DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 13 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

 #269486  autor: Sirmark
 03 cze 2008, 23:38
Sprawa konkursu.
Nie bede sie za Witka tlumaczyl, niech to robi sam.
Byly zarowno pewne wazne powody, jak i bylo tez zawalenie.
Ale nie chce ciagnac tematu. Wybaczcie.
Chce tylko zakonczyc tak jak trzeba.

Zwyciezcy sa znani - wynika to z glosowania.

1. miejsce: Test - Motorola RAZR2 V9 - Autor: z.m
Nagroda - Sony Ericsson W300i
2. miejsce: Test - SonyEricsson W810i - Autor: blade_ninja
Nagroda - zestaw słuchawkowy Bluetooth
3. miejsce: Test - Nokia 5310 XpressMusic - Autor: DarQ
Nagroda - starter muzyczny TakTak Music.

Nagrody choc po czasie zostaly juz wyslane. Jesli jeszcze nie doszly, to
swoja role odegra tu poczta, tym bardziej, ze im sie na strajki zebralo.

Co do pozostalych watpliwosci i pytania czemu do drugiego Etapu przeszlo tylko 9 testow,
to odpowiedz jest taka, ze fizycznie skrypt pozwolil dodac tylko 9 pozycji. Tak wiec dostalo sie 9 najlepszych.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #269498  autor: Darecky
 04 cze 2008, 07:23
No i tak powinno być od razu. Grunt, ze wreszcie się ktoś tym zajął... !

Obrazek
McDonald's Kupony na Androida!!

 #269499  autor: marcinb
 04 cze 2008, 07:42
basiulenkaa pisze:Dobre miałoby być to, że Witek ogłosiłby wyniki miesiąc po zakończeniu konkursu, niż w ogóle miałby nie ogłosić.
Myślenie rodem z PRL-u :lol:

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM

 #269503  autor: Osk92
 04 cze 2008, 08:28
SirmarK pisze:Co do pozostalych watpliwosci i pytania czemu do drugiego Etapu przeszlo tylko 9 testow,
to odpowiedz jest taka, ze fizycznie skrypt pozwolil dodac tylko 9 pozycji. Tak wiec dostalo sie 9 najlepszych.
no muszę przyznać, że jestem trochę zszokowany :|

 #277016  autor: z.m
 14 lip 2008, 11:09
Czytam te tutaj wypowiedzi i gdyby nie jakieś awarie techniczne dawno już bym się odezwał. Najpierw się cieszyłem (ze zwycięstwa) później irytowałem (wypowiedziami niektórych zniecierpliwionych) a teraz zastanawiam się czy żyję (skoro ktoś wątpi w to czy istnieję to trzeba się nad tym zastanowić :) ). Tak czy inaczej chciałem podziękować tym którzy na mnie głosowali jak i tym którzy postanowili wysłać swoje testy na konkurs. Szczególnie osobie która zajęła 2. miejsce, bo wg. mnie ma naprawdę dobry test.
Pozdrawiam i zapraszam do czytania testu testu SE W910i, który jest również mojego autorstwa. Przy okazji proszę o wyrozumiałość w komentowaniu bo to moje "raczkowanie" jako tester różnie mi wychodzi :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez z.m, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 13 z 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13