...

"Każdy bezsens ma swój sens"...,Daniellos.

 #51872  autor: daniel
 06 lut 2006, 10:50
dzieki... moj imienniku :lol:

Lights are blinding my eyes...

 #54741  autor: szczeka
 18 lut 2006, 21:22
Java:
Dzieku temu programowi, mozemy uruchamiac gry Java, ktore teraz sa najpopularniejsze.
Java to nie program, ale test w miare dobry :)

 #97392  autor: Sroq
 22 sie 2006, 13:52
Witam
Test całkiem w porządku, tylko jak wspomniał jeden z przedmówców, brakuje wątku połączenia z PC. Otóż koleżanka ma ten problem i nie możemy go rozwiązać :( Kupiliśmy kabel USB, ściągneliśmy soft ze strony LG i teraz uwaga. Program składa się jakby z kilku segmentów odpowiedzialnych za rózne funkcje. Ksiązka telefoniczna zczytywana jest bez problemu, ale nie mozna podłączyc się z telefonem w celu sciagniecia grafiki i dzwiękow .... Macie Panowie może jakąś solucję na ten problem, jakiego oprogramowania nallepiej użyć? Pozdrawiam i dziękuję
ew. solucje prosilbym na GG: 4966178 ew. [email protected]
pozdrawiam i z góry dziękuję

Motorola M3688, Nokia 3310 x2, Samsung C100, Siemens SL45i x2, Motorola T722i, Siemens C60, Nokia 3100, Siemens CX65, Moto E770v, Nokia 6630

 #97601  autor: uśmiechnięty
 23 sie 2006, 00:20
Ooo, testu tego jeszcze nie widziałem, chociaż jak widzę, jest już dość stosunkowo stary.
Bardzo mi się podoba, choć można byłoby użyć w nim polskie znaki. ;)

 #98630  autor: szczeka
 25 sie 2006, 18:15
Mam ten telefon od prawie tygodnia i:
Jest to klapkowiec, wiec mozna pomyslec ze to telefon dla kobiet, lecz kto tak mysli jest w bledzie. Kobiecy telefon powinien byc maly i zgrabny, a tutaj LG takiego nie sprawia.
chyba masz maly kontakt z klapkami ;) telefonik jest malutki i zgrabny, do tej pory mialem kontakt z paroma inny klapkami (motorola v500, v300, nokia 6101, 6060, samsung e700) i ta jest zdecydowanie najzgrabniejsza.. widac, ze nie masz rozeznania...
Jak na pierwszy rzut oka telefon niezbyt ladny, lecz nie o to w nim chodzi. Jak na swoje wymiary jest ciezki.
to poddaj ocenie czytelnikow :) ja osobiscie nie spotkalem sie z kims komu telefon by sie szczegolnie nie podobal. co do wagi to jest w sam raz, nie za lekki, nie za ciezki ;) jego waga jest podobna do np. c75, cx65..
Posiada on dwa wyswietladcze, pierwszy na wierzchu az trzykolorowy, o wymiarach 96x64
:shock: :shock: :shock:
to chyba w UK tylko takie sa, bo ja mam monochromatyczny, z bialym podswietlaniem. takie sa w orange i w mediamarkcie.. ale coz, Polska to nie UK %-)
Rozdzielczosc nie jest zbytnio zadowalajaca ale ujdzie, 128x160.
Jak na telfon tej klasy rozdzielczosc jest okey, porownaj sobie z Nokiami (np. 6020, ktora jest sporo drozsza. :))
Klawiatura nie jest fajna dla kobiety i dla faceta delikatnego, podobnie jak sam telefon.
dlaczego? klawiatura, jak w wiekszosci klapek jest plaska i twarda.
Trzeba przyznac iz menu nie jest tak proste jak w Nokii, ale po kilku dniach zapoznawanie sie z telefonem nie bedziemy miec
Co Nokia ma prostszego od LG? Imo nic, a LG ma zdecydowanie ladniejsze i efektowniejsze menu.
Ehh... tutaj sie nie popisali, nie ma nic ciekawego, tylko nazwa, i po wcisnieciu menu Opcje, sa tylko podstawowe czynnosci, edytuj, usun itp.
Jak to nie ma nic ciekawego? Mozna dodac zdjecie do kazdej osoby, znak, sa tez grupy.. czego chciec wiecej?
Do dyspozycji mamy 5mb
chyba literowka, bo ma 4mb ;)



bledow jezykowych sie nie czepiam, bo jest ich bardzo wiele ;)