DAJ CYNK
  • Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.
Tu znajdują się testy telefonów i innych urządzeń napisane przez naszych czytelników. Proszę koniecznie przeczytać regulamin tego działu.

 #163023  autor: max1910
 17 mar 2007, 22:03
Dostałem już ten telefon. Jestem niezbyt zadowolony z wyboru. Według mnie jest to model niedopracowany. Wiele funkcji które posiada, jak moi poprzednicy pisali są denerwujące np czarny ekran podczas czuwania. Brak możliwości ustawienia wygaszacza i własnego dzwonka SMS są to rzeczy które przyczyniają się do mojej negatywnej opinii. Duży plus ma odtwarzacz mp3 po podłączeniu zestawu słuchawkowego naprawdę może konkurować z niejedną "prawdziwą" mp3. :D

www.max19.cba.pl

 #163163  autor: dexter74
 18 mar 2007, 10:36
max1910 pisze:Jestem niezbyt zadowolony z wyboru. Według mnie jest to model niedopracowany. Wiele funkcji które posiada, jak moi poprzednicy pisali są denerwujące np czarny ekran podczas czuwania. Brak możliwości ustawienia wygaszacza i własnego dzwonka SMS są to rzeczy które przyczyniają się do mojej negatywnej opinii.

Przyznam, że nie do końca Cię rozumiem. Wiedziałeś o tych wadach i mimo wszystko kupiłeś telefon, więc dlaczego teraz narzekasz?

Chyba, że najpierw kupiłeś, potem przeczytałeś ten post, to OK.

 #163475  autor: Dobbsik
 18 mar 2007, 23:07
dexter74, - zgadzam sie z Toba - jak komus sie nie podoba to niech nie kupuje - ja zanim kupilem to czytalem tutaj ale i nie tylko test Samsunga - i powiem tak - co test to inne spojrzenie - ja jak na razie jestem zadowolony z E250-tki i czasem nie wiem czemu sie tak go ludzie czepiaja ? Mi sie podoba. A jak ktos szuka znacznie lepszego to polecam mu D900 - jak Was stać to kupcie taki - na moje potrzeby wystarcza mi moj E250.

.:Dzisiejsi ludzie chcieliby pojutrzejsze życie kupić za przedwczorajszą cenę :. Tennessee Williams

 #163545  autor: dexter74
 19 mar 2007, 09:53
Dodałem krótki opis dotyczący karty pamięci. Patrz strona pierwsza.

 #163549  autor: frgt/10
 19 mar 2007, 10:05
max1910 pisze:Duży plus ma odtwarzacz mp3 po podłączeniu zestawu słuchawkowego naprawdę może konkurować z niejedną "prawdziwą" mp3. :D
:smt044 nie rób sobie jaj :P przecież każdy wie, że telefon nigdy nie dorówna mp3 playerom. Tym bardziej ten samsung, który ma beznadziejny odtwarzacz. Nokia 6280 go bije na głowę czystością dźwięku.

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #163847  autor: gomez1982
 19 mar 2007, 21:54
max1910 pisze:Duży plus ma odtwarzacz mp3 po podłączeniu zestawu słuchawkowego naprawdę może konkurować z niejedną "prawdziwą" mp3.
akurat mam Samsunga i jakość mp3 to tragedia strasznie płaski dźwięk,zero przestrzenności.Mój SE to przy niektórych samsungach wspaniały odtwarzacz.

 #164285  autor: Antracyt
 21 mar 2007, 00:21
gomez1982 pisze:akurat mam Samsunga i jakość mp3 to tragedia strasznie płaski dźwięk,zero przestrzenności.Mój SE to przy niektórych samsungach wspaniały odtwarzacz.
Już nie przesadzaj na słuchawkach nie jest tak źle. Zależy jaką mp3 zapodałeś bo ja miałem przypadki takie z tym telefonem że niektóre mp3 nie działały zapodałem inne ale te same uwory z taką samą liczbą kbit i już śmigały.
Jeśli już mam się czepiać tego telefonu to tylko aparatu, no i bateri jeszcze nie przetestowałem dobrze.

 #164296  autor: frgt/10
 21 mar 2007, 07:24
Antracyt pisze:Już nie przesadzaj na słuchawkach nie jest tak źle. Zależy jaką mp3 zapodałeś bo ja miałem przypadki takie z tym telefonem że niektóre mp3 nie działały zapodałem inne ale te same uwory z taką samą liczbą kbit i już śmigały.
Ale co to za różnica? Na mp3 playerze też robisz selekcję mp3? Nie. Więc błagam, nie pisz takich rzeczy. Wrzucasz na telefon to co chcesz i tego słuchasz, ja miałbym problem bo muzyki rockowej/metalu nie da się słuchać na głośniku, na słuchawkach da się znieść bo te z Nokii są dobre, ale na samsungu... Wrzuć Canon Rock i sobie posłuchaj. Usłyszysz trzaski...

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #164314  autor: gomez1982
 21 mar 2007, 09:10
A ja polecę Ci na Twoim Samsungu posłuchać Korna albo czegoś w tych klimatach w piosence "Somebody Somewhere" usłyszeć elementy perkusji to cud.Jeśli Antracyt masz w domu bądź w towarzystwie Mp3 Playera z prawdziwego zdażenia(nie mówie o tych Creativach,nonamech z Tesco itp) albo chociąz SE lub Nokie z wyższych półek.Pamiętaj telefon nigdy nie będzie Playerem z prawdziwego zdarzenia.Jak coś jest do wszystkiego do jest do niczego.

 #164351  autor: Antracyt
 21 mar 2007, 11:11
gomez1982 pisze:A ja polecę Ci na Twoim Samsungu posłuchać Korna albo czegoś w tych klimatach w piosence "Somebody Somewhere" usłyszeć elementy perkusji to cud.
No to jestem wybrańcem. Znam KoRn'a przesłuchałem kawałek i nie mam problemu z usłyszeniem perkusji.
Źle mnie zrozumieliście, nie przyrównuje telefonu do odtwarzacza mp3...mówię tylko, że nie jest tak źle jak piszecie.
Ale nie dziwi mnie to Nokia is good wszystko inne jest B...

 #164356  autor: gomez1982
 21 mar 2007, 11:24
Nie tylko Nokia jest good SE też :mrgreen:
frgt/10 pisze:Somebody Someone ;) Wśtyd gomeź wśtyd :P
wiem wstyd :( W autobusie się zorientowałem że błąd popełniłem ale cóż zdarza się.Hmm a do do Korna na Samsungu to na moim(nie moim) Z370 strasznie się słuchało muzyki.Poza tym nie jestem z tych co telefon jako Mp3 Player traktują bo nie chciał bym aby mi się wyczerpała poza domem i nie miał bym kontaktu.

 #164358  autor: frgt/10
 21 mar 2007, 11:26
No to jestem wybrańcem. Znam KoRn'a przesłuchałem kawałek i nie mam problemu z usłyszeniem perkusji.
Źle mnie zrozumieliście, nie przyrównuje telefonu do odtwarzacza mp3...mówię tylko, że nie jest tak źle jak piszecie.
Ale nie dziwi mnie to Nokia is good wszystko inne jest B...
Hmmm geniusza mamy w kręgach swoich? KoRn'a można słuchać na słuchawkach, na głośniku mija się to z celem.

A co do tego tekstu o Nokii - każdy chwali swoje.

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #164359  autor: JacekS
 21 mar 2007, 11:26
Natomiast w moim odtwarza bardzo dobrze wszystkie mp3, niezaleznie czy przez skuchawki czy bez sluchawek

 #164941  autor: mlatej
 22 mar 2007, 19:14
Witam.
Mam jedno pytanie dotyczące tego telefonu.
Czy po podłączeniu go do komputera jest widoczny jako dysk przenośny? (tak jak jest to np. w alcatelu e-801

 #165076  autor: popek
 22 mar 2007, 23:09
palihron pisze: Mi w biurze obslugi orange tez mowili ze sie nie da usunac tego menu, ale jak troche pogrzebalem w telefonie to sie okazalo ze jednak mozna ;>
menu - ustawienia - wyswietlacz - menu startowe - "wyłącz"
sprobuj, u mnie dziala ;)
To w koncu da sie wylaczyc to orange menu w ten sposob, probowal ktos? Bo jestem zainteresowany zakupem tego telefonu, ale szczerze powiem ze odrzuca mnie to menu :?

A co do opisu telefonu, to calkiem dobry i dobrze ze obszerny :)

Pozdrawiam! ;)

;]

 #165086  autor: Gela
 22 mar 2007, 23:23
mlatej pisze:Czy po podłączeniu go do komputera jest widoczny jako dysk przenośny?
Musisz mieć włożoną kartę pamięci.
Ustawienia -> ustawienia telefonu -> ustawienia USB -> Pamięć masowa.

A tak normalnie to wykrywa go PcStudio 3 i pokazują się w nim foldery, gdzie możesz wrzucać muze itd. Ale baardzo wolno wrzuca... Lepiej wrzucać wprost na kartę pamieci :)

 #167862  autor: popek
 29 mar 2007, 14:51
no to co z tym orange menu? :mrgreen: :P

;]

 #168549  autor: m872
 31 mar 2007, 15:24
popek pisze:no to co z tym orange menu?
Da sie je bez problemy wylaczyc w ustawieniach.


Teraz moja kolej ;p
Moze to troche glupie pytanie ale czy mozna zablokowac klawiature w momencie gdy nie jest ona rozsunieta?
Potrafie ja odblokowac bez rozsuwania klawiatury ale gdy chce ponownie ja zablokowac to i tak musze ja rozsuwac i zsuwac... :oops:

 #168578  autor: popek
 31 mar 2007, 16:09
to to dobrze ze sie da wylaczyc :D

a jesli chodzi o klawiature to pojecia nie mam bo jeszcze telefonu nie mam :P

;]