DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

 #258379  autor: soul blade
 25 mar 2008, 23:13
bartek93 pisze:co do zużywania się telefonu to mogę dodać że z klawisza nawigacyjnego schodzi ta srebrna farba :?
jakoś mi się to nie zdarzyło ale ... musisz mieć chropowatą skórę w takim razie... :P:P:P

a odnośnie całego przerabiania K550@w610 to odradzam miałem potem problemy z telefonem ... jedyne co było ok to jakość muzy przez głośnik i nieco lepiej przez słuchawki a tak to tel. mi sie zawieszał, słucham radia a tu lipa przestaje grać i musiałem załączyć od nowa no i jakość zdj. była żałosna a AF działał na "odwal się" wiec wróciłem do softa z k550i ale o dziwo mam mniej pamięci wewn.
Więc jeśli ktoś tak bardzo chce przerobić k550i na w610 to chyba jedynie dla jakości muzyki i flash menu... lub ewentualnie kupić w610i.

W jednym dniu można zyskać i wiele stracić

 #259317  autor: castagnet
 31 mar 2008, 12:33
Mam pytanie. Czy w K550i podświetla sie klawisz od aparatu po odsłonięciu przesłony jak było w K750i? Bo u mnie sie nie podswietla a ten przycisk jest z boku niebieski i wygląda jakby mial sie podświetlać. I teraz nie wiem czy ja mam uszkodzony telefon czy po prostu tak ma być. Jak to jest u Was?

 #259327  autor: kebulon
 31 mar 2008, 13:23
castagnet pisze:Mam pytanie. Czy w K550i podświetla sie klawisz od aparatu po odsłonięciu przesłony jak było w K750i? Bo u mnie sie nie podswietla a ten przycisk jest z boku niebieski i wygląda jakby mial sie podświetlać. I teraz nie wiem czy ja mam uszkodzony telefon czy po prostu tak ma być. Jak to jest u Was?
z tymi egzemplarzami z jakimi ja sie spotkałem też sie nie podświetlał ten przzycisk :-)

 #259494  autor: aga
 01 kwie 2008, 10:10
castagnet pisze:Mam pytanie. Czy w K550i podświetla sie klawisz od aparatu po odsłonięciu przesłony jak było w K750i?
Podświetla się tylko klawiatura, a ten przycisk z boku nie.
castagnet pisze:I teraz nie wiem czy ja mam uszkodzony telefon czy po prostu tak ma być.
Ten typ tak już ma ;-) Popytałam znajomych i u nich jest identycznie.

 #261687  autor: piottrw
 13 kwie 2008, 17:46
Witam
Właśnie dotarł drugi K550 dla małżonki, tylko biały. i uwaga, ta czesc nad aparatem nie rusza sie !!!, poza tym podświetlony delikatnie na niebiesko jest cały panel pod klawiaturą, z napisem Cyber shot
Pozdrawiam
PS
W wakację przedłuzam uwowę i ciekaw jestem czy zaproponują mi K770, bo zachorowałem na niego

 #261691  autor: MARIO rlz
 13 kwie 2008, 18:07
piottrw pisze:Witam
Właśnie dotarł drugi K550 dla małżonki, tylko biały. i uwaga, ta czesc nad aparatem nie rusza sie !!!, poza tym podświetlony delikatnie na niebiesko jest cały panel pod klawiaturą, z napisem Cyber shot
Pozdrawiam
PS
W wakację przedłuzam uwowę i ciekaw jestem czy zaproponują mi K770, bo zachorowałem na niego
Po pewnym czasie zapewne zacznie się ruszac ;) Chyba, że masz szczęście :P